FIFA 14 - Gerçekçi Çim Yaması

salvation1907

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
OYUN İÇİNDEN GÖRÜNTÜLER :

YAMA HAKKINDA BİLGİ :
-Bu yama ile birlikte FIFA 14'te bulunan çim tipleri gerçeğe en yakın hale getirilmeye çalışılmış ve çimlerin görüntü kalitesi arttırılmıştır.
-Gerçekçi çim tipleri maçın hava durumuna göre değişiklik göstermektedir.

KURULUM :
-Merhaba Arkadaşlar.
-Yamayı kurmadan önce kullandığınız bir çim yaması varsa eğer onu kaldırınız veya yedekleyeceğiniz bir klasöre taşıyınız.Yoksa oyunda sorun yaşayabilirsiniz.
-Kurulum setup halindedir.Yapmanız gereken dosyaların kurulacağı yeri yani hedef dizini kendi bilgisayarınızdakine göre ayarlamak.
-Örneğin : ''C:\Program Files (x86)\Origin Games\FIFA 14'' Seçmeniz gereken dizin yolu bu şekilde olmalıdır.Yerel Disk ve Program Filesi kendi bilgisayarınızdakine göre ayarlamayı unutmayın.
-Setubu kurduktan sonra ''C:\Program Files (x86)\Origin Games\FIFA 14'' adresinde ki FHL-BH-Editor adlı programı açın.Sol tarafta ki bölümde bulunan regenarete all BH-Files (take care of extern files) butonuna tıklayın ve bitmesini bekleyin.Bittikten sonra oyuna girebilirsiniz kurulum tamamlanmıştır.İyi oyunlar.

İNDİRME LİNKLERİ :

---------------------------------------------------------------------
YAMA YAPIMCISI : REGULARCAT - YAMA PROGRAMLAMA : BURAK SALVATİON
İLETİŞİM : https://twitter.com/Salvation1907 --- EMEĞE SAYGI ---
---------------------------------------------------------------------

hasansengun

Asistan
Reaksiyon puanı
0
daha oyunu doğru düzgün oynayamıyorum ki crack 4 ile oyundan atma sorunu hayla çözülmedi :( sadece kırmızı kart sorunu çözüldü.

salvation1907

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
daha oyunu doğru düzgün oynayamıyorum ki crack 4 ile oyundan atma sorunu hayla çözülmedi :( sadece kırmızı kart sorunu çözüldü.

Oyunum orjinal olduğu için bu tip sorunlarla karşılaşmadım.Bu sorunlar oyunu krekliyenlere bağlı.Korsan oyunu krekliyen gruplar yeni güncellemeler çıkartarak bu tip hataları düzeltebilirler.