F. Bahçe ve Sivas Küme Düştü (Millet Vekilinin İddiası)

Bu konuyu okuyanlar

MasterFather

Profesör
Reaksiyon puanı
59
desenize :D bu sene gs kadıköy'de yenemiceğiz.kısmet değilmiş.seneye artık.

adrasa

Dekan
Reaksiyon puanı
37
O zaman aldınız lafım yok ona ama geçende yazdım, O kupaları almış takıma çok yakıştı bu sezon ki performans.Nerden nereye konuşmak istemiyorum ama siz konuşturuyosunuz adamı.Ben diyorum düşürürlerse düşürsünler, ben yapmadığım için bir problem yok, ben sadece bir taraftarım.Ama kimi gibi her şeyi biliyormuş gibi konuşmuyorum.

engerex

Dekan
Reaksiyon puanı
26
Yazmasına gerek yok zaten daha öncede dedim erteleme ve düşme lafını ağzına alamayan federasyon 4-5 takım düşebilir diyor, ligi kupa maçını erteliyor sonra fenerbahçe oyuncu satıyor vs. bütün bunlar ne zaman oluyor deliller federasyona verildikten bikaç gün sonra yani delillerin daha çok az bir bölümü incelenebildiği halde oluyor, olaylar açık demekki deliller de çok ciddi bunu görmek için milletvekili olmaya da gerek yok... Hala t-shirt basın heykel dikin diğer takımlara suç atıp komplo teorisi yazın... Bakıyorum hala mahkeme lafları geçiyor UEFA, lig mahkemeyi 3-5 ay beklermi? Delilleri vermek zorunda olmadığı halde acele olan lig ve uefa işleri olduğu için delilleri verdi emniyet hepsi federasyonda mahkeme lige düşmeye karışamaz, mahkeme içerdeki tutuklularla ilgilenir yetkisi o, İkisi farklı olaylar.

Federasyon işin sportif tarafıyla ilgilenir, mahkeme ise hukuki taraf. O yüzden federasyonun mahkemeyi bekleme gibi bir durumu yok. Mahkemenin de takımların küme düşürme gibi bir tarafı. Tabi gazete ve TV deki haberleri takip ederek kime ceza verileceğini tahmin etmek çok güç olmuyor. Ancak federasyonun gerçek delillere ihtiyacı var gazete manşetlerindeki haberlere değil.

Bu millet vekili de işin hangi tarafıyla ilgileniyor merak ettim.

1907

Profesör
Reaksiyon puanı
2
hocam yapmayın adminsiniz birde

Başlık kesinlik içeriyor.tamam düşelim istediğiniz başlığı atın.ama olay bitmeden kesinlik içeren sözler bizi üzüyor ve geriyor...

speedy

Doçent
Reaksiyon puanı
2
Federasyon işin sportif tarafıyla ilgilenir, mahkeme ise hukuki taraf. O yüzden federasyonun mahkemeyi bekleme gibi bir durumu yok. Mahkemenin de takımların küme düşürme gibi bir tarafı. Tabi gazete ve TV deki haberleri takip ederek kime ceza verileceğini tahmin etmek çok güç olmuyor. Ancak federasyonun gerçek delillere ihtiyacı var gazete manşetlerindeki haberlere değil.
Bu millet vekili de işin hangi tarafıyla ilgileniyor merak ettim.

Daha nasıl gerçek delil bekliyosun onu anlamadım klasör klasör arabayla delil geldi federasyona, elindeki bütün belgeleri verdi emniyet daha gerisine karışmaz istediği zaman yapar mahkemesini ya hapis süresi verir içerdekilere ya salar bu kadar basit. Gazeteleri vs çok ciddiye alıyorsunuz federasyon ve emniyet sizin kadar ciddiye almıyordur merak etmeyin. Milletvekiline gelince o kendi tarafıyla ilgileniyor twitter sayfasına bakın anlarsınız, bu olaylardan bile pay çıkarmış hükümete ve biz olsak bunlar olmazdı demiş açık açık Fenerbahçelilerin oylarını gözüne kestirmiş her takım elbise giyeni adam yerine koyup ciddiye almamak lazım. En başta dedim geleceği görmek için milletvekili olmaya gerek yok az çok gündemi takip edip kafa yormak yeter.

adrasa

Dekan
Reaksiyon puanı
37
Niye açıklanmadı madem o kadar delil var ? ben de bir an önce açıklanmasını bekliyorum düşeceksek düşelim.

speedy

Doçent
Reaksiyon puanı
2
:D delilleri değerlendiriyolardır kolaymı ayrıca acele etmeyin diyen fener yönetimi takımınızı biraz takip edin. Acele karar verselerdi nolucağını siz biliyorsunuz zaten olacağı bu.. Bildiğiniz için zaten hiç yorum yok bu haberde, aynı şey yunanistanda oldu mahkemeyi bırak delil bile beklemiyor elin oğlu.
http://forum.shiftdelete.net/spor/218378-yunanistan-sike-kararini-verdi.html

YellowRed

Rektör
Reaksiyon puanı
27
konu hala açık duruyor. başlık bile değişmemiş! o kadar admin/mod bir tane [MENTION=19025]AliA[/MENTION] etmiyormuş. yazık... :thumbdown:

engerex

Dekan
Reaksiyon puanı
26
Daha nasıl gerçek delil bekliyosun onu anlamadım klasör klasör arabayla delil geldi federasyona, elindeki bütün belgeleri verdi emniyet daha gerisine karışmaz istediği zaman yapar mahkemesini ya hapis süresi verir içerdekilere ya salar bu kadar basit. Gazeteleri vs çok ciddiye alıyorsunuz federasyon ve emniyet sizin kadar ciddiye almıyordur merak etmeyin. Milletvekiline gelince o kendi tarafıyla ilgileniyor twitter sayfasına bakın anlarsınız, bu olaylardan bile pay çıkarmış hükümete ve biz olsak bunlar olmazdı demiş açık açık Fenerbahçelilerin oylarını gözüne kestirmiş her takım elbise giyeni adam yerine koyup ciddiye almamak lazım. En başta dedim geleceği görmek için milletvekili olmaya gerek yok az çok gündemi takip edip kafa yormak yeter.
Bi karar verseler de önümüzü görsek.

dctor

Asistan
Reaksiyon puanı
2
İnşallah bu atmasyon haberlerin ardından fenerin ve ardında şike işlerine le uğraşan takımların düştüğünü dünya gözüyle göreceğiz klasör dolusu bilgiler varken ve hala suc işlemiş insanların beşinden koşanlarında nasıl yanlış yaptıklarınıda göreceğiz su işleyen ve calan dolandıranlar babanız bile olsa sahip cıkmayın hala yalakalık uğruna calanların ve suc işleyenlerin beşinden koşuluyorsa koşanlar kendi ahlak yapısına bir dönüp baksın

way_be

Dekan
Reaksiyon puanı
12
resmi bi karar çıksın bakalım da

0ReiS0

Dekan
Emektar
Reaksiyon puanı
91
Yakındır Hakkımı Helal etmiyorum şike yapanlara!!!

arsenik

Rektör
Reaksiyon puanı
242
Bugün Trt 3teydi galiba nostalji gibi fenerin tartışmalı maçlarını gösteriyordu süper ligteki son maçlarıymış gibi bir hava vermişlerdi. :D

speedy

Doçent
Reaksiyon puanı
2
Burası Türkiye, yapanın yanına kar kalma olaylarıyla meşhur bir ülkede yaşıyoruz; Aziz suçlu bulunsa, şike kesinleşse bile Fenerbahçe düşmeyebilir... aklımından geçmiyor değil.

burns206

Profesör
Reaksiyon puanı
1
Burası Türkiye, yapanın yanına kar kalma olaylarıyla meşhur bir ülkede yaşıyoruz; Aziz suçlu bulunsa, şike kesinleşse bile Fenerbahçe düşmeyebilir... aklımından geçmiyor değil.
bence de ondan bekletiyolar zaten. bazilarini kurtarip caktirmadan cikarmak icin. :p

suyat

Asistan
Reaksiyon puanı
2
Admin Not : Her yere aynı yazıyı yazmanın bir anlamı yok