Epic gameste Kredi kartı hatası

Bu konuyu okuyanlar

hapşuuu

Öğrenci
Reaksiyon puanı
10
Bahar indirimleriyle beraber birkaç oyun alayım dedim ancak hm kayıtlı kartım gitmiş hem de oyun almak istediğimde "kredi kartınız reddedildi" gibi bir uyarı çıkıyor karşıma bu problem bendemi var bir tek .Yoksa epic games hacklendi olaylarından dolayı bir şeymi yaptılar ( mastercard kullanıyorum )

Skywalker12

Öğrenci
Reaksiyon puanı
31
Kredi kartınızın alışveriş yapmak için yeterli limiti olup olmadığını kontrol edin. Limitiniz yetersizse veya kartınız borçluysa, ödemelerinizi düzenleyerek sorunu çözebilirsiniz.Kredi kartınızın reddedilmesinin nedenini öğrenmek için bankanızla iletişime geçin. Kartınızla ilgili bir güvenlik sorunu olabilir veya banka, alışverişinizi güvenlik nedenleriyle reddetmiş olabilir. Bankanız size daha fazla bilgi sağlayabilir.

busrazegn

Öğrenci
Reaksiyon puanı
6
Sanal kart oluşturup tekrar deneyebilirsiniz.

hapşuuu

Öğrenci
Reaksiyon puanı
10
Kredi kartınızın alışveriş yapmak için yeterli limiti olup olmadığını kontrol edin. Limitiniz yetersizse veya kartınız borçluysa, ödemelerinizi düzenleyerek sorunu çözebilirsiniz.Kredi kartınızın reddedilmesinin nedenini öğrenmek için bankanızla iletişime geçin. Kartınızla ilgili bir güvenlik sorunu olabilir veya banka, alışverişinizi güvenlik nedenleriyle reddetmiş olabilir. Bankanız size daha fazla bilgi sağlayabilir.
Sorun kartımda değil Steam'den alışveriş yapmak istediğimde alışverişe izin veriyor ancak Epic'ten yapmak istediğimde buna izin vermiyor ve belirttiğim hatayı veriyor yani sorun herhangi bir şekilde banka hesabında değil

Son mesajlar