wMwMw

Profesör
Reaksiyon puanı
96
Birazdan yip man3'ü izleyeceğim umarım güzeldir

Matthew Bellamy

Profesör
Reaksiyon puanı
264
Film tavsiyesi verebilir misiniz mesela aşk falanda olabilir ama yılışık bir şey değil.Yani aksiyon vesaire değilde filme öylece bakacağım bir şey olabilir.Neyse söyleyiverin bir şeyler ben seçerim :)

remezann

Öğrenci
Reaksiyon puanı
2
Triple 9
Büyük bir uyuşturucu çetesinin yaptıklarına tanıklık edeceğiz Triple 9 filmi ile. İstedikleri alışverişi sağlayabilmek için ellerinde her türlü güç bulunan bu çete, önlerine gelen herkesi temizleyerek bu işe engel olunması engellemek isteyeceklerdir. İşin içinde sadece çete değil, devletin içindeki memurlar da dahil olmuştur. Önlerindeki en büyük engel olan polisi ortadan kaldırmak isteyeceklerdir. Böylece bölgedeki en büyük uyuşturucu tacirlerinden biri olacaklar.

Son düzenleyen moderatör:

Sercan40

Profesör
Reaksiyon puanı
372
Bu filmi en az 5 kere izlemişimdir...Herkesin bir defa izlemesi gereken bi film...Çok etkileyici...

image.jpeg

Scarneep

Asistan
Reaksiyon puanı
68
Bu sene için listeye Uyumsuz 3 : Yandaş ve X-Men : Kıyamet i de eklemek isterim.

UgurcanAlan

Asistan
Reaksiyon puanı
58
Lucy, San Andreas Fayı ve Yeni Olmasada HungerGames Filmleri İzlerken Keyif Aldığım Filmlerdir :)

HunterCurse1

Asistan
Reaksiyon puanı
22
Sihirbaz Çetesi 2 çıktı .Birinci film güzeldi 2.film'e daha gitmedim ama gideceğim .Size de tavsiye ederim

Sercan40

Profesör
Reaksiyon puanı
372
Bu filmi mutlaka izlemenizi tavsiye ediyorum ben 5-6 defa izlemişimdir çok iyi..."Onurlu Bir Adam"

image.jpeg

Matthew Bellamy

Profesör
Reaksiyon puanı
264
Matrix i Bilirimde Filmini hiç izlemedim önerirmisin ?
Ooo efsanedir.Açıkçası aslında bazı yanları çok iyi felsefi olarak ama bana felsefeyi dikkat çekmek için araç olarak kullanıp amaç olmaktan çıkarmışlar gibi geldi.Filmin o beyin yakıcı (dikkat çekici) kısmını geçtikten sonra daha çok Bilim-Kurgu üzerinden gidiyor.Felsefesinden kopuyor gibi geldi.Ama kesinlikle izlemeden geçmeyin.Filmi severseniz bence hikaye olarak çok daha etkileyici sonunda ters köşe yapan 13. Kat filmini tavsiye ederim.Çok efsane bitiyor.

alpacino_34

Profesör
Reaksiyon puanı
495
Ooo efsanedir.Açıkçası aslında bazı yanları çok iyi felsefi olarak ama bana felsefeyi dikkat çekmek için araç olarak kullanıp amaç olmaktan çıkarmışlar gibi geldi.Filmin o beyin yakıcı (dikkat çekici) kısmını geçtikten sonra daha çok Bilim-Kurgu üzerinden gidiyor.Felsefesinden kopuyor gibi geldi.Ama kesinlikle izlemeden geçmeyin.Filmi severseniz bence hikaye olarak çok daha etkileyici sonunda ters köşe yapan 13. Kat filmini tavsiye ederim.Çok efsane bitiyor.
sağolun izleyeceğim :)

sifirbakiye

Profesör
Reaksiyon puanı
437
Prestij

prestij-220x325.jpg

Prestij, Christopher Nolan'nın yönetmenliğini yaptığı 2006 yılı ABD ve Birleşik Krallık ortak yapımı bir film. Yazar Christopher Priest'in aynı adlı romanından sinemaya uyarlanan filmin özgün adı The Prestige izlemeyenler için tavsiyemdir.

Matthew Bellamy

Profesör
Reaksiyon puanı
264
Prestij

Ekli dosyayı görüntüle 9619

Prestij, Christopher Nolan'nın yönetmenliğini yaptığı 2006 yılı ABD ve Birleşik Krallık ortak yapımı bir film. Yazar Christopher Priest'in aynı adlı romanından sinemaya uyarlanan filmin özgün adı The Prestige izlemeyenler için tavsiyemdir.
sizde nasıl bir etki yarattı? hep görüyorum film önerilerinde ama hiç izlememiştim.

sifirbakiye

Profesör
Reaksiyon puanı
437
Beni etkiledi yönetmen Christopher Nolan olduğunda izlemek için yeterli, kadro sağlam filmde senaryo sağlam, final sağlam. Pişman olmayacaksın.

RoketLiSaVasTReni

Profesör
Reaksiyon puanı
2,554
Her saniyesi aksiyon dolu bir film önerisi olan var mı en son world z war izledim mesela o güzeldi ama bu sefer zombili olmasın.

mazruf

Guru
Emektar
Reaksiyon puanı
1,117
Son zamanlarda çıkmış sağlam korku, gerilim filmi var mı tavsiye edebileceğiniz?