Fare Tekerleği Sapıtıyor !

Makbery

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Kablosuz HP marka bir mouse'um var, 1.5-2 yıldır kullanıyorum ve tekerlek sapıtıyor. Aşağı yuvarlıyorum, yukarı gidiyor; yukarı yuvarlıyorum, aşağı gidiyor, kendi kendine yön değiştiriyor. Lütfen yardım edin. :cursing:

SmokeXD

Dekan
Reaksiyon puanı
1,877
Fare ayarlarından ters çevirmiş olmayasın?

eSa

Dekan
Reaksiyon puanı
352
Farelerin en çok bozulan kısımları. Çok sıkıntı olursa yeni fare almaktan başka çare yok

rawkid

Dekan
Reaksiyon puanı
1,316
Sadece Ters Gitmiyor Bi Tık Yukarı 3 Tık Aşağı 2 Tık Aşağı 5 Tık Yukarı Gibi Yani.

Eğer programı felan varsa kurup hassasiyeti düşür. Bi nebze düzelir. Aynı sorunu microsoft mouse'um da yaşamıştım. Hassasiyeti düşürerek düzelttim.

Reaksiyon puanı
16,118
Sadece Ters Gitmiyor Bi Tık Yukarı 3 Tık Aşağı 2 Tık Aşağı 5 Tık Yukarı Gibi Yani.
kontak sprey yağlı elektronik için olandan tekerin bağlı olduğu trimpot benzeri şeye sık ve ileri geri çevirt düzelir düzelmezse çöp.

Makbery

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
kontak sprey yağlı elektronik için olandan tekerin bağlı olduğu trimpot benzeri şeye sık ve ileri geri çevirt düzelir düzelmezse çöp.

O Kadar Uğraşacağıma Yeni Fare Alırım :(

- - - Mesaj Güncellendi - - -

Eğer programı felan varsa kurup hassasiyeti düşür. Bi nebze düzelir. Aynı sorunu microsoft mouse'um da yaşamıştım. Hassasiyeti düşürerek düzelttim.

Hassasiyeti Değiştirmek İşe Yaramadı :(

Reaksiyon puanı
16,118
O Kadar Uğraşacağıma Yeni Fare Alırım :(

- - - Mesaj Güncellendi - - -

Hassasiyeti Değiştirmek İşe Yaramadı :(
ne uğraşması? tek vidayı sök kontak spreyi çalkala tekerleğin girdiği deliğe sık iki üç tur attır tamam.
foto.cgi