Etab-5 Tablet Otg Sorunu Var.

Bu konuyu okuyanlar

sneakypeek

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Arkadaşlar merhaba, bende 2015 civarlarında(tam yılı hatırlayamadım) lise döneminde bulunmuş herkeste olduğu gibi etab5 general mobile tablet var, root atılmıştı o şekilde kullanıyorum, fakat bi şey var ki otg olsun, dosya aktarma amacıyla usb kablo mesela bilgisayara takıldığında olsun cihaz gözükmüyor. Bir ara google playden bi otg helper indirmiştim o gözükmesini sağlamıştı fakat sonra kalktı sanırsam uygulama, geçenlerde lazım oldu girdim yok görmüyor bir şeyi. Dönüştürücü ile flaş takayım mesela görmüyor, usb kabloyu pcye takayım sadece şarj oluyor vs. Bunu nasıl çözebilirim fikir verebilir misiniz, çok teşekkür ederim şimdiden.

Skywalker12

Öğrenci
Reaksiyon puanı
31
otg kablonuz başka bi cihazda sorunsuz çalıışıyor mu
Mesaj otomatik birleştirildi:

Rootlu cihazlarda, üçüncü taraf uygulamalar genellikle özelleştirme ve sorun giderme amacıyla kullanılabilir. OTG sorunlarını çözmek için üçüncü taraf bir uygulama kullanmayı deneyin. Örneğin, StickMount gibi bir uygulama kullanarak OTG cihazlarınızı tanıtabilirsiniz. :)

sneakypeek

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
otg kablonuz başka bi cihazda sorunsuz çalıışıyor mu
Mesaj otomatik birleştirildi:

Rootlu cihazlarda, üçüncü taraf uygulamalar genellikle özelleştirme ve sorun giderme amacıyla kullanılabilir. OTG sorunlarını çözmek için üçüncü taraf bir uygulama kullanmayı deneyin. Örneğin, StickMount gibi bir uygulama kullanarak OTG cihazlarınızı tanıtabilirsiniz. :)
Çok teşekkür ediyorum. Fakat ben baya bi google playdan uygulama denedim, zaten çoğu uygulamada yani daha bilindik uygulamalarda cihanızız bu sürümle uyumlu değil diyor ama otg uygulamalarında indirmemde sıkıntı olmadı genelde. Dediğiniz uygulamayayı deneyeyim hemen