En son hangi diziyi seyrettiniz?

Kestane

Profesör
Reaksiyon puanı
6
Floki favori karakterim yav. Yani böyle bi anarsizim kokuyor ve bence en sağlıklı düşünebilen karakter de o :D

Vikings

Dekan
Reaksiyon puanı
91
Vikings 3x7 Yav parise saldırıyor diyorlar tanıtımında diziyi izliyoruz yarın saldırıcaz diyorlar yani 1 haftamı bekleyecez tekrardan? yalan yapıyorlar insanlara sinir oldum.

- - - Mesaj Güncellendi - - -

Floki favori karakterim yav. Yani böyle bi anarsizim kokuyor ve bence en sağlıklı düşünebilen karakter de o :D

Eli ile yaptığı hareketlere bayılan bir tek benmiyim acaba? karısınada bayılıyorum o ayrı olay :D Onu bunu boşverde dizi avrupa ile amerikadaydı galiba farklı şekilde veriliyormuş mesela avrupada verilirken çıplaklık yokmuş amerikada verilirken flokinin karısı çırıl çıplak tüm her şeyi ortada hani ragnarın oğlu flokinin evine gidiyor ya babam ölüyor diye karısı çıkıyor flokinin işte çıkarken çırıl çıplak ama avrupa ülkelerine kıyafetli gösteriliyormuş.

Google'a flokinin karısının ismini falan yaz sonuna naked koy ne demek istediğimi anlayacaksın.

Bize geri kafalı muamelesi yapılıyor ne yani çıplak görürsek ölürmüyüz? zaten vikingler anlatılıyor çıplaklık 0 bi ragnarın karısı bacağını göstermişti bizim rahibe o var yani.

Ya kimse görmesin yada herkez görsün bu şey gibi Samsung'un snapdragon ve exynos işlemcisi gibi :D trde exynos yurt dışında snapdragon satılıyor aynı hesaba geliyor saçmalığa bak belki bende çıplak görmek istiyorum? herkesin hayatına kimse karışmaz sonuçta :mrgreen:

Belki kesilen bir çok sahne vardır diye düşünüyorum şu cinsel içerikli yerlerle ilgili. O zaman spartacus'ünde falan kesmeleri lazımdı yada game of thrones, neden vikings gibi mükemmel bir dizide bu tarz şeyler kesiliyor anlamıyorum bana göre gayet doğal normal şeyler diğer dizilerden alıştık, sanki google'da aratıp bulamıyoruz gibi...

Kestane

Profesör
Reaksiyon puanı
6
Vikings 3x7 Yav parise saldırıyor diyorlar tanıtımında diziyi izliyoruz yarın saldırıcaz diyorlar yani 1 haftamı bekleyecez tekrardan? yalan yapıyorlar insanlara sinir oldum.

Eli ile yaptığı hareketlere bayılan bir tek benmiyim acaba? karısınada bayılıyorum o ayrı olay :D Onu bunu boşverde dizi avrupa ile amerikadaydı galiba farklı şekilde veriliyormuş mesela avrupada verilirken çıplaklık yokmuş amerikada verilirken flokinin karısı çırıl çıplak tüm her şeyi ortada hani ragnarın oğlu flokinin evine gidiyor ya babam ölüyor diye karısı çıkıyor flokinin işte çıkarken çırıl çıplak ama avrupa ülkelerine kıyafetli gösteriliyormuş.

Google'a flokinin karısının ismini falan yaz sonuna naked koy ne demek istediğimi anlayacaksın.

Bize geri kafalı muamelesi yapılıyor ne yani çıplak görürsek ölürmüyüz? zaten vikingler anlatılıyor çıplaklık 0 bi ragnarın karısı bacağını göstermişti bizim rahibe o var yani.

Ya kimse görmesin yada herkez görsün bu şey gibi Samsung'un snapdragon ve exynos işlemcisi gibi :D trde exynos yurt dışında snapdragon satılıyor aynı hesaba geliyor saçmalığa bak belki bende çıplak görmek istiyorum? herkesin hayatına kimse karışmaz sonuçta :mrgreen:

Belki kesilen bir çok sahne vardır diye düşünüyorum şu cinsel içerikli yerlerle ilgili. O zaman spartacus'ünde falan kesmeleri lazımdı yada game of thrones, neden vikings gibi mükemmel bir dizide bu tarz şeyler kesiliyor anlamıyorum bana göre gayet doğal normal şeyler diğer dizilerden alıştık, sanki google'da aratıp bulamıyoruz gibi...

Olay artık oto sansüre dayandı. kanallar korkudan her şeye sansür uyguluyorlar ki zaten büyük kitle amerika vs ülkelerde izliyor o dizileri. o yüzden bizi de, göz zevkimizi de pek takan yok :D game of thrones da kesiliyor. Tyriob ile sibel sahnelerini az mı beklemiştik :D shameless izliyordum geçen yine kesilmişti mesela. örnekleri çok fazla o yüzden internetten izlemek en iyisi. Dip: floki nin karısı :clap: dip2: floki nin kendisi :clap: şakama maka dizide ki herkes güzel

Deleted-Name

Profesör
Cezalı
Reaksiyon puanı
18
Avrupa Amerika kadar rahat bir yer değil hele özellikle Birleşik Krallık çok sansür uyguluyor nedense bölümleri o yüzden sansürleyip dağıtıyorlar.

Vikings

Dekan
Reaksiyon puanı
91
Olay artık oto sansüre dayandı. kanallar korkudan her şeye sansür uyguluyorlar ki zaten büyük kitle amerika vs ülkelerde izliyor o dizileri. o yüzden bizi de, göz zevkimizi de pek takan yok :D game of thrones da kesiliyor. Tyriob ile sibel sahnelerini az mı beklemiştik :D shameless izliyordum geçen yine kesilmişti mesela. örnekleri çok fazla o yüzden internetten izlemek en iyisi. Dip: floki nin karısı :clap: dip2: floki nin kendisi :clap: şakama maka dizide ki herkes güzel

Zaten flokinin karısına hastaydım sonra nette görünce dahada hasta olmaya başladım :D Bende internetten izliyorum ama o sahneler yok demek ki film siteleri ceza yemesin diye sansürlü olanları kullanıyorlar, çıplaklık içerenleri koyarlarsa ceza yerlermi acaba? :D

sansürsüz olanını alt yazılı izleyebileceğimiz bir yer varmıydı? Sansürlü olmuyor abi kendimi dışlanmış hissediyorum.

Kestane

Profesör
Reaksiyon puanı
6
Zaten flokinin karısına hastaydım sonra nette görünce dahada hasta olmaya başladım :D Bende internetten izliyorum ama o sahneler yok demek ki film siteleri ceza yemesin diye sansürlü olanları kullanıyorlar, çıplaklık içerenleri koyarlarsa ceza yerlermi acaba? :D

sansürsüz olanını alt yazılı izleyebileceğimiz bir yer varmıydı? Sansürlü olmuyor abi kendimi dışlanmış hissediyorum.
ben game of thrones u izlerdim farklı farklı sitelerden hiç sansür yoktu. varsa bile o izlediklerim sansürlü haliyse sansürsüzleri düşünemiyorum :D şu sıralar the big bang theory izliyorum da bu bitince vikings 2. sezondan devam edecem. sen bulursan bana da bi link atıver, sansürsüz izlemek isterim açıkçası :D

muratveb

Profesör
Reaksiyon puanı
56
En son izlediklerim;

The 100 : 02x16
Vikingis : 03x06
Arrow : 03x17
The Flash : 01x16
The Originals : 02x16
Supernatural : 10x16
The Vampire Diaries : 06x17
Person Of Interest : 04x18
The Walking Dead : 05x15

Bugün yeni başlayacağım diziler;

iZombie : 01x00
Helix : 01x00
Forever : 01x00

Bunlar dışında önerebileceğiniz bilim kurgu ağırlıklı diziler varsa arkadaşlar önerileriniz bekliyorum :)

reiis

Öğrenci
Reaksiyon puanı
2

ismi nedir karinin

seckyn

Profesör
Reaksiyon puanı
18
[MENTION=74155]muratveb[/MENTION] 12 monkeys i tavsiye edebilirim

House 04x06

Vikings

Dekan
Reaksiyon puanı
91

kestal

Doçent
Reaksiyon puanı
35
Bugün Fox Life da 4 bölüm Prety Little Lears FX dede bir bölüm House devirdik [emoji4]

friendly

Rektör
Reaksiyon puanı
671
House hala şu an FX'de devam ediyor 5 bölüm peş peşe koymuşlar, bir gözüm orada. :)

Meridian

Dekan
Reaksiyon puanı
765
Arrow 01x01

Başladım ve ilk bölümü beğendim.Tuttum bu diziyi. (Y)

Meridian

Dekan
Reaksiyon puanı
765
Şimdiye kadar izlememen hata :D mutlaka flash'ı izlemen lazım bağlantılılar hemde flash çok güzel bir dizi kaçırmaman lazım bence.
Sınavlar vs. haftada 1 dizi izliyordum. O da mağlum sezon finali yapınca (TWD) bir dizi hakkım boşa çıktı. :D Geçen ondan sordum Arrow mu Flash mı diye. Peki nereden itibaren başlıyayım Flash'a? :D

What The Hell

Profesör
Reaksiyon puanı
9

goodolddays

Dekan
Reaksiyon puanı
202
House of Cards 2*11

senden hiç beklemezdim Meechum :( Frank zaten sinyal vermişti ama... Hep Claire ın oyunları bunlar..

goodolddays

Dekan
Reaksiyon puanı
202
House of Cards 2*13 sezon bitti

fantastik şeyler yerine az daha olsa gerçek dünyayı anlatan şeyleri izlemek daha zevkli değil mi? Şurada izlenen dizilerin çoğunda hep bi "süperkahraman" var ve dizi onun etrafında dönüyo. Tabi ki başrol olacak, ona başrolü getirecek özellikleri olacak da o da insan sonuçta. Bilemiyorum, benim zevkime hitap etmiyo öylesi. Gerçek insanlar ve gerçekle alakası olabilecek olaylar daha yakın geliyo bana.

son dönemde izlediğim diziler arasında bi sıralama yapmam gerekirse
1) The Newsroom
2) Suits
3) House of Cards
4) Sherlock

Genele baktığımızda belki de bu dörtlü arasında Sherlock öne çıkacaktır ama gerçekçilik kısmında beni kendisine bağlayamadı. Sıralamaya bakınca da en gerçekçiden başlayıp azalan bi sıralama olmuş gibi.

Tabi ki zevk meselesidir, herkesin beğenileri farklı olacaktır.

Bahsettiğim dizilere benzer sizi öneriniz varsa izlemeye açığım :)

Vikings

Dekan
Reaksiyon puanı
91
The Vampire Diares'ın Baş rol oyuncularından Nina Dobrev ayrılıyor. Buda veda partisinden bir görüntü.

Sen git dizinin en sevilen karekterini çıkart, anlamadığım konu ise neden çıkıyor bu? yahu elena olmadan dizimi olurmuş yapma gözünü seveyim.

Stelena var Delena var bunların hepsi tarihe gömülücek sen git bir efsaneyi öldür iyimi ya bişi demiyorum. İlk izlediğim dizilerden birisi ve en çok sevdiğim dizi olarak 2ci sırada ve diziyi mahvetmek için elinizden geleni yapıyorsunuz valla ayakta alkışladım.
11013423_799835343428081_6765345555512331696_n.jpg