JuLiuSiuS

Profesör
Reaksiyon puanı
4
İzlediniz mi

Gone Baby Gone ile Step Up'ı bakim kaç sayfa önce önerdim? ^^

Ahmethz

Rektör
Emektar
Reaksiyon puanı
398
Gone Baby Gone'ı izledim de çok beğenmedim ya ama yavrucağızı filmin sonunda bulundu (o kısmını tam anlamadım filmi ilerletim biraz) ona sevindim. ^^

7/24

Profesör
Reaksiyon puanı
51
Bugün kursumda yok ^^
Medusa Darbesi serisini devireyim,akşama anca biter :D

JuLiuSiuS

Profesör
Reaksiyon puanı
4
Jojoba dedi ki:
Gone Baby Gone'ı izledim de çok beğenmedim ya ama yavrucağızı filmin sonunda bulundu (o kısmını tam anlamadım filmi ilerletim biraz) ona sevindim. ^^

Polis kurmuş tüm düzeneği öyle söyliyim ;) izlemeyenler ne olduğunu anlamasın kurgusu çok güzel

Ahmethz

Rektör
Emektar
Reaksiyon puanı
398
JuLiuSiuS dedi ki:
Jojoba dedi ki:

Polis kurmuş tüm düzeneği öyle söyliyim ;) izlemeyenler ne olduğunu anlamasın kurgusu çok güzel
vay adiler vay amaçları neymiş peki?

iol99

Profesör
Reaksiyon puanı
6
Teklif bekliyor anlatmak için :D Evet Jojo soruyorum nasıldı film? Bulurum ikinci kısmını bir şekilde güzelse :#

Ahmethz

Rektör
Emektar
Reaksiyon puanı
398
bunlar gel zaman git zaman mahkemeye gidiyorlar(arada komik anlar fln, o saftirik itirafçıya bittim ya :D ) hala hapisteler ;D sonra suçsuz oldukları anlaşılıyor Ferhan Şansoy da askere gidecek kaçak sayıldığı için evini ziyaret ediyor çok sevdiği eniştesi !!! kapıyı açınca bir dalavere ile jandarmanın silahıyla onu vuruyor. Sonra diyor beraber planladık, nasılsa devletten 6*3=18 yıl alacağımız var ona sayın diyor bitiyor film :)

iol99

Profesör
Reaksiyon puanı
6
Evet güzel filmmiş :^)
O nasıl özetti Jojo :D Bıraktım filmi sen anlat ben güleyim yahu :D

Ahmethz

Rektör
Emektar
Reaksiyon puanı
398
teşekkür ederim :D beni izlemeye devam edin :}

mavinok.ta

Dekan
Reaksiyon puanı
13
Bugün Recep İvedik filmi için sinemaya gittim. Ama oda ne?! Yer yok! Şahan bu filmle gişe rekoru kıracağa benziyor! Yarın tekrar gidicem inşlh...

enderknt

Profesör
Reaksiyon puanı
0
Bugün bizde Afm ye gittik önce sonra orda yer bulamayınca Maxi ye gittik orda izledik. O kdr çabanın karşılığını aldık diyebilirim... Çok eğlenceliydi :D
İzlenmesi gereken bir film gerçekten :)

Ahmethz

Rektör
Emektar
Reaksiyon puanı
398
28Hafta sonrayı izledim, ilk filmini seyretmemiştim ama kulalıkla izlediğimden midir nedir baya bir korktum :S klasik zombi muhabbeti geçiyor fakat bu insan müsvetteleri birbirini ısırdığı an (ışık hızı) itibariyle zombi oluyorlar. Üzüldüğüm nokta iki salak çocuk annesini rüyasında görüp bulmasıyla tertemiz olan İngiltere yine zombileşiyor utanmadan bir de bu çocuklar filmin sonunda sağ çıkıyorlar :R Ayıp ya ayıp aaaa :mad:

se7en

Profesör
Reaksiyon puanı
1
recep ivedik:) ve kesinlikle gidilmesi gereken bir film tabi gülmek isteyen varsa:D