Öneri Forum Hakkında | Görüş - Öneri - Şikayetleriniz

mychar276

Profesör
Reaksiyon puanı
2,714
Öncelikle forumda harika gelişmeler var, yönetimdeki arkadaşları öncelikle tebrik ederim. Sorduğun sorulara tatmin etsede etmese de makul ölçüde yanıt alıyorsun. Öncelikle teşekkürler.

Bir sorum olacak, neden moderatörleri engelleyemiyoruz?

Bu gün muhabbet amaçlı attığım bir mesajın üzerine bir moderatör saygısızca, terbiyesizce ve beni itham eden cümleler sarf etti. Ben bu vatandaşı engellemek istiyorum ama mod olduğu için yapamıyorum. Bu konu ile ilgili bir çalışma olacak mı?

Eğer "biz sadece harika ve iyi insanları mod seçiyoruz" diyorsanız daha dün eski modların dramasını yaşadık (emektar tagı meselesi), eski modlar ve adminler birbirlerine küfür ediyor iftiralar atıyorlardı. Belli ki bazı modlar iyi insanlar olamayabiliyor. Ben bu terbiyesiz ve saygısız arkadaşı engellemek istiyorum.

Cevabınız için şimdiden teşekkürler.

Alanur Erdemir

vampir
Admin
Reaksiyon puanı
19,160
Bu gün muhabbet amaçlı attığım bir mesajın üzerine bir moderatör saygısızca, terbiyesizce ve beni itham eden cümleler sarf etti. Ben bu vatandaşı engellemek istiyorum ama mod olduğu için yapamıyorum. Bu konu ile ilgili bir çalışma olacak mı?
Yöneticiler göz ardı edilemez.

mychar276

Profesör
Reaksiyon puanı
2,714
Yöneticiler göz ardı edilemez.
Bu forumda uzun zamandır yazıyorum. Şu ana kadar ölçülü ve makul cevaplar alabildiğim açık ara en beğendim admin sizsiniz. Beni tanıyanlar bilir ben öyle kolay kolay kimseyi övmem. Helal olsun, bu çalışma benim saygımı kazandı.

Ama moderatörleri yok sayma özelliğini tekrar düşünmeniz gerektiğini düşünüyorum. Sizin değerlendireceğiniz bir şey. Tekrar emeğiniz için teşekkürler tebrik ederim.

Alanur Erdemir

vampir
Admin
Reaksiyon puanı
19,160
Rica ederim teşekkürler, buraya emek veren katkı sağlayan herkes gibi ben de görevimi yapıyorum. Üyelerden hiçbir farkımız yok.

Yöneticileri göz ardı etme konusuna gelirsek bu özellik XenForo'da yok, yani açıp/kapatılan bir ayar değil. Default olarak bu şekilde, eklentiler ile oluyordur belki. Bu konuyu konuşur değerlendiririz. Her şey benim onayıma da kalmaz özellikle eklenti vs. gibi konularda ofisin kararına bakmak sağlıklıdır. Ben elimden geldiğini yaparım, devamı ofiste.