Forum Kurallarını Güncelledik!

Creative

Kör Cerrah
Emektar
Reaksiyon puanı
17,323
Merhaba arkadaşlar; söz konusu 28. madde kuralı konusunda gerekli düzenlemeyi aşağıda ki gibi gerçekleştirdim. Sanırım bundan sonra yanlış anlaşılma olmaz diye düşünüyorum.

Kurala artı olarak yönlendirme eklemek zorunda kaldım, çünkü yönlendirme yapılan konular gördüğümü söylemek isterim.

Örnek olarak;
chrome_5pU39547PI.png

28. madde değişikliğini tam olarak bu şekilde değişimini sağladım, eğer farklı bir sorusu olan arkadaşımız mevcut ise lütfen iletişime geçmesini rica ederim.

İlgili madde;
28. Yerli teknoloji sitelerinden bilgi amacı dışında link paylaşımı ve yönlendirme yasaktır. Bilgi amacı güden link ve YouTube videoları paylaşılabilir.
Saygılarımla.

niyazi5859

Dekan
Reaksiyon puanı
5,096
Merhaba arkadaşlar; söz konusu 28. madde kuralı konusunda gerekli düzenlemeyi aşağıda ki gibi gerçekleştirdim. Sanırım bundan sonra yanlış anlaşılma olmaz diye düşünüyorum.

Kurala artı olarak yönlendirme eklemek zorunda kaldım, çünkü yönlendirme yapılan konular gördüğümü söylemek isterim.

Örnek olarak;
Ekli dosyayı görüntüle 144870

28. madde değişikliğini tam olarak bu şekilde değişimini sağladım, eğer farklı bir sorusu olan arkadaşımız mevcut ise lütfen iletişime geçmesini rica ederim.

İlgili madde;

Saygılarımla.
Sağolun hocam böylece daha geniş bir yardım etme alanımız oldu

S

SDN Anonim 645270

SDN Okuru
Böylesi çok daha iyi oldu. Biz yardımcı olacağız diye link vermeye korkuyorduk. :D

Şaka bi' yana, bu kural hakkında açılmış konular mevcut ve burada olmayan çözümler farklı forumlarda olduğu için link vermek zorunda kalıyorduk.

"X kronik sorun..." yazdığında genelde ShiftDelete'de fazla konu bulamazken diğer sitelerde bi' ton konu yığını çıkıyor. Hayırlı olsun diyelim. :)

S

SDN Anonim 645270

SDN Okuru
Çok isteyen kullanmaz hale geldi.
Kullanmaz değil de üyelerin aktifliği ve biraz da üşengeçliğinden kaynaklanıyor. Konu 14K view almış ama 30 beğeni bile yok.

Bir tanesi de hiç beğeni atmıyor, kim olduğunu biliyorsunuz zaten. :D

Özel başlığı kullanmayı bilmiyor olabilirler. Yani ben bu yeniliğin gelmesini doğru buluyorum. Akşama doğru 2 tane önerim olacak.

Marinette

Öğrenci
Reaksiyon puanı
4
Burdaki kurallara sert diyorsunuz ya technopatta adama öneri verdim diye 1 gün ceza yedim.Burdakiler daha iyi.

Airbus

Profesör
Reaksiyon puanı
1,002
Madde 28:
Shiftdelete.Net harici Türk teknoloji web sitelerine ait link ve içerik paylaşımı yapılması yasaktır.
Peki ya konu ile alakalı olan bilgi bu forumda yoksa? Bu seferde başkasının paylaştığı bir bilgi buraya çalınarak eklenmiş olmaz mı? Bu maddeye istisnalar getirilebilir bence. Örnek olarak birisi GTX1060 ile 1070 arasındaki performans farkını soruyorsa bir Türk sitesi buna dair bir içerik hazırlamışken gidip onu paylaşmaktansa onların yaptığını kopyalayıp buraya yapıştırmak ne kadar mantıklı?

atkaksoy501

Profesör
Reaksiyon puanı
4,070

İlgili madde;
28. Yerli teknoloji sitelerinden bilgi amacı dışında link paylaşımı ve yönlendirme yasaktır. Bilgi amacı güden link ve YouTube videoları paylaşılabilir.
Saygılarımla.
Peki ya konu ile alakalı olan bilgi bu forumda yoksa? Bu seferde başkasının paylaştığı bir bilgi buraya çalınarak eklenmiş olmaz mı? Bu maddeye istisnalar getirilebilir bence. Örnek olarak birisi GTX1060 ile 1070 arasındaki performans farkını soruyorsa bir Türk sitesi buna dair bir içerik hazırlamışken gidip onu paylaşmaktansa onların yaptığını kopyalayıp buraya yapıştırmak ne kadar mantıklı?
Kural değişikliği zaten yapıldı hocam.