arsenik

Rektör
Reaksiyon puanı
242
cupx2xzy.jpg

Güzel film 8.1

OnurMltl

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
En son sinemada Dağ 2 filmini izledim.Film sinemalardan kaldırılmadan izlemenizi şiddetle tavsiye ederim çünkü içimizde ki vatan millet sevgisini doruklarda yaşatıyor ve gerçekleri göz önünde öznel düşünmenizi sağlıyor. "biz ölümün sevgilisiyiz" sözü de akla kazınacaktır..

Matthew Bellamy

Profesör
Reaksiyon puanı
264
Farklı bir film dram kategorisine sokabiliriz ama sizin içinizi sıkıcak türden değil. Sadece Leonardo di Caprio'nun oyunculuğu için bile izlenir.(Sen nasıl bir şeysin öyle ?! Hayran kalmamak elde değil) Ve tabiki Johnny Depp . Boş vaktiniz varsa ve aksiyon,aşk,macera vs. belli bir tarz filmler dışında oturup hafta sonu boş vaktinizde izlenebilecek güzel bir film.
Benim puanım 8.3/10
91e1Q2-hzAL._SY445_.jpg

MuhammedSC

Profesör
Reaksiyon puanı
484
Görevimiz Tehlike 5.
Dublajlıydı izlediğim maalesef. Altyazılı izlemenizi özellikle tavsiye ediyorum. Adamlar "Selamun Aleyküm" dedi ya ciddi ciddi.

arsenik

Rektör
Reaksiyon puanı
242
y6y6rcjm.jpg

2. film de ilk film gibi güzel. Ben türü açısından kalitesinin yeterli olduğunu düşünüyorum.Kimisi hani nerede aksiyon diyor ama tür itibariyle yeterli bir aksiyon söz konusuydu. Millet artık hollywood yapımlarındaki aşırı süslenmiş aksiyonlara alıştığı için bazı sahneler yavan gelebilir ama öyle değil.Örnek olarak Avrupa filmi aksiyon sahneleri ile Amerikan filmi aksiyon sahneleri arasındaki farklara bakabilirsiniz. İlkine oranla bazı diyaloglar biraz daha az gerçekçilik sergilemiş gibi geldi.

İlk filmi izledikten sonra ikinci filme gidilmesini öneririm. 1.yi bağlayan bazı sahneler var bu da ne demek istedi lan gibi düşüncelere girilmemesi açısından 1.ye bakmak doğru olur.

8.2/10

Matthew Bellamy

Profesör
Reaksiyon puanı
264
Pride and Prejudice (Aşk ve Gurur)
Hoş bir film izlenilebilir.Aşk filmi diyebiliriz. Puan vericek olsam 7.1/10 diyebilirim.

large_lAb9l4kgc6QWnHamBzTnskt71A7.jpg

SARKAT

Profesör
Reaksiyon puanı
68
559f6313776f72ea4d006c00.jpg

Børning - Yarış

Orta seviyeli bir yarış, kovalamaca filmi. Araç kullanmaları ve Avrupa yolları çok iyi. Abartılacak çok fazla yanı yok 10/6

SARKAT

Profesör
Reaksiyon puanı
68
14483574_10153795251115474_1125111730_n.jpg

Mechanic: Resurrection - Suikast

Baştan sona full aksiyon var. Jason filmin hakkını gayet iyi vermiş. Mekanlar, kullanılan araç gereç, oyuncular sıkılmadan izletiyor. Daha ne olsun. 10/7

j.connor

Asistan
Reaksiyon puanı
1
Dağ 2 ye gidebilmek için Dağ 1 i izledim. Gayet iyi bir filmdi. Duyguyu çok iyi verdiler bence , ayarındaydı. Askerler arasındaki konuşmalar gerçekçiydi küfür olması da daha iyi olmuş . Film 1 saat 22 dk sürdü ama 2 saat sürse keşke dedim doğrusu , tavsiye ederim izleyin ;)

j.connor

Asistan
Reaksiyon puanı
1
Persepolis izlediğim en iyi animasyon film. İran ın Irak ile savaşının topluma etkisini bir kız gözüyle anlatıyor. Ayrıca Savaşın etkilerini anlatan başka izlediğim film ise Beşir'le vals di. İkisini tavsiye ederim.

muratveb

Profesör
Reaksiyon puanı
56
Karanlıklar Ülkesi : Kan Savaşları
Tamamen zaman kaybı oldu benim için. Hiç sarmadı film.

SARKAT

Profesör
Reaksiyon puanı
68
spectral.61144.jpg

Spectral

Mekanlar efektler çok iyi. Ama senaryo bi değişik. Sanki filmin bir kısmını biri, diğerinide başka biri yazmış. Konusu çok farklı ve ilginç ilerlerken son bölümde tuhaflaşıyor. Çoğu yerde gizeminide koruyor aslında. Ama final sahnesi, olayların bir kişi tarafından pat diye çözülmesi koca filmin tadını kaçırıyor. Eleştirilecek yerleri çok. 10/5.5

Çocukları buldukları fabrikada hayaletler demir tozunu geçemiyor ama bi bakıyorsun zaten bunlar uçuyor zaten baştan geçebilirmiş.
En sonunda askerlerin direnci ve o kadar hayaletin sadece askerlere yönelmesi de saçma.
İki kişi koca tesisi etksiziz hale getiriyor, üstelik hayalet asker yapmayı başarmış tesisi kablo sökerek ve kapatma kolunu indirirerek kapatmak ne yahu! Bi kapatma düğmesi yok mu
icon_smile.gif

O kadar hayalet nasıl kaçmış orasıda bi ilginç.
Tek mühendisin bu kadar hızlı ve doğru mantık yürütmesi, o kadar aletin buluması ve silah icat etmesi absürt

fragger

Dekan
Reaksiyon puanı
3,061
Sinemada Underworld Blood Wars ( Underworld 5 ) ' ı izledim öneririm çok iyi.

michuozawa

Guru
Emektar
Reaksiyon puanı
493
i origins
I-Origins.jpg

bu filme kısa bir yorum hakaret gibi olacak.
giriş bölümü dışında oldukça tatmin ediyor seyirciyi.
bir kaç şeyi de sorgulamanıza sebep de olmuyor değil.

SARKAT

Profesör
Reaksiyon puanı
68
hesaplasma-the-accountant-2016-film-izle-116.jpg

The Accountant - Hesaplaşma

Otizmli bir öğrencim vardı o da bolyywood hayranı (Hint Filmleri) sınıfta ona film adı sorduğumuzda internette bizim google da aradığımız gibi aramaz. Url çubuğunda filmin url uzantılarını dahi ezbere yazardı unutmazdı. Eğitimde feda edilecek fert yoktur.

Film son son zamanlarda seyretmiş olduğum en iyi filmlerden. Giriş, gelişme, sonuç harika. Ben Affleck'in oyunculuğu da çok iyi, oynadığı karakterinin, özellikle aksiyon sahneleri hakkını vermiş. Aksiyon, gizem (yeteri kadar), sosyal mesaj, dram (Az da olsa var), suç hepsi çok iyi işlenmiş.Başından sonuna kadar sırıtan bişey yok desek yeri. 10/8

MrtAltg

Dekan
Emektar
Reaksiyon puanı
12,073
The Final Countdown (1980) | IMDb 6.7
s-a0da5077e308d003429ec260b23d031e9655835d.jpg

Uss Nimitz gemisi, Philadelpihia Deneyi benzeri bir deney sonucu zamanda geriye yolculuk yaparak Pearl Harbor baskınının yapıldığı 1941 yılına ışınlanır.Güçlü silahlarla donatılmış olan geminin kaptanı ve personeli limana yapılacak baskına müdahale edip etmeme arasında ikilemde kalırlar.

mamyymert

Öğrenci
Reaksiyon puanı
24
Sinemada Underworld Blood Wars ( Underworld 5 ) ' ı izledim öneririm çok iyi.

Bende çok hevesle bekledim direk sinamaya gittim izledim ama verdiğim paraya acıdım. Çok saçmalamışlar önceki serilerini de izledim. Beğeniyordumda ama sonuncusunu yapamamışlar.

Ben en son "Mechanic: Resurrection - Suikast" filmini izledim başarılı

michuozawa

Guru
Emektar
Reaksiyon puanı
493
Bir Baba Hindu
Bir-Baba-Hindu.jpg

sadece zaman geçirmek için izlenilecek bir film.
yer yer güldürüyor.
kötü yanı devam filmi için de bütçe ayrılması...

michuozawa

Guru
Emektar
Reaksiyon puanı
493
Incarnate
şeytan çıkarma ayinlerine farklı bir bakış açısı ile sunuyor.

District 9
mesajı güzel anlayana.