En Hızlı Tarayıcı Hangisi ?

En Hızlı Tarayıcı Hangisi?

• Kullanılan toplam oy
    443

Adil Seyman

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
İE benim için en iyisi.Yazılar düzgün ve okunaklı, kullanımı kolay İE 10 la da baya hızlı oldu.

djvahset

Profesör
Reaksiyon puanı
5
İE benim için en iyisi.Yazılar düzgün ve okunaklı, kullanımı kolay İE 10 la da baya hızlı oldu.

şimdi inanmıycaklar bana ama ie öven ve beğenen yanlışsam uyarın ilk kişisin bu konuda seni ayakta alkışlıyorum.. :D

TEGİN

Profesör
Reaksiyon puanı
92
Listedekilerin dışında Comodo Dragon, PaleMoon, Waterfox, Maxthon ve Sleipnir de denemeye değer tarayıcılardır.

muratflash

Rektör
Reaksiyon puanı
510
Her zaman söylerim bu tarayıcı tartışmaları bana hep saçma gelmiştir.. Bütün yorumlara şöyle bi baktım bütün yorumlar hemen hemen aynı..

Hangi tarayıcı iyi olursa olsun ipleri her zaman Microsoft un elinde olacağı için fazla bi önem arz etmiyorlar..
Microsoft işletim sistemlerini geliştirdikçe bigün ben web browser olayını kaldırdım diyecek yani web browser işletim sisteminin kendisidir diyecek ve sizin bu tarayıcı tartışmalarınız tarihin tozlu sayfalarında kalıp gidecek..

EnginneRmz

Asistan
Reaksiyon puanı
0
ben de yorumları okumadan önce chrome diycektim fakat yandex'in iyi olduğunu söyleyenler olduğu için şimdi indiriyorum :)

MrJuckLees

Doçent
Reaksiyon puanı
0
Chromede iyi ama Yandex'kullanıyorum. eklentiler işi karıştırmıyor en azından.

T800

Profesör
Reaksiyon puanı
6
Chrome bu ara sinirimi bozmaya başladı ıdm yüzünden :hammer:

BerkeTR

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Bence Yandex ve Google Chrome 2 tane iyi tarayıcı

T800

Profesör
Reaksiyon puanı
6
Artık bende tilkiciyim :) Chrome 27. sürümüne kadar benden uzak dursun :thumbdown:

YST

Asistan
Reaksiyon puanı
2
yandexi denemeyenler denesin derim

djvahset

Profesör
Reaksiyon puanı
5
yandex iyi sayılır chrome aynısı gibi bidaha düşün bence peki hiç opera kullandınmı?

karacaerc

Profesör
Reaksiyon puanı
18
Firefox son zamanlarda bende çok saçmalıyor. Bazen siteleri açmıyor bazen kendi açılmıyor çok dertliyim firefoxdan yana :( acaba sürücülerde mi bir problem var

hakan98

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Her zaman söylerim bu tarayıcı tartışmaları bana hep saçma gelmiştir.. Bütün yorumlara şöyle bi baktım bütün yorumlar hemen hemen aynı..

Hangi tarayıcı iyi olursa olsun ipleri her zaman Microsoft un elinde olacağı için fazla bi önem arz etmiyorlar..
Microsoft işletim sistemlerini geliştirdikçe bigün ben web browser olayını kaldırdım diyecek yani web browser işletim sisteminin kendisidir diyecek ve sizin bu tarayıcı tartışmalarınız tarihin tozlu sayfalarında kalıp gidecek..
Microsoft size para mı veriyor propagandasını yapmanız için :D Öyle bi saçmalık yapmaya cesaret edebileceklerini bile sanmıyorum.

YEMEKTEYİZHASAN

Profesör
Reaksiyon puanı
1
Safari kullanan var mı? Bi ara kullanmıştım da, pek bi fark göremedim. Ne dersiniz ?

NikeSteeL

Dekan
Reaksiyon puanı
131
Artık En Hızlı Tarayıcı Kavramı Pek Önem Arzetmiyor Aralarındaki Fark Saniyelerle Milisaniyelerle Ölçülüyor

Artık Uyumluluk Kararlılık Kişileştirebilirlik Kullanıcı Desteği Güvenlik Kullanıcı Alışkanlıklarına En Çok Hitap Eden Tarayıcı Önemlidir. !

Mozilla Firefox Kullanıcısıyım

My_Buzz_

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
explorer ile başlamıştım firefox türedi iyiydi chrome geldi iyi ki geldi. ama onu birazcık geride bırakan yandex le tanıştım. yorumlardan okuyupta denemediğim bazı tarayıcılara da gözatacağım şimdi...şuan bilgisayarımda explorer, firefox, chrome ve yandex yüklü konumda olsa da en sık kullandığım yandex ile chrome şimdilik...yeni tanışmalara açığım hep daha iyileri gelecektir. =)

Link

Profesör
Emektar
Reaksiyon puanı
16
Chrome kullanıyorum bende, önceden Mozilla vardı, Chrome gerçekten daha hızlı ve sistem kaynaklarını daha az tüketiyor.

Ali TEMEL

Profesör
Reaksiyon puanı
92
Chrome, yandex, mozilla ve opera kurulu. Genellikle Chrome kullanıyorum.