Film indir Dizi indir hemde HD indir TTNET Ceza Reklamı

Darknes$

Emektar
Emektar
Reaksiyon puanı
351
[video=youtube;h5ZAAL9YUUw]http://www.youtube.com/watch?v=h5ZAAL9YUUw&feature=related[/video]

Film indirin diyorlar :p

totleben

Asistan
Reaksiyon puanı
0
Reklam güzelde Adil Kullanım Noktası ne olacak :) HD film deyince tek film 30-40 gb'den başlıyor :D Ayda bir filmmi izleyecekmişiz? Kotalı paketleri hiç söylemiyorum bile.

Düzenleme: Eleştirirken hakkınıda yememek lazım AKN uygulamıyorlar 8 limitsiz adsl paketinde. Fiberdede öyle olursa süper olur.

muratflash

Rektör
Reaksiyon puanı
510
Tabii tabii dün gördük bi işletim sistemi indirdik ikindiden geceyarısına kadar..:D:D

-Hewal-

Dekan
Reaksiyon puanı
11
TTNET torrent sitesi açılırmı yakında.

nevuser

Profesör
Reaksiyon puanı
2
Pit10 ve Ceza reklamı ttnete iyice gıcık oldum :D :D bizdeki hızı alıp kullanıyolar i.neler

imampower11

Asistan
Reaksiyon puanı
0
Hocam daha şu videoyu donmadan izleyemiyorum Ne Hd filmi ALLAH askına :D

mustang

Dekan
Reaksiyon puanı
34
Adamlar Korsana destek mi vermişler ne ?:p:w00t:

-MuzaffeR-

Adult games: dating for spicy meetups
Reaksiyon puanı
4
valla daha ayin 2.gunu ve 50 gbdan fazla download yaptim.d akk flan hc dnk gelmedi dha bna.d

tun@h@n

Doçent
Reaksiyon puanı
6
alışmak için önce sahip olmak gerek:(

imampower11

Asistan
Reaksiyon puanı
0
1 ay önceye kadar hiçbişey yoktu gerçekten film ındırebılıyordum Ama şuan ttnet oyle bı net verdıkı Şu videoyu donmadan izleyemiyorum sebep :Alt yapı bozuklugu diyor ama alt komsum nedense 16mbitten 14 mbite kadar neti alıyor Ttnet şaka mı yapıyor bana 8mbitten 2 mbit veriyor.Adil kota desenız marta yenı gırdık sırf onu bahane edemesınler dıye bişey indirmedim.

PylsWeb

Profesör
Reaksiyon puanı
16
1 ay önceye kadar hiçbişey yoktu gerçekten film ındırebılıyordum Ama şuan ttnet oyle bı net verdıkı Şu videoyu donmadan izleyemiyorum sebep :Alt yapı bozuklugu diyor ama alt komsum nedense 16mbitten 14 mbite kadar neti alıyor Ttnet şaka mı yapıyor bana 8mbitten 2 mbit veriyor.Adil kota desenız marta yenı gırdık sırf onu bahane edemesınler dıye bişey indirmedim.

Modeminize 2mbit geliyorsa bağlantı müşteri hizmetlerini arayarak 8mbite yükseltebilirsiniz benimde öyleydi aradım anında yükselttiler.

imampower11

Asistan
Reaksiyon puanı
0
Kaç kere aradım yok altyapı sorunuymusda bilmem neymişde diyorum ki alt komşum 14 mbite kadar alıyor 16 mbitten ben 8 mbitten 2 mbit alıyorum anlamıyolar daha alt yapı sorunu dıyolar oturdugumuz mahallede bı benım netım boyle kac kere teknık ekıp geldı baktı benımle ılgılı bı sorun yok Kesınlıkle santralle onların duzeltebılecegı bısey Ama yokk kazıklıcaklar illa birilerini

Karargaht

Dekan
Reaksiyon puanı
112
Benimde dikkatimi çekti, film indirin diyoda kaç film yasal ki? korsana özendirmeden dolayı "ceza" alması gerek aslında.

HRNKC

Profesör
Reaksiyon puanı
20
Benimde dikkatimi çekti, film indirin diyoda kaç film yasal ki? korsana özendirmeden dolayı "ceza" alması gerek aslında.

Korsan olmasaydı kaç kişi hızlı internetin derdine düşerdi ? %5 mi, %10 mu ? Olsa olsa %1... 8Mbit in üstünde hız zaten korsana teşviktir, bunu açıkça söylese ne olur söylemese ne olur...

michuozawa

Emektar
Emektar
Reaksiyon puanı
493
kim kimi sömürüyo belli değil mi ? :)

borayz

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Benim bildiğim ttnet hd film indirmeyi reklamında kullanıyorsa yakında ilgili servisini devreye sokacaktır, yolunu yapıyordur...

-Hewal-

Dekan
Reaksiyon puanı
11
Yakında TTNET torrent servisini görebilecmiyiz .Hala haber bekliyorum TTNET ten ne yazık hiçbir şey gelmiyor elden küçük çocuklarınız büyüdü elleri fiber tutar oldu bu düşük beni aldı götürdü iyi hız larda olmadı değil . Devamını mabel matiz e devrediyorun ondan dinleyin.

omeremre42

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
iyide bir aralar dsl filmleri vardı ordada kart numarasını girersin hd filmleri indirirsin mi ne diyordu.dava açanız biz böyle dedik derler :D

Shadow`

Asistan
Reaksiyon puanı
2
FİLMin parasını paşa paşa öde sonra İNDİR diyor ceza hızlı söylediğinden anlamıyoruz :D ttnet sağolsun ;)