FIFA 11 Official Patch 1.01

mendocino

Rektör
Reaksiyon puanı
81
FIFA 11 PC Patch 1.01

Link
http://static.cdn.ea.com/fifa/u/f/FIFA11_PATCH101.exe

- Manager Mode ve Exhibition Match için maç sonlarında yaşanan çökme problemi düzeltildi.
- Manager Mode’da Peterborough’yu seçinde yaşanan çökme problemi düzeltildi.
- Manager Mode’da takımların yanlış liglerde görünmesi problemi düzeltildi.
- Manager Mode’da İngiliz takımları dışındaki takımlar seçildiğinde skor tabelasının yeri düzenlendi.
- Manager Mode’da Olympique Lyonnais seçildiğinde skor tabelasının yeri düzenlendi.
- Manager Mode’da gökyüzünün görüntüsü düzenlendi.
- Online modlarda ikinci oyuncunun mouse ile oyuna girebilmesi sağlandı.
- Head to Head maçlarda skor tabelasının yeri düzenlendi.
- Ranked Online maçlarda karşı tarafın çıkması durumunda, ikinci bir oyuncunun rakip takımı kontrol edebilmesi sağlandı.
- Alt + F4 ile çıkılan maçların DNF% istatistiğine yansımama problemi düzeltildi.
- Tekrarları izlerken yaşanan tutukluk problemi düzeltildi.
- Ara sahnelerdeki tutukluk problemi düzeltildi.
- ATI ekran kartlarında yaşanan tutukluk problemi düzeltildi.
- Lincoln City’nin forma sponsoru düzeltildi.
- Zenit St. Petersburg’un üçüncü forması düzeltildi.
- Montpellier’nin forma sponsoru düzeltildi.

http://www.ea.com/uk/football/news/fifa-11-patch-101-2

eray045

Emektar
Emektar
Reaksiyon puanı
250
İnşallah şu kapanma olayını düzeltir. İndiriyorum sağol :)

mendocino

Rektör
Reaksiyon puanı
81
kapanmayi bilmiyorumda skorbord oyun icinde abuk subuk yer degistiriyodu bi sagda bi solda bi ortada.. o düzelmis sanırım baska bisey farketmedim.. tam bekledigim güncelleme degil ama bakalım..

Neehot

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
oyunda elemanlar kale onunde gol attıgında kale ıcıne doğru koşuyorlar hep dikkat ettim pek rahatsız olmyorum ama tam olsun hersey dime.

souris

Profesör
Reaksiyon puanı
3
oyunda elemanlar kale onunde gol attıgında kale ıcıne doğru koşuyorlar hep dikkat ettim pek rahatsız olmyorum ama tam olsun hersey dime.

Golden sonra adamlara hareket yaptırabiliyorsun o sebep ile sen müdahale etmezsen direk ileri gidiyor adam oyunda sorun yok yani ;) örnek için bak bir gol ve sonrası videosu vereyim

[video=youtube;AoS6aDcorrg]http://www.youtube.com/watch?v=AoS6aDcorrg[/video]

Neehot

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
:D iyiymiş valla o kadar oynuyorum dırek esc yapıyorum bi deneyım bakım Sağol :)

yusher

Profesör
Reaksiyon puanı
12
1,01 crack var bulamadım ki :S

souris

Profesör
Reaksiyon puanı
3
Başlık resmi yama olduğunu yazıyor konuda crack var diyorlar anlamadım gitti :S

mendocino

Rektör
Reaksiyon puanı
81
resmi yama olsa nolcak ki her türlü cracklemek gerekir.. her oyunda bu böledir...crack yok elimizdeki eski cracklari kulanabiliyoruz sadece

souris

Profesör
Reaksiyon puanı
3
Hoca sanırım senin oyun korsan zira ben orjinal oyunda bugüne kadar yama yapıp da crack yapanı görmedim.

mendocino

Rektör
Reaksiyon puanı
81
Hoca sanırım senin oyun korsan zira ben orjinal oyunda bugüne kadar yama yapıp da crack yapanı görmedim.

yaw heralde hocam..:) orjinal oyuna neden crack yapıcaksin...korsandan bahsediyorum zaten senin crack yapmana gerek yok...

eray045

Emektar
Emektar
Reaksiyon puanı
250
yamayı yaptıktan sonra oyundan atma olayı bitti
teşekkürler EA :D

souris

Profesör
Reaksiyon puanı
3
Ben güvenemiyorum resmi sitede yayınlanmadığı için yüklemeyeceğim az da olsa kasma haricinde sorunum yok ama zamanla ne olur bilmiyorum.

mendocino

Rektör
Reaksiyon puanı
81
Son ekran karti driverini ve yamayi yükledikten sonra oyun fena degil..sadece arada 1 2sn lik takılmalar oluyo oda cok sık degil. büyük ihtimal benim ekran kartinidan dolayi, HD2600'le high oynuyorum sonucta.. buarada yamayı yüklerseniz sadece ayni versiyon yüklü olan kisilerle online oynayabilirsiniz versiyon tutması lazim yani... Oyundan atma banada hic olmadi

souris

Profesör
Reaksiyon puanı
3
Resmi sitede yamanın Rusya'da çıkma sebebi için birileri saat farkından dolayı orada yayınlandığını yamanın bu gece itibariyle yayınlanacağını falan sallamışlar.Doğruluğu nedir bu gece görürüz. Zaten yarın çalışmıyorum bütün gece multiplayerde takılırım.

mendocino

Rektör
Reaksiyon puanı
81
az önce ea forumunda okudum oyunun yapımcısı yorum yapmıs o da saat farkından falan bahsetmis ve yamanın sahte oldugu gibi bisey sölemiyor.. online oyun icin serverlerin resetlenmesi gerektigi falan söylemis.. yama cıksın bida üstüne yüklerim sorun degil suandaki yama da gayet iyi baya fps yükseltti oyunda replaylerde vs.... az önce ayni yamayi yüklemis biriyle online mac yaptim hic takılmadi desem yeridir..

Best OfThe Best

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
arkadaşlar pes oynayın olsun bitsin bu kadar basit (her ne kadar lisans sorunu olsada fifadan iyidir bence

mendocino

Rektör
Reaksiyon puanı
81
sence daha iyidir dünyanın geri kalanına göre degil...

mendocino

Rektör
Reaksiyon puanı
81
resmi sitede yayınlandi arkadaslar...ilk yamayla ayni zaten artik güvenle indirebilirsiniz