Flash bellek sorunu

oslun

Dekan
Reaksiyon puanı
33
Merhaba arkadaşlar 4 gb lık flash belleği vistada biçimlendirdim. Başka bir xp yüklü bilgisayara taktığımda disk yazılmaya karşı korumalı uyarısı verdi. Xp de biçimlendirdim bu sefer vistaya taktığımda sorun buluyor düzelt dediğimde ise düzeltmeden kapanıyor ekran. Aynı sorun hafıza kartımda da oldu. Vista ile biçimlendirdikten sonra sorun vermiyor ama xp yüklü bilgisayara taktığımda disk yazılmaya karşı korumalı diyor.
Bu konu hakkında bir çözüm getirebilecek biri olursa çok mutlu olurum. Şimdiden teşekkürler

oslun

Dekan
Reaksiyon puanı
33
Markasını bilmiyorum :D üzerinde hiç bir bilgi yok marka ile ilgili bi Lbd yazıyor onuda arattığımda model ile ilgili hiçbir şey göremedim. İstersen resmine bak belki bilirsin.
grnt1123.jpg

yumluanarsist

Rektör
Reaksiyon puanı
280
Bunu biliyorum da emin değilim aynısı olup olmadığından. 2 GB mı hafızası?

oslun

Dekan
Reaksiyon puanı
33
4 gb. flashtan kaynaklanan bir sorun değil gibi görünüyor. çünkü aynı sorunu hafıza kartıda veriyor. ve hafıza kartını fotoğraf makinesine takıp foto çekebiliyorum. orda bi sorun yok

yumluanarsist

Rektör
Reaksiyon puanı
280
4 gb. flashtan kaynaklanan bir sorun değil gibi görünüyor. çünkü aynı sorunu hafıza kartıda veriyor. ve hafıza kartını fotoğraf makinesine takıp foto çekebiliyorum. orda bi sorun yok

USB belleği ne olarak biçimlendiriyorsun?

oslun

Dekan
Reaksiyon puanı
33
Fat. geri kalanları varsayılan olarak tanıttım