Facebook mobil uygulamada görülen fotoğraf güncelleme yazılım hatası?

Bu konuyu okuyanlar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

mavi788

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Merhaba,

Facebook hesabıma akıllı telefon üzerinden (iOS) Facebook'un mobil uygulaması ile bağlanıp profil ve kapak fotoğraflarını değiştirdiğimde bu fotoğraflar yeni bir yükleme gibi algılanıp kopyası oluşmakta dolayısıyla beğenileri ve yorumları sıfırlanmakta. Yaptığım işlem cihazdan Facebook hesabıma yeni bir fotoğraf yükleme değil, daha önce kullanmış olduğum ve Facebook hesabımdaki kapak fotoğrafları ve profil fotoğrafları albümlerinde bulunan fotoğrafları güncelleyerek tekrar kapak ve profil fotoğrafı yapmak. Aynı işlemi mesela bilgisayarda yaptığımda herhangi bir kopya oluşturmadan önceden kullanmış olduğum kapak ve profil fotoğrafları başarıyla güncellenmekte.

Bu sorunu sizler de yaşamakta mısınız? Bu mobil aygıtlarla alakalı sık görülen bir yazılım hatası mıdır (bug) yoksa herhangi bir mantığı olan işlem midir? İnternette konuyla alakalı yeterli bilgiye ulaşamadım. Facebook hesabındaki fotoğraf güncelleme işleminin bağlanılan aygıta göre farklı olması bana pek mantıklı gelmediği için görüşlerinizi merak ettim. Çok teşekkürler
smile.png

Mustafa Deliktaş

Profesör
Emektar
Reaksiyon puanı
2,239
Aynı konudan birden fazla açmak yasaktır. Konu kilit burdan devam edelim

Son düzenleme:
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...