En iyi antivirüs proğramı hangisi?

En iyi antivirüs hangisi başka öneriniz varsa yorum olarak yazınnnn

• Kullanılan toplam oy
    117

Yasin Muştu

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Merhaba sdn ailesi antivirün proğramı almak istiyorum ne önerirsiniz en iyisi hangisi

Yasin Muştu

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Laptopda (intel 2330 m)hem masaüstünde (intel 3770k) kullanacam genel amaçlı olması ve kasmaması gerekiyor ama önceliği güvenliği para verecem sonuçta

- - - Mesaj Güncellendi - - -

antivirün proğramı ne demek.?

Yazım hatası işte boş boş msj atmaktan ne anlıyonuzki?

MasterFather

Profesör
Reaksiyon puanı
59
Laptopda (intel 2330 m)hem masaüstünde (intel 3770k) kullanacam genel amaçlı olması ve kasmaması gerekiyor ama önceliği güvenliği para verecem sonuçta

kaspersky kullan derim.
kis_2013_250_310tr.png

- - - Mesaj Güncellendi - - -

Yazım hatası işte boş boş msj atmaktan ne anlıyonuzki?

yazım hatalarına dikkat et uyardık. pqokpfokpefokjwe yazayım o zaman.

yildiz44

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
comodo internet security, tavsiye ederim. Ücretsiz alışınca kalitesini görürsünüz . Ben lisanslı comodo internet security complate yi kullanıyorum

MasterFather

Profesör
Reaksiyon puanı
59
comodo internet security, tavsiye ederim. Ücretsiz alışınca kalitesini görürsünüz . Ben lisanslı comodo internet security complate yi kullanıyorum

comodo mu.görev yöneticisinden devre dışı bırakabilen bir güvenlik yazılımı mı olur..böyle büyük bir güvenlik açığı hale de duruyor.tek iyi yanı güvenlik duvarıdır.gerisi boş.

HARBİKIZ

Profesör
Reaksiyon puanı
135
comodo internet security........

Deleted-Name

Profesör
Cezalı
Reaksiyon puanı
18
bende bitdefender internet security kullanıyorum tavsiye ederim

murat8550

Asistan
Reaksiyon puanı
10
bende 2013 i.s. bitdefender kullanıyordum fakat leptobu uyku moduna alıp sonra açınca modemi çökertiyordu herkes internetsiz kalıyordu...şuan comodo kullanıyorum öyle bir sorun yok

nevrans

Asistan
Reaksiyon puanı
6
Lisanslı comodo complete kullanıyorum sisteme net hızına download hızına hiç etkisi yok 25 milyon virüs database var.Bu arada avast 2014 sürümleride çok iyi deniyor

friendly

Rektör
Reaksiyon puanı
671
Listede bir çok antivirüs programı yok.
Ben Eset Nod32 kullanmaya başladım, son derece memnunum şahsen.

webelectronics

Asistan
Reaksiyon puanı
0
Pc de antivir ; en ufak seyde hemen sinyal veriyor tavsiye ederim. Free versiyonu icin diyorum ; lisansli alirsaniz makinenin canina okuyor internette bile sorf yaptirmiyormus arkadas denedi de.

Telde bitdefender kullaniyorum ; on numara ama net istiyor database icin zaten internet baglantisi olmayan da yok artik. :)

leanardo

Profesör
Reaksiyon puanı
9
şu forumda herşeyi isteyin ama av önerisi istemeyin herkes av fanatikliği yapıyor bende Norton diyorum

T800

Profesör
Reaksiyon puanı
6
Valla ben kullanmıyorum :D

ProRat`

Profesör
Reaksiyon puanı
11
Ben Anti-Virüs kullanmam ama her zaman dediğim gibi en iyisi Kaspersky'dır. Diğerleri kasmaktan ve boş çalışmaktan başka bir işe yaramıyor. Bir sorun var yalnız Kaspersky'da; Sistem virüslü iken yüklersen, direk çöküyor bilgisayar çok başıma geldi. :D

MasterFather

Profesör
Reaksiyon puanı
59
bence kullanın.windows kullanıyorsanız.en azından ücretsiz antivirüs programlarını kullanın.

istediğiniz kadar bilgili ve tedbirli olun.bir gün bulaşıyor.ve yaptığınız bütün emekler çöpe gidiyor.:D test edilmiş onaylanmış bilgi.

__joker__

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Sanırım Eset Nod32 adam yerine konulmamış :) Hangi virüs programını kullanır olursanız olun orjinal kullanın.

yildiz44

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Selamlar Görev yöneticisinden devre dışı bırakılmayan bir yazılımmı var.Programın arayüzüne şifre koyarsan şifreyi bilmeyen hiç bir kullanıcı programı devre dışı bırakamaz .

Tam koruma: Comodo'nun en büyük avantajı Anti-virüs, defans, güvenlik duvarı özelliklerinin hepsinden ücretsiz olarak faydalanabiliyorsunuz.

Detaylı özelleştirme: Özelleştirme ayarları sayesinde orta düzey veya üst düzey kullanıcıya hitap edebiliyor. Hatta bilgisayarınızı yorma derecesi bile ayarlanabiliyor. Tabi bu ayarları yapmak için bilgisayar bilgisine sahip olmak gerekebiliyor.

Oyun modu: Bu özellik sayesinde güvenlik derecesini bir nebze azaltarak oyununuza müdahale etme riskini ortadan kaldırabilirsiniz. Rahatsız edilmeden oyun keyfi için güzel bir özellik.

Diğer avantajları: Türkçe dil desteği, internet güvenlik korumasına sahip dns adresleri(isteğe bağlı), Chrome tabanlı güvenli internet tarayıcısı(isteğe bağlı)

Ücretli sürümünde sınırsız Türkçe uzman desteği bulunmaktadır. Ayrıca çok daha geniş antivirüs veri tabanına sahiptir. Saygılarımla..

halil48

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
360 internet security 2013 çok başarılı bir program aynı zamanda ücretsizdir,tavsiye edilir.

neskalii

Profesör
Reaksiyon puanı
23
AVG diyorum yeni kullanmaya başladım eset den geçtim :)

hamzatbey

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Bit defender kullanıyorum ama memnun değilim nedenmi? Pcmi daha bir hafta önce tarattım 4 virüs bulmuştu sözde sildi. Bugün yine tarattım bu kez 2 virüs buldu. Eğer Bit defender çok iyi ise neden bir hafta ara ile pc de virüs buluyorum. Bence pc de virüs bulmasından ziyade virüsü pc ye bulaştırmaması gerekiyor ama malesef durum bu. Daha önce Kaspersky kullanmıştım onda böyle durumlar olmazdı. bir kere tarattımmı birdaha o pc ye virüs bulaşmazdı ama Bit defender malesef böyle.

cexen

Asistan
Reaksiyon puanı
11
kendi pc mde avg int sec var. lisanslı 2014 sürüm. güzel çalışıyor kasma derdi yok. ama kms gibi aktivatorler olduğunda onlarıda siliyor engel olmaya çalışıyorum artık :D

çalıştığım yerde avast kurup oyun moduna alıyorum sorun çıkaran pc olmadı şimdilik ... memnunuz . 1 sene de norton kullandım oda güzeldi. bundan sonraki denemem comodo üzerine olacak. çok övüyorlar bakalım o kadar varmı ???