Erkek Yeğenine 1 Yıl ....iğrenç

ashabulyemin

Profesör
Reaksiyon puanı
20
Erkek Yeğenine 1 Yıl Tecavüz Etmiş
1302535090_33_yegen-tecavuz.jpg

10 yaşındaki küçük M.B bir yıl boyunca amcasının tecavüzüne uğradı. Suç üstü

Denizli'de, 10 yaşındaki erkek yeğeni M.B.'ye bir yıldır tecavüz ettiği ileri sürülen inşaat işçisi 35 yaşındaki F.B. gözaltına alındı.

Aktepe mahallesinde ailesiyle oturan 15 yaşındaki F.N.B., geçen cumartesi günü iddiaya göre, amcası F.B.'yi, evlerinde kardeşi ilköğretim okulu öğrencisi M.B.'ye tecavüz ederken yakaladı.

F.N.B., gördüklerini annesi N.B.'ye anlattı. Şoke olan N.B., polise başvurup F.B.'den şikayetçi oldu.

Şikayet üzerine M.B.'nin ifadesine başvuruldu.

M.B.'nin ifadesinde, yaklaşık bir yıl boyunca amcasının tecavüzüne uğradığını belirterek, "Amcam alt katımızda oturuyordu. Bazen uyuduğumda beni kucaklayıp, alt kata götürüp tecavüz ediyordu. Her fırsatta sürekli para ve çikolata verip, tecavüz etti. Bir gün beni ormanlık alana götürüp, bir bıçak ve çuval gösterdi. Olanları birine anlatmam halinde öldürüp, cesedimi baraja atacağını söyleyip tehdit etti. Korktuğum için kimseye bir şey söyleyemedim" dediği belirtildi.

Dayıları saldırmak istedi

Polis bekar olan F.B.'yi gözaltına aldı.

F.B.'nin polisteki sorgusunda suçunu itiraf ettiği kaydedildi. F.B. işlemlerinin ardından bugün adliyeye sevk edildi. F.B., adliyeye sevk edilirken M.B.'nin dayıları saldırmak istedi.

Polisler F.B.'yi güçlükle öfkeli kalabalığın yanından uzaklaştırarak, adliye binasına soktu.

Gözü yaşlı anne N.B., kayınbiraderine lanet yağdırıp, "Böyle insanları cezaevinde beslemeyip, asmalılar. Bir de 'Amca, baba yarısı' derler. Yazıklar olsun böyle amcaya. Bu olay yüzünden oğlumun psikilojisi bozuldu. Sürekli ağlıyor. Ruh hali çok kötü. Kendisine zarar vermesinden endişe ediyorum" dedi.

Babası da inşaat işçisi olan M.B.'nin, dayıları tarafından psikolojik tedavi görmek üzere bir süreliğine İzmir'e götürüleceği belirtildi.
http://www.haber365.com/Haber/Erkek_Yegenine_1_Yil_Tecavuz_Etmis/#5

nedimcan2000

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
idam cezası bencede şart suçu KESİN OLARAK ispatlanan bu tarz manyakları geberteceksin kardeşim ne besleyeceksin hapiste çıkacak 3-5 yıl sonra tekrar yapacak

Yunus ÖZCAN

Doçent
Reaksiyon puanı
9
dün gece saat ikide 2 bina altımızdaki evde büyük bir kavga çıkmıştı buymuş demekki

Reaksiyon puanı
188
Bunlar iyice azıttı ama. Bunları yaptıklarıyla hadım etmek lazım...

ashabulyemin

Profesör
Reaksiyon puanı
20
aynen arkadaşım.insan bunları okuyunca bile sapıtabilir.ul*n 15 yaşında insana yapılırmı bu.hemde erkek.neyse içerde öldürürler artık.
ne yazıkki daha iğrenci gören 15 yaşında ve tecavüzcünün durumu mağdurun babası gibi olması artık tern raydan çıkmış hızla gidiyor.bunun hastalıkla birşeyle alakası yok bu insanlıktan değil hayvanlıktanda çıkılmasıdır
bu saatten sonra idam etsen ne olur bir hayat sönmüştür bir aile parçalanmıştır
kelimemerle ifade edilecek gibi değil sadece iğrenç diyorum

DarKeN

Profesör
Reaksiyon puanı
88
Bundan sonra adamı asıp kessek de değişen bir şey olmaz. Olan çocuğa olduktan sonra şimdi o çocuk hayatı boyunca onun izlerini taşıyacak belki ileride psikopat eğilimli biri bile olabilir çünkü küçük yaşta cinsel tacize uğrayan kişiler normal bir gelişim süreci gösteremiyorlar maalesef. Bunların tekrar yaşanmaması için çok ağır cezalar getirilmeli. Ağırlaştırılmış ömür boyu hapis cezası en ideal ceza. İdam etmek onu kurtarmak olur hayatı boyunca kıvransın hapiste.

Fantoma

Profesör
Reaksiyon puanı
27
Bu gibi durumlarda pek söylenecek söz yok.
Her ülkede ola gelen, azınlığı kapsasa da, maalesef olabilen olaylar.
Bu tür sapkınlıkların çözümü zor.
Kişisel psikoloji bozukluğu.
Ceza.
O, hepsinden zor.
Asmak, kesmek çözüm değil.

Majeste

Profesör
Reaksiyon puanı
21
Arkadaşlar anlamıyorum sizi!!!

Diyelim ki bu adamı idam ettik ama neden bu hale geldiğini anlamadık!

Sonra bir daha aynı olay başka bir çocuğumuza yapıldı ve onun hayatını kararttı. Bunu yapanı da idam ettik ancak anlamadık o pislik adamın bunu neden yaptığını!

Sonra tekrar aynı şey oldu...

Böyle böyle kaç çocuk daha bu şekilde zarar görecek? Sanıyor musunuz ki ölüm korkusu bu sapkınlığı çözecek?

Açın gözünüzü de başka, daha iyi sonuç verecek, bu işi kökten halledecek çözümler önerin! Olmaz o iş öldürmekle.

ashabulyemin

Profesör
Reaksiyon puanı
20
Arkadaşlar anlamıyorum sizi!!!

Diyelim ki bu adamı idam ettik ama neden bu hale geldiğini anlamadık!

Sonra bir daha aynı olay başka bir çocuğumuza yapıldı ve onun hayatını kararttı. Bunu yapanı da idam ettik ancak anlamadık o pislik adamın bunu neden yaptığını!

Sonra tekrar aynı şey oldu...

Böyle böyle kaç çocuk daha bu şekilde zarar görecek? Sanıyor musunuz ki ölüm korkusu bu sapkınlığı çözecek?

Açın gözünüzü de başka, daha iyi sonuç verecek, bu işi kökten halledecek çözümler önerin! Olmaz o iş öldürmekle.

herhalde akl-ı selim dedikleri bu olsa gerek kardeşimiz haklı bu hasta ruhlu kişiler aramızdan çıkıyor o zaman eksiklik nerede nasıl tamamlanacak son günlerdeki yaşanan sapıklıkları tarif dahi imkansız burada dikkat çeken sadece cinsel sapıklık değil cana kasttır bir yerde 3 kişi direnen kızımızın kafasını taşla ezdi kimisi öldürdü kimisi tehdit etti
Yanlız bir konuya dikkat çekmek istiyorum islamiyetin hedef gösterildiği tek tehlike gösterildiği için mücadelenin başladığı yılların gençlerinde devlet tarafından çalınan imanları o kişiler topluma karıştığı zaman kişilik bozuklukları edinmeleriyle kendini gösterdi.
Bize iğrenç gelen bıu pisliklerin kat be kat ötesi gizli talmud yasalarına göre uygundur inanış olarak bu yasalara bağlı olanların yçnetiminin yıllar sonra bu şekilde arıza vermesi normaldir
arkadaşlar bu sapıklıkları tahlil edebilmeniz için bu eseri bulup okuyun bence çözüm burada