Fenerbahçe, 1959 öncesi şampiyonlukları için TFF'ye başvurdu.

Reaksiyon puanı
8,023
Tamam hakkınızı arıyosunuz şimdiye kadar nie hak yoktu peki 2018 hedef dördüncü yıldız derken bi anda böyler şeylerin peşine düşmesi
Bu yıllardan beri Fenerbahçenin gündeminde dünkü olay değil. Evraklar yeni hazırlandı ve yeni başvuru yapıldı. Başkanınızın yalanlarına nasıl da inanmışsınız kıyamam.

TheLastWarrior

Profesör
Reaksiyon puanı
3,045
Bu yıllardan beri Fenerbahçenin gündeminde dünkü olay değil. Evraklar yeni hazırlandı ve yeni başvuru yapıldı. Başkanınızın yalanlarına nasıl da inanmışsınız kıyamam.
Tabi tabi anlıyorum kac Senedir başarı glmiyince bu yollara bavurdular
Mesaj otomatik birleştirildi:

Evet dediler, ama başaramadılar.

Bunla belki bir bağlantısı vardır ama hak aramak hiç bir zaman ağlamak olmadı.
Arasınlar baklım bulacaklarmı ?

TheLastWarrior

Profesör
Reaksiyon puanı
3,045
O zaman sen de FB'ye haksızlık yapıldığını kabul ediyorsun ha.
Kabul etsem nie burda tantana yapayımki fenere haksızlık yapıldığı felan yok başarı glmeyince milattan önceki şampionlukları almaya çlısıyorlar aziz yıldırım zamanındaki fenerbahçe nerde ali koc zamanındaki fenerbahçe nerede koca kulübü ne hale düşürdüler üstelik fenerbahçeli arkadslarda sürü piskolojisine kapılıp inanıyorlar fenerin durumu açık değil ilerde aklı başında kulup yönetici gidipte böyle bos islere uğraşmaz takımı yönetir başarı elde ederde başarıyla öne gecer

Malik von Suomi

Dekan
Cezalı
Reaksiyon puanı
6,993
Kabul etsem nie burda tantana yapayımki fenere haksızlık yapıldığı felan yok başarı glmeyince milattan önceki şampionlukları almaya çlısıyorlar aziz yıldırım zamanındaki fenerbahçe nerde ali koc zamanındaki fenerbahçe nerede koca kulübi ne hale düşürdüler
Kulübü toplayacak şu anda bir adam yok. Ayrıca her takım için bunu istiyorlar, belki etkisi vardır ama doğrudan bir neden değil. Tek amacın şu anda FB'ye ağladığı için çakmak. Ki evet son 7-8 senedir hiç şampiyonluk göremedi.

Bir daha Ali koç veya Aziz Yıldırım çok bekleyecek FB.

ozciceky

Profesör
Reaksiyon puanı
2,747
Fenerbahçeliyim. Eğer Fenerbahçe futbolda sportif olarak çok başarılı olduğu bir zamanda bu talebi yapsa haklı görürdüm. Ama yönetim o kadar para harcamaya takımı getirdiği durum belli ve bu başvuruyu yapıyorsa amacı gündem değiştirmek. Bence.

TheLastWarrior

Profesör
Reaksiyon puanı
3,045
Kulübü toplayacak şu anda bir adam yok. Ayrıca her takım için bunu istiyorlar, belki etkisi vardır ama doğrudan bir neden değil. Tek amacın şu anda FB'ye ağladığı için çakmak. Ki evet son 7-8 senedir hiç şampiyonluk göremedi.

Bir daha Ali koç veya Aziz Yıldırım çok bekleyecek FB.
Fenerbahçe olmazssa Galatasarayda olmaz ezeli rakibimiz dediğimiz kulup bu işlerle uğraştıranlar utansınlar bnce

Görkem Say

Guru
Emektar
Reaksiyon puanı
24,998
Biz buna 2018 da dördüncü yıldız loading diyip 3-4 senedir bir yıldız alamayınca hiç bir başarısı olmayınca galatasarayın gerisinde kalıp birden fırlayan eski şampiyonluklar sevdası diyoruz anlıyorum acınız büyük fenerbahçeliler olarak bnce 1959 yetmez taş devrine kadar gidip hakkınızı arayın böylece şampiyonluk farkı hiç kapanmaz
Sen kulüp efsanen Metin Oktay'ın oynadığı yılları, aldığı şampiyonlukları hiçe sayıyorsun yalnız. Hiçbir kupa alamamış adam nasıl efsane oluyor o zaman?

TheLastWarrior

Profesör
Reaksiyon puanı
3,045
Sen kulüp efsanen Metin Oktay'ın oynadığı yılları, aldığı şampiyonlukları hiçe sayıyorsun yalnız. Hiçbir kupa alamamış adam nasıl efsane oluyor o zaman?
Karakteri yetmezmi fener forması giydi tek maclık zamanında herşey kupamı hocam?

Fenerbahçeliyim. Eğer Fenerbahçe futbolda sportif olarak çok başarılı olduğu bir zamanda bu talebi yapsa haklı görürdüm. Ama yönetim o kadar para harcamaya takımı getirdiği durum belli ve bu başvuruyu yapıyorsa amacı gündem değiştirmek. Bence.
Tebrikler

Malik von Suomi

Dekan
Cezalı
Reaksiyon puanı
6,993
Fenerbahçe olmazssa Galatasarayda olmaz ezeli rakibimiz dediğimiz kulup bu işlerle uğraştıranlar utansınlar bnce
Ahhh, ezeli rakip diyor hala. Sanki Türk-Yunan ilişkisi arkadaş. Ülke bölünce sen fb lisin ben gs liyim diye ülke birleşmeyecek resmen. Bu takımlara kustuğunuz kin nedir?

Takımsızdım, takımsızım, hala takımsızım, iyi ki de takımsızım.

TheLastWarrior

Profesör
Reaksiyon puanı
3,045
Karakter olayı ayrı. Senin kulübün resmi olarak kulüp efsanesinin oynadığı yılları tanımıyor.
Hicte ayrı değil hocam kusura bakmayın ama hiçte yok saymıyoruz biz efsanemizi karekteri onuru olduğu için efsane yapıyoruz aldığı kupaya bakan siszssniz ki şuan bilmm kaç yılındaki kupanın peşindesiniz

ozciceky

Profesör
Reaksiyon puanı
2,747
Karakteri yetmezmi fener forması giydi tek maclık zamanında herşey kupamı hocam?

Tebrikler
Hocam doğruya doğru. Ben kombine bilete sahip Fener maçlarına kaçırmayan bir futbolseverdim ve Fenerbahçeliyim dediğim gibi. Ama özellikle son 10 senede futbol külüpleri ve yöneticilerinden o kadar tiksindim ki artık yeter dedim... Ali Koçu Abdürrahim Albarak'ı, televizyondaki bazı yorumcu şaklabanlar futbol sport olmaktan çıktı resmen Dingonun ahırına döndü.

Ne feneri ne cimbomu ne beşiktaşı hiçbiri de birbirinden iyi değil spor ahlakı ve yönetim zihniyeti olarak.

TheLastWarrior

Profesör
Reaksiyon puanı
3,045
Ahhh, ezeli rakip diyor hala. Sanki Türk-Yunan ilişkisi arkadaş. Ülke bölünce sen fb lisin ben gs liyim diye ülke birleşmeyecek resmen. Bu takımlara kustuğunuz kin nedir?

Takımsızdım, takımsızım, hala takımsızım, iyi ki de takımsızım.
Takım tutmayıp her konuda takımlar hakkında fikri olanıda senden gördüm hocam ?

Hocam doğruya doğru. Ben kombine bilete sahip Fener maçlarına kaçırmayan bir futbolseverdim ve Fenerbahçeliyim dediğim gibi. Ama özellikle son 10 senede futbol külüpleri ve yöneticilerinden o kadar tiksindim ki artık yeter dedim... Ali Koçu Abdürrahim Albarak'ı, televizyondaki bazı yorumcu şaklabanlar futbol sport olmaktan çıktı resmen Dingonun ahırına döndü.

Ne feneri ne cimbomu ne beşiktaşı hiçbiri de birbirinden iyi değil spor ahlakı ve yönetim zihniyeti olarak.
Aklı başında yönetici yok o fikrinizede katılıyorum birbirlerini taşlamayıp klubü yönetselerdi şimdi arşa çıkmıştı kulüplerimiz

Malik von Suomi

Dekan
Cezalı
Reaksiyon puanı
6,993
Takım tutmayıp her konuda takımlar hakkında fikri olanıda senden gördüm hocam ?
Eskiden FB liydim desem yalan olmaz ama. Ama takım tutmayı bırakalı 5-6 yıl oluyor. O zamanda 11-12 yaşında falandım, o zamandan beri takip ederim. Çok ta etmiyorum aslında şu ab.

Ama eminimki şu an Türkiye'nin ne futbolundan ne de takımlarından birşey olmayacak gibi.

ozciceky

Profesör
Reaksiyon puanı
2,747
Taraftar da iki yüzlü. Belözoğlu GS'de oynarken tü kaka Fenere gelince Koçum Emre.
Emre'yi GS'de de sevmedim Fener'de de sevmedim. Keza Volkan keza Bülent...

Sporcu Oğuz Aykut gibi olacak. Feyyaz Ali gibi olacak Cüneyt Tanman gibi Metin Oktay gibi olacak...

Malik von Suomi

Dekan
Cezalı
Reaksiyon puanı
6,993
Taraftar da iki yüzlü. Belözoğlu GS'de oynarken tü kaka Fenere gelince Koçum Emre.
Emre'yi GS'de de sevmedim Fener'de de sevmedim. Keza Volkan keza Bülent...

Sporcu Oğuz Aykut gibi olacak. Feyyaz Ali gibi olacak Cüneyt Tanman gibi Metin Oktay gibi olacak...
Volkan gol yiyince topa sarılan adam değil mi ya :D

Ya da Volkan orta saha anları ile bizleri kopartan :p

TheLastWarrior

Profesör
Reaksiyon puanı
3,045
Eskiden FB liydim desem yalan olmaz ama. Ama takım tutmayı bırakalı 5-6 yıl oluyor. O zamanda 11-12 yaşında falandım, o zamandan beri takip ederim. Çok ta etmiyorum aslında şu ab.

Ama eminimki şu an Türkiye'nin ne futbolundan ne de takımlarından birşey olmayacak gibi.
Borç batağından çıkamiolarki bişey olsun her sene falcao, mesut özil gibi adamlara 7-8 milyon verip hiç ediyolar

damzchevk

Profesör
Reaksiyon puanı
1,013
Neden olmasın? Dünyada örnekleri var. Örneğin Juventusun 36 şampiyonluğu var. Serie A 1898'de kuruluyor ama 1930'a kadar ulusal lig değil bölgeles daha parçalı ligler olarak oynanıyor. İtalya Cumhuriyetide 1946'da kuruluyor yani cumhuriyet öncesinden. Buna rağmen Juventus ve diğer italya kulüplerinin tüm şampiyonlukları sayılıyor ve buna göre Juventus 34 şampiyonlukla 3 yıldız alıyor. İtalyada her 10 şampiyonluğa 1 yıldız veriliyor.

Görkem Say

Guru
Emektar
Reaksiyon puanı
24,998
Hicte ayrı değil hocam kusura bakmayın ama hiçte yok saymıyoruz biz efsanemizi karekteri onuru olduğu için efsane yapıyoruz aldığı kupaya bakan siszssniz ki şuan bilmm kaç yılındaki kupanın peşindesiniz
Dostum sen dediğim şeyi anlamıyorsun ki. Sen resmi olarak o yıllarda oynanan futbolu tanımıyorsun. Tanımaman demek umursamaman demek. Ancak senin efsanen o yıllarda oynadı. Yani sen, takımın efsanesinin oynadığı yılları yokmuş sayıyorsun. Adamın emeğini yok sayıyorsun.

TheLastWarrior

Profesör
Reaksiyon puanı
3,045
Dostum sen dediğim şeyi anlamıyorsun ki. Sen resmi olarak o yıllarda oynanan futbolu tanımıyorsun. Tanımaman demek umursamaman demek. Ancak senin efsanen o yıllarda oynadı. Yani sen, takımın efsanesinin oynadığı yılları yokmuş sayıyorsun. Adamın emeğini yok sayıyorsun.
Size göre efsaneler kupa şampiyonluk bize göre karakter dürüstlük onurlu duruş elbetteki emeklerini boşa saymıyoruz efsanemiz olması için kupa almasına gerek yok bizim için oynadığı oyun futbol yeterli

Reaksiyon puanı
8,023
Kabul etsem nie burda tantana yapayımki fenere haksızlık yapıldığı felan yok başarı glmeyince milattan önceki şampionlukları almaya çlısıyorlar aziz yıldırım zamanındaki fenerbahçe nerde ali koc zamanındaki fenerbahçe nerede koca kulübü ne hale düşürdüler üstelik fenerbahçeli arkadslarda sürü piskolojisine kapılıp inanıyorlar fenerin durumu açık değil ilerde aklı başında kulup yönetici gidipte böyle bos islere uğraşmaz takımı yönetir başarı elde ederde başarıyla öne gecer
Konuşmayayım diyorum, 17/18 de yaptığınız şike, 19/20 de şikenize rağmen şampiyonluğu Başakşehire kaptırınca taraftarları susturmak için Rıdvan Dilmen sezonu, Fenerbahçe şike yaptı, Yalı Çocuğu , Fenerasyon diyen yönetiminize bakıp utanın be! Yabancı basında bile şike yaptığınız açık açık söyleniyor , defalarca göz göre göre şike yaptınız neredeyse her maç kollanıyorsunuz ama buna rağmen lider değilsiniz çıkıp aynaya bakıp utanacağınıza halen daha Fenerbahçe’ye sallamaya çalışıyorsun. İşte Fenerbahçe böyle büyük bir camiadır. Ne kupa büyüklüğü ne şampiyonluğu ile ölçülür.

TheLastWarrior

Profesör
Reaksiyon puanı
3,045
Konuşmayayım diyorum, 17/18 de yaptığınız şike, 19/20 de şikenize rağmen şampiyonluğu Başakşehire kaptırınca taraftarları susturmak için Rıdvan Dilmen sezonu, Fenerbahçe şike yaptı, Yalı Çocuğu , Fenerasyon diyen yönetiminize bakıp utanın be! Yabancı basında bile şike yaptığınız açık açık söyleniyor , defalarca göz göre göre şike yaptınız neredeyse her maç kollanıyorsunuz ama buna rağmen lider değilsiniz çıkıp aynaya bakıp utanacağınıza halen daha Fenerbahçe’ye sallamaya çalışıyorsun. İşte Fenerbahçe böyle büyük bir camiadır. Ne kupa büyüklüğü ne şampiyonluğu ile ölçülür.

Şike yapsaydık bizmde başkanımız içerde yatardı şike yaptıysam fenerbahçe için yaptım demezdi

Reaksiyon puanı
8,023
Şike yapsaydık bizmde başkanımız içerde yatardı şike yaptıysam fenerbahçe için yaptım demezdi
57BBB17C-F1EB-4FE4-A15F-52132A992DA9.jpeg

Çok seviyorum geçmişten zerre bilgisi olmayıp her konuda rezil olan cimbomluların kudurmasını ???

Ek olarak daha geçtiğimiz aylarda şike olmadığını kumpas olduğu mahkeme kararıyla kesinleştirildi.

TheLastWarrior

Profesör
Reaksiyon puanı
3,045
Ekli dosyayı görüntüle 142448

Çok seviyorum geçmişten zerre bilgisi olmayıp her konuda rezil olan cimbomluların kudurmasını ???

Ek olarak daha geçtiğimiz aylarda şike olmadığını kumpas olduğu mahkeme kararıyla kesinleştirildi.
dediğim gibi şike yaptığımız yazılı olarak kanıtı varmı yok? Diyelim ki yaptık neden içerde yatmadı bizimde başkanımız asil rezil olan blli ?