Fenerbahçe 2-0 Lazio - Video | UEFA Avrupa Ligi Çeyrek Final 1. Maç

Link

Profesör
Emektar
Reaksiyon puanı
16
Maçtan önce 2 farklı galibiyet istemiştim, daha farklıda bitebilirdi, helal olsun Fenerbahçe.

fbbayrak.gif

Reaksiyon puanı
10,325
Fenerbahçemizi tebrik eden arkadaşlara teşekkür ediyorum, gönül ister ki avrupada mücadele eden bütün takımlarımız başarılı olsun,
bence Hem Galatasaray hem de Fenerbahçe başarılı oldu, ama Türklere olan önyargılar kırılamıyor birtürlü. (bkz: dünkü hakem)
Allah'tan bize düzgün hakem geldi de adil yönetti maçı.

katılıyorum, keşke mayısı da hep beraber görebilseydik.
Türkiyede rakip olsak da, avrupada iki Türk takımının koşturuyor olması ülkemiz açısından muhteşem bir olay olurdu.
hele ki ingilizlerin göremediği bir mevsim içinde! :)

Mai Nai

Guru
Emektar
Reaksiyon puanı
157
2-0 biter demiştim.
Şimdi lazio düşünsün.

keremyilmaz

Asistan
Reaksiyon puanı
0
İki şey sevindirdi bu akşam beni birincisi 2-0'lık bir avantaj ikincisi de Basel'in aldığı 2-2'lik beraberlik.
Benfica da Basel'de dişimize göre rakip, aynı Lazio'nun olduğu üzere.
Chelsea ve Totthenham biraz daha korkutuyor beni ve biraz daha bizden üst klasmanda takımlar diye düşünüyorum.
Ah bir de bu gün bize denk gelen hakem dün Galatasarayımıza denk gelseydi de çifte bayram yaşasaydık.
Aykut Kocaman'ın da dediği gibi kapıyı açtık, haftaya Roma'da içeri girmemiz şart:)
Basel gelirse neden bir Final görmeyelim ki :)

re13el

Dekan
Reaksiyon puanı
114
Tebrikler Fenerbahçe ve fenerli arkadaşlar. :)

baaydin

Profesör
Reaksiyon puanı
7
3-0 yada 4-0 bekliyordum ama olmadı neyse ordaki maç 2-1 biter turu atlarız

S

SDN Okuru

SDN Okuru
Lazio'lu oyuncunun gördüğü ikinci sarı kart yanlıştı. Adam topa müdahale etme amacındaydı ve yaptığı hareket sarı kartlık bir hareket değildi. Hakem sayesinde 2-0 kazandı Fener ama Lazio kendi sahasında 3 tane atar gibi geliyor.

IThelp

Profesör
Reaksiyon puanı
19
Fenerhabçe canı gönülden tebrik ediyorum ama lakin şu trübünde halen real madrid atkısı acan dar beyinler ki chelsea gecerseniz ki tabi zor tottenham var benfica var lazio da ne olur olmaz kimse bilemez dünki lazio lazio değildi lazio nun dün ki durumuna baktım fenerin dün en azında 4 tane atması lazım dı ama lazio kötü oluşu fenerbahçe size iyi oynadı gibi geldi fener dün iyi olsaydı dediğim gibi o lazio 4 tane atardı bu sizi yanıltmasın roma da işler başka olabilir

zatura

Profesör
Reaksiyon puanı
0
Tebrikler Fenerbahçe ...

Whisper1907

Profesör
Reaksiyon puanı
24
Böyle tebrik edecekseniz hiç etmeyin daha iyi... Canı gönüldenmiş....

gokhanathan03

Asistan
Reaksiyon puanı
0
yaaaa cok mutluyum :)
aksam mutluydum halada mutluyum :)
ben gercekten bu aşk ile cok yaşamam bakalım ama hayırlısı :)
yehhhuuuuuuuuuuuuu ( FENERBAHCE )

1 SORUM VAR ? ? ?
DÜN GOLLERDEN SONRA NEDEN MESHUR BRAZİLYA SARKIMIZ CALMADI ? VE NEDEN SARI LACİVERT RENGİMİZ FENERBAHCE HERSEYİMİZ HİÇBİRSEYE DEGİŞMEYİZ CÜNKÜ FENERBAHCELİYİZ DENİLMEDİ ? AVRUPADA YASAK MI ACABA ? :) BEN EKRAN BASINDA BAGIRMAK İÇİN BEKLİYORDUMDA :)

HERKESE GÜNAYDIN ...
life is life.... la la la la lala .......
FE NER BAH ÇE !

IThelp

Profesör
Reaksiyon puanı
19
Böyle tebrik edecekseniz hiç etmeyin daha iyi... Canı gönüldenmiş....

Nasıl tebrik edelim peki @erjan cıkımda canım fenerbahçeni diyeyim ama içimde gelerek canı gönülden dedim sen ve diğer fenerbahçe arkadaşların galatasaray konularda bunu bile diyemiyorsunuz yazdıklarınız yorumlar ortada işte galatasaray ve fenerbahçe taraftarların arasındaki fark bu

yukarda bir arkadaş yazmıiş 3.0 4.0 bekliyordum diye bende onu diyorum lazio kötüydü bu lazio fener iyi olsaydı en azında 4.0 olması lazımdı işi burda bitirirdi niye kızıyorusun ki valla kusurbakma kardeşim ama taraftarlık da bu kadar olmaz gercekleri bile görmüyorsunuz

Korpe

Rektör
Reaksiyon puanı
16
Nasıl tebrik edelim peki @erjan cıkımda canım fenerbahçeni diyeyim ama içimde gelerek canı gönülden dedim sen ve diğer fenerbahçe arkadaşların galatasaray konularda bunu bile diyemiyorsunuz yazdıklarınız yorumlar ortada işte galatasaray ve fenerbahçe taraftarların arasındaki fark bu

bu farkı bir tek sen görüyorsun yorum yazmak icin yazma istersen ortaliği germenın lüzümu yok öncekı muhabbetleri de gördük

gokhanathan03

Asistan
Reaksiyon puanı
0
Fenerhabçe canı gönülden tebrik ediyorum ama lakin şu trübünde halen real madrid atkısı acan dar beyinler ki chelsea gecerseniz ki tabi zor tottenham var benfica var lazio da ne olur olmaz kimse bilemez dünki lazio lazio değildi lazio nun dün ki durumuna baktım fenerin dün en azında 4 tane atması lazım dı ama lazio kötü oluşu fenerbahçe size iyi oynadı gibi geldi fener dün iyi olsaydı dediğim gibi o lazio 4 tane atardı bu sizi yanıltmasın roma da işler başka olabilir

bak bence ayıp ediyorsun... ne güzel tebrik etmişsin... neden uzatıyorsun ki güzel kardesim ?
sabah sabah nerden geliyor bu anti fenerlilik ? bırakında sevinelim güzel güzel...
galatasaray macında real madridi tutanları zaten bende kınıyorum.... ama senin burada gelip lazio gercek lazio olsa söyle olurdu böyle olurdu... yok surada böyle olmayacak falan demen....yakıştıramadım...
iyi forumlar

Korpe

Rektör
Reaksiyon puanı
16
yaaaa cok mutluyum :)
aksam mutluydum halada mutluyum :)
ben gercekten bu aşk ile cok yaşamam bakalım ama hayırlısı :)
yehhhuuuuuuuuuuuuu ( FENERBAHCE )

1 SORUM VAR ? ? ?
DÜN GOLLERDEN SONRA NEDEN MESHUR BRAZİLYA SARKIMIZ CALMADI ? VE NEDEN SARI LACİVERT RENGİMİZ FENERBAHCE HERSEYİMİZ HİÇBİRSEYE DEGİŞMEYİZ CÜNKÜ FENERBAHCELİYİZ DENİLMEDİ ? AVRUPADA YASAK MI ACABA ? :) BEN EKRAN BASINDA BAGIRMAK İÇİN BEKLİYORDUMDA :)

HERKESE GÜNAYDIN ...
life is life.... la la la la lala .......
FE NER BAH ÇE !

Zannedersem daha çok onu Türkiye ligin deki maçlar da çalıyorlar

Whisper1907

Profesör
Reaksiyon puanı
24
Her cümlemde laf sokayım arayada bir tebrik koyayım ki çakılmasın.. Bırakın bi gidin sabah sabah...

gokhanathan03

Asistan
Reaksiyon puanı
0
Zannedersem daha çok onu Türkiye ligin deki maçlar da çalıyorlar

- - - Mesaj Güncellendi - - -

Birak kardeşim çekemeyene anten

neden avrupada da calmıyorlar ki :)

bu arada neyse sabah sabah etrafı germeye gerek yok...
galatasaraylı arkadasımızın biraz moreli bozuk anlasılan..
yoksa inanmıyorum ki tatsızlık yaratmaya calıstıgını.. eminim FEnerbahcemizi desteklemiştir gönülden her TÜRK gibi !

IThelp

Profesör
Reaksiyon puanı
19
bu farkı bir tek sen görüyorsun yorum yazmak icin yazma istersen ortaliği germenın lüzümu yok öncekı muhabbetleri de gördük
@Korpe teprik edim ve dedimki bu kötü lazio fener en azında 4 tane atması lazımdı

deatmania

Rektör
Reaksiyon puanı
62
Tamam arkadaşlar...

Sabah sabah yapmayın yahu. Tebrik edeceksiniz, Fenerbahçelilerde kutlayacak.

Bu kadar basit.

Korpe

Rektör
Reaksiyon puanı
16

yoksa inanmıyorum ki tatsızlık yaratmaya calıstıgını.. eminim FEnerbahcemizi desteklemiştir gönülden her TÜRK gibi !

:) sabırrrrr sabırr yaaa sabırrr

zatura

Profesör
Reaksiyon puanı
0
ufak bir ara verdik.. bir şey değişmemiş .. aynı tas aynı hamam ...:)

IThelp

Profesör
Reaksiyon puanı
19
bak bence ayıp ediyorsun... ne güzel tebrik etmişsin... neden uzatıyorsun ki güzel kardesim ?
sabah sabah nerden geliyor bu anti fenerlilik ? bırakında sevinelim güzel güzel...
galatasaray macında real madridi tutanları zaten bende kınıyorum.... ama senin burada gelip lazio gercek lazio olsa söyle olurdu böyle olurdu... yok surada böyle olmayacak falan demen....yakıştıramadım...
iyi forumlar

Bak güzel kardeşim siz sevince de sarhoş olmuşsunuz ben kaç günden beri de feneri desteklediğimi her konuda yazmışım neden yanlış anlıyorunuz ki sizin iciniz feshat sabah 5 de işe gitmek icin kalkan bir insanım baç 10 başladı uzatmalarda 12 de felan biti ve bir heycanla o macı izledimki gol atınca bile sevindim avrupa oldumu bende milli gurur başlar bendeki milli gurur herşeyin önüne gecer fenerin göğsündeki o bayrak varya hangi takımın göğsünde oldumu ben onu canı gönülden desteklerim ve dün fener icin de aynı şeydi

uyanın sarhoşlukdan kötü birşey söylemiyorum cocukca konuşuyorsunuz

Korpe

Rektör
Reaksiyon puanı
16
Adam haklı beyler dağılın :))

angel75

Dekan
Emektar
Reaksiyon puanı
18
[MENTION=335820]gokhanathan03[/MENTION];

gollerimizden sonra; SARI LACİVERT RENGİMİZ FENERBAHCE HERSEYİMİZ HİÇBİRSEYE DEGİŞMEYİZ CÜNKÜ FENERBAHCELİYİZ denildi.. sanirim tv' ye pek ses verilmedi..

gokhanathan03

Asistan
Reaksiyon puanı
0
@gokhanathan03;

gollerimizden sonra; SARI LACİVERT RENGİMİZ FENERBAHCE HERSEYİMİZ HİÇBİRSEYE DEGİŞMEYİZ CÜNKÜ FENERBAHCELİYİZ denildi.. sanirim tv' ye pek ses verilmedi..

anladım kardesim :) ben bilgisayardan izledim de :) malum ögrenci evi :D
en büyük FENERBAHCE....

- - - Mesaj Güncellendi - - -

Bak güzel kardeşim siz sevince de sarhoş olmuşsunuz ben kaç günden beri de feneri desteklediğimi her konuda yazmışım neden yanlış anlıyorunuz ki sizin iciniz feshat sabah 5 de işe gitmek icin kalkan bir insanım baç 10 başladı uzatmalarda 12 de felan biti ve bir heycanla o macı izledimki gol atınca bile sevindim avrupa oldumu bende milli gurur başlar bendeki milli gurur herşeyin önüne gecer fenerin göğsündeki o bayrak varya hangi takımın göğsünde oldumu ben onu canı gönülden desteklerim ve dün fener icin de aynı şeydi

uyanın sarhoşlukdan kötü birşey söylemiyorum cocukca konuşuyorsunuz

BAK SEN DAHA YAZMADAN BU MESAJI YAZMISTIM BEN....