Eskişehirspor 0-0 Trabzonspor - Spor Toto Süper Lig 30. Hafta

adrasa

Dekan
Reaksiyon puanı
37
kesin eli vardır yine..Azize verilen ceza neden 45 den 21 e indirildi..Buca maçı neden bucanın stadında değilde daha büyük olan atatürk stadında oynanıyor ????

tamam diyoruz ya uzatmanın anlamı yok, gidip dava açabilirsin, biz yaptık tamam mı ? rüzgarı, ağları, top toplayıcıları, futbol topunu, kramponlar falan hep Aziz Başkan halletti merak etme. :wink:

Respawn

Asistan
Reaksiyon puanı
0
İçimden bir ses yine şampiyon olamayacağız diyor(içimdeki ses hep yanılır :))

tahaburak

Asistan
Reaksiyon puanı
2
Fener 'im' buca'dan galip çıkarsa (inş) lig kızışacak son haftaya kadar şampiyon belli olmaz :)

tarıkbuğra

Doçent
Reaksiyon puanı
3
afiyet olsun. :D alıştık artık her yerde karşılaşmaya. :D

onlar gelmeden ben yazayım, evet hakemi aldık, sahayı aldık, hatta esen rüzgarı bile aldık. :wink: :4:

Şampiyon olduğumuza inandığım hakkında hiç bir şey yazmadım bugüne kadar, üstüne üstlük kesin konuşmaktan nefret ederim bunu da belirteyim.Bu arada kimseye küfür de etmem burada. :D

Bunlar kutlama değil zaten,kendilerini 7 hafta önce şampiyon ilan eden,ömründe hiç şampiyonluk görememişler için tüm bunlar.:dil::w00t::D

sakin ol şampıyon.nerdeyse forumda zıl takıp oynuyacaksın:4:

önce 20.45 vakası ardından dünyada ıkı dakıka şampıyon olma unvanı,80-81 sezonunda averajla kümede kalma.:yes:

lazuri

Doçent
Reaksiyon puanı
2
Es Es i tebrik ederim güzel oyun oynadı. Real in Barca ya oynadığı futbolu sergiledi.

En zor maçımızın bu olduğu herkes tarafından biliniyordu ve puan kaybı pekte sürpriz olmadı.

Evet ömrümüzde hiç şampiyonluk görmedik Allah 2 dakikalık şampiyonluk kutlamasını da nasip etmesin bize.

Hakem hakkında hiçbirşey demeyceğim futbol olarak pek varlık gösteremedik.

Sadece Umut a karşı sitemim var.

Tolga o kırık burnuyla maça devam etme ruhunu taşıdğı halde Umut ta ki eski ruhu göremiyorum.

Biz başından beri inandık Allah'ın izniyle şampiyon olacağız.

Hedef 7 kalan 4

Edirneli

Profesör
Reaksiyon puanı
15
eskişehir biraz daha becerikli olsaydı trabzonsporu yenerlerdi

adrasa

Dekan
Reaksiyon puanı
37
yaz yaz istediğini yaz, içinde kalmasın.. :yes:

adrasa

Dekan
Reaksiyon puanı
37
güzel maç olmuş, iki takıma da tebrikler..

AliA

Ordinaryüs
Emektar
Reaksiyon puanı
529
Konu dışına çıkmayalım...

Paramore

Dekan
Reaksiyon puanı
27
Fenerli kardeşlerim, Trabzonun konusunu kirletmeyelim. Burada Feneri ilgilendiren bir şey yok. Trabzonu konuşsun arkadaşlar.

Tebrikler Eskişehir. Bu yılda şampiyon olamazlarsa belkide bazıları o iki dakikalık şampiyonluğun 2 saniyesini hayatları boyunca göremeyecek. :sleep:

lazuri

Doçent
Reaksiyon puanı
2
Ama fenerli arkadaşlar yatın kalkın dua edin de bu yıl da şampiyonluk elinizden kaçmasın.

İnanın bu sene sizin için daha da zor olacak.

adrasa

Dekan
Reaksiyon puanı
37
Fenerli kardeşlerim, Trabzonun konusunu kirletmeyelim. Burada Feneri ilgilendiren bir şey yok. Trabzonu konuşsun arkadaşlar.

Tebrikler Eskişehir. Bu yılda şampiyon olamazlarsa belkide bazıları o iki dakikalık şampiyonluğun 2 saniyesini hayatları boyunca göremeyecek. :sleep:

doğru ya. :) hadi kolay gelsin iyi geceler.

way_be

Dekan
Reaksiyon puanı
12
trabzon çok daha fazla pozisyona girmiş ya

lazuri

Doçent
Reaksiyon puanı
2
trabzon çok daha fazla pozisyona girmiş ya
Önemli olan pozisyona girmek değil değerlendirebilmek.

Ki Eskişehir'in kaçırdığı bir pozisyon vardı gayet tehlikeli bir pozisyondu.

Maçın kilit olayı Burak'ın verilmeyen golüydü.

Maç bittikten sonra birşeyler hakkında konuşmak çok yersiz.

way_be

Dekan
Reaksiyon puanı
12
trabzon daha fazla girmiş dedim sadece. yorum bu :)

lazuri

Doçent
Reaksiyon puanı
2
trabzon daha fazla girmiş dedim sadece. yorum bu :)

Yok onu senin yorumun için değil kendi adıma konuştum çok yersiz cümlesini.

Burada gelip maçtan sonra hakem şöyle yaptı, rakip takım niye böyle futbol oynadı gibi yorumlar yapmak yersiz.

Maç bitmiştir burada ne yazarsam yazayım giden puan gelemeyeceği için tebrik ettim Eskişehir i.

Özür dilerim yanlış anlaşılmadan ötürü.

Reaksiyon puanı
0
yazık wallahi yazık.TS lıyım ama fenere helal olsun hakedıyor adamlar ıkıncı yarı perfonmansları ıtıbarıyle.Kımse fener yada eskısehır aleyhınde atıp tutmamalı ve kul hakkı yememeli.En buyuk suc bızde.Sen avrupada gol kacırmada ılk sırada yer alan(11 net pozisyonun sadece 2 sını gole çevirebilmiş) umut buluta bel bağlarsan,haftalardır kişisel çabalarla zar zor 1-0 bıten macların ardından husrana uğrarsın.Koskoca Trabzonsporsun sen ya nasıl olurda bu yeteneksiz adamı oynatırsın ya.Kısacası kendımız ettık kendımız bulduk şampiyonluktan olduk_gamer over_

Genero

Profesör
Reaksiyon puanı
1
kesin eli vardır yine..Azize verilen ceza neden 45 den 21 e indirildi..Buca maçı neden bucanın stadında değilde daha büyük olan atatürk stadında oynanıyor ????

arkadaşım saçma saçma konuşma gir tff.org a bak büyük takımların hepsi atatürk stadında maç yapıyor fenere özel bir uygulama değil bu

ağzı olan konuşuyor!

way_be

Dekan
Reaksiyon puanı
12
Yok onu senin yorumun için değil kendi adıma konuştum çok yersiz cümlesini.

Burada gelip maçtan sonra hakem şöyle yaptı, rakip takım niye böyle futbol oynadı gibi yorumlar yapmak yersiz.

Maç bitmiştir burada ne yazarsam yazayım giden puan gelemeyeceği için tebrik ettim Eskişehir i.

Özür dilerim yanlış anlaşılmadan ötürü.

sorun değil hocam ben bana diyorsun sandım

blgram

Profesör
Reaksiyon puanı
18
Maç bitti. Olan oldu . Keşke berabere kalmasaydık yenseydik . Ama olmadı . Kim nederse desin eskişehir daha güzel oynadı . Saçma saçma yorumlar grödüm başka sitelerde yok bile bile trabzonu şampiyonluktan etmek için uğraşmışız . Sanki güzel oynuyordu da biz oynamayın dedik. Ne kadar saçma . Trabzonlu arkadaşlar maçı sakince bir izlesinler ve oynayan takım görüyorlar mı bana Allah aşkına söyleyin .

WaylandIZMIR

Asistan
Reaksiyon puanı
69
Fenerbahçe şampiyon olacak. Kaçınılmaz son.. Teşekkürler TS ve ESES