FIFA 12 Gümbür Gümbür Geliyor!

mendocino

Rektör
Reaksiyon puanı
81
dedigimi yap hala takılıyosa ayarları bi kademe düsür olmadı deneyerek bi kademe daha ama çözünürlügü değistirme çünkü pek farketmiyor. 1440x900 low oynuyorum prio yapınca takılma macta 1-2 defa olursa oluyor.

_Saytun_

Profesör
Reaksiyon puanı
9
Çok şükür takılma hiç yok Full high. 2012 Seni istiyorum :D:D

Kajmeri

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0

featured-498x500.jpg

adrasa

Dekan
Reaksiyon puanı
37
Xbox'ta dehşet oluyor yav 11 kim bilir 12 nasıl olur. :mrgreen:

technomind

Profesör
Emektar
Reaksiyon puanı
74
eeee video yok arkadaşlar kaldırıldımı ?

mendocino

Rektör
Reaksiyon puanı
81
gecen sene PES'in ayaklarına sıktı bu sene kafasına sıkıp olayı bitirecek :) sadece resimlerden atmosferi tahmin etmek mümkün, tabi anlayana...

Kajmeri

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Fifa 12 ilk Gameplay video

[video=youtube;i5Yu-qYo39U]http://www.youtube.com/watch?v=i5Yu-qYo39U[/video]

---------- Post added at 12:20 ---------- Previous post was at 12:19 ----------

gecen sene PES'in ayaklarına sıktı bu sene kafasına sıkıp olayı bitirecek :) sadece resimlerden atmosferi tahmin etmek mümkün, tabi anlayana...

Aynen katılıyorum.Geçen sene bir kaç adım öndeydi şimdi tur bindirdi.Ama tabi bunlar ilk resimlerden anlaşılacağı kadar, görünüşe göre çimler daha yapılmamış ve bunun gibi daha bir çok olay, biraz daha süre geçince işin rengi daha iyi belli olacak.

souris

Profesör
Reaksiyon puanı
3
Video açılmıyor silinmiş falan filan uyarı veriyor.

mendocino

Rektör
Reaksiyon puanı
81
%90 bu yeni Impact Engine olayı pc'ye gelmeyecek, en azından konsoldaki 11'i eksiksiz aktarırlar umarım.

Enisor

Doçent
Reaksiyon puanı
0
forever fıfa pesten daha kötü olma ihtimali yok ki zaten

micoli27

Doçent
Reaksiyon puanı
1
ya tamam da haksızlık ama...hangi oyun şirketi konsolla pc ayırıyo ki..daha bazı şirketler pc versiyonunu grafik bakımından daha iyi yapıyor. bu ea sports fifa 11 pc yi forma ve kadroları copy-paste yapıp önümüze koyarsa şaşırmam yani...

mendocino

Rektör
Reaksiyon puanı
81
EA her zaman pcyi ikinci planda tutar çünkü bizim bilmediğimiz özel anlasmaları vardır büyük ihtimal, konsol sattırmak istemeleri doğaldır, örneğin pc'ye cıkardıkları her yeni oyun da grafikleri çok farklı olmasada bi öncekinden daha iyi sistem ister pc'yede donanım sattırmak istiyorlardır, demekki konsol daha iyi para bırakıyor adamlara, oyunlarıda orjinal. Neden bunu yapan ea derseniz en büyük olduğu içindir digerleri cokta etkilemiyor demekki satışları. tabi bunlar benim düsüncelerim, haktan haksızlıktan cok canlıya bakar bunlar.

micoli27

Doçent
Reaksiyon puanı
1
EA her zaman pcyi ikinci planda tutar çünkü bizim bilmediğimiz özel anlasmaları vardır büyük ihtimal, konsol sattırmak istemeleri doğaldır, örneğin pc'ye cıkardıkları her yeni oyun da grafikleri çok farklı olmasada bi öncekinden daha iyi sistem ister pc'yede donanım sattırmak istiyorlardır, demekki konsol daha iyi para bırakıyor adamlara, oyunlarıda orjinal. Neden bunu yapan ea derseniz en büyük olduğu içindir digerleri cokta etkilemiyor demekki satışları. tabi bunlar benim düsüncelerim, haktan haksızlıktan cok canlıya bakar bunlar.
dediklerin benim aklımada geliyor da.. ama en çok satan call of serilerinde bile üretici firma böyle birşey yapmıyor. geçen yıl bi haberde ea sports un fifa pc kanadının farklı bir ekip tarafından geliştirilmiş olduğunu duymuştum.

freewill

Dekan
Reaksiyon puanı
61
aykut sadece o da değil pc versiyonlarında biliyorsun oyun çıkar çıkmaz hemen crackli versiyonu piyasaya çıkıyor ama konsolda böyle bir olay pek söz konusu değil gidip tıpış tıpış orjinalini almak zorunda kalıyor :) O yüzden de haklılarda :) eee ama pc ye orjinal alanların suçu ne diyeceksiniz kurunun yanında yaşta yanıyor maalesef :D ya da istisnalar kaideyi bozmaz da diyebiliriz :D bir de Türkçe menü yapsalar şu oyunda süper olacaktı :)

mendocino

Rektör
Reaksiyon puanı
81
Türkçe kolayda :) böyle gitmeyecek iyice kanıma girdiler alıcam bi xbox, gerci biz almaya karar verene kadar yenisi çıkacak.

freewill

Dekan
Reaksiyon puanı
61
valla ben de 2 adet var xbox jasper board 2009 çıkışlı günde 10 saat felan çalışıyor 6-7 aydır kullanıyorum sen düşün :)

aykut daha çok var çıkmasına kafan rahat olsun :)

mendocino

Rektör
Reaksiyon puanı
81
[video=youtube;mwEC4LDtUIQ]http://www.youtube.com/watch?v=mwEC4LDtUIQ&feature=feedu[/video]

---------- Post added at 12:59 ---------- Previous post was at 12:57 ----------

Oyuncu yüzleri için foto çekimi

[video=youtube;H4AgLb_kGQQ]http://www.youtube.com/watch?v=H4AgLb_kGQQ&feature=player_embedded#at=13[/video]

Kajmeri

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
FIFA 12 için Yeni Video Yarın Geliyor​

Geçtiğimiz hafta çarpışma motorunun ön planda olduğu bir FIFA 12 videosu yayınlayan Electronic Arts, yarın (03.06.2011) yeni bir video daha yayınlayacağını duyurdu.

Video içeriği hakkında herhangi bir bilgi verilmezken, oyuna getirilen yeniliklerden bir bölüm izleyeceğimiz kesin gibi.

Maç öncesinden bitiş düdüğüne kadar yeni ve taze görünmeyi hedefleyen FIFA 12, otantik maç günü deneyimi, yeni menü sistemi ile daha hızlı ve kolay dolaşım ve 500’ün üzerinde lisanslı takım da sunacak.

FIFA 12 bu sonbaharda, PlayStation®3, Xbox 360®, Wii™, PC, PlayStation®2 bilgisayar eğlence sistemi, Nintendo 3DS™, PSP® (PlayStation®Portable) sistemi, iPhone®, iPad™ ve iPod™ touch için piyasaya çıkacak.

Kajmeri

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Fifa 12 Yeni Videosu​

Çok daha gerçekçi bir futbol oyunu bizi bekliyor

Electronic Arts, FIFA 12'nin yeni videosunu yayınladı. E3 fuarı öncesinde yayınlanan bu video yine gerçekçi olduğu kadar da eğlenceli bir oyunun bizi beklediğini gösteriyor.

Aşağıda izleyebileceğiniz videoda oyundaki gerçekçilik ve hareket özgürlüğümüz ile ilgili tanıtımlar yapılmış. Artık rakipleri engellemenin yanı sıra istediğimiz yönde hareket etmemize olanak sağlayan kontrol sistemi sayesinde daha gerçekçi bir oyunla karşılaşacağız.

Önceki oyunlarda sakatlık gibi unsurlara fazla yer verilmemişti. FIFA 12 ile beraber çarpışmalar sonrası sakatlanma riskimiz daha fazla olacak gibi görünüyor.

Grafiksel olarak da çok iyi görünen oyunumuzun motorunda da bazı değişiklikler yapıldı ve futbolcuların yere düşmesinden, top fiziklerine kadar daha gerçekçi bir oyun sunulması amaçlandı. İsterseniz lafı çok uzatmadan sizi video ile başbaşa bırakalım.

Video'yu buradaki linkten izleyebilirsiniz;

http://www.bolumsonucanavari.com/Haberler-FIFA_12nin_Yeni_Videosu_Yayinlandi-16173.htm

mendocino

Rektör
Reaksiyon puanı
81
[video=youtube;EXkdSoTUlmQ]http://www.youtube.com/watch?v=EXkdSoTUlmQ[/video]

---------- Post added at 14:44 ---------- Previous post was at 13:49 ----------

Alman Oyuncu yüzleri için foto çekimi...

[video=youtube;Lwbbvekncos]http://www.youtube.com/watch?v=Lwbbvekncos[/video]

souris

Profesör
Reaksiyon puanı
3
Fifa 12 yi PS3'e alacağım da bir ihtimal pes nasıl olur diye düşünüyordum. Pes 2012 deki adamların koşmasını görünce bu sene de Fifa'nın daha üstün olacağını tahmin ediyorum.

iskoco

Profesör
Reaksiyon puanı
12
arkadaşlar ben fıfa 12 yi çok yüksek kalitede oynuyacağım bilgisayar almak istiyorum 1.200 tl ye kadar önerileriniz var mı birazcık alacağım bilgisayar oyun bilgisayarı olacak...

MasterFather

Profesör
Reaksiyon puanı
59
fifa da bütün sorunlar bitti.sadece oyuncu düşüşleri mi kaldı.fazla tanınmayan liglerde bütün oyuncular birbirine benziyor.atari oyunu gibi arkadaş.

souris

Profesör
Reaksiyon puanı
3
Ben bilgisayarıma bu tarz bir güncelleme yapacaktım. Sonra gittim Ps3 aldım. O paraya ps3 ve oyunları rahatlıkla alırsın. Her yer spot oyun dolu. Fifayı da gönül rahatlığı ile ps3de oynarsın. Benim fikrim bu yönde yinede tercih senin.

Gold Eagle

Profesör
Reaksiyon puanı
4
FIFA 2010'dan sonra PES'e geçtim :)

Ama 2012'yi deneyebilirim