Elektrotekno.com Davetiye Dağıtımı

Prince Musti-19

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
F3W44VG.png

bi davetiye gönderebilirmisiniz şimdiden teşekkürler musty_avcu@hotmail.com

ONUR_345241

Öğrenci
Reaksiyon puanı
2
Davet ederseniz sevinirim arkadaşlar. Elektrik elektroniğe karşı bir hobim var seviyorum ve büyük ihtimal ek olarakta o bölümle iş bulabilirim. Temel şeyleri öğrenmem için davetiye lazım arkadaşlar varsa makbule geçer
dj_onur_104@hotmail.com

cihan_86

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
arkadaşlar bitirme tezim için bazı bilgiler ve belgeler lazım ve siteye üye olmadan onları elde edemiyorum eğer mümkünse davetiye alabilirsem çok memnun olurum mail adresim cihan8686@gmail.com teşekkürler.

PUSKAS_65

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
sTAJ DOSYAM için gerekli bilgiler bu sitede var, üye olup faydalanmak istiyorum ama referans koduistiyor. Üyeliği olan bir arkadaş referans kodu verebilir mi acaba? onurercan26@gmail.com

ulnx

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
slm, referans kodu gönderebilecek var mıdır bu siteye üye olamadım gitti ya, yardımcı olabilecek varsa özelden mesajlasn pls

engerex

Dekan
Reaksiyon puanı
26
edu, k12, veya firmaismi gibi eposta adresiniz varsa site kendi yolluyor.

orhancin

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
arkadaşlar tasarım dersim için elektrotekno.com üye olmam lazım ...ama davetiye için referans kodu lazım orhancineem@gmail.com gönderebilecek biri var mı

uzunmurat1905

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Okulun bana vermiş olduğu kendi mail adresimden 2 kez mail atmama rağmen davetiye yollamadılar.acaba olan bir kişi Allah rızası için muratozen92@gmail.com adresine mail atabilir mi?

tribalkinq

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
bu siteye etti kac kere okulun bana verdigi edu. uzantılı mailimle davetiye kodu istedim dönen olmadı hic zannedersem ilgilenen yok .... ne yazıkki hic tanıdıgım üye arkadaşımda yok üye olabilen arkadaş varsa banada bir davetiye gönderirse cok memnun kalırım ( elektrik-elektronik müh. ögrencisyim cok işime yarıyacak gönderene cok minnetar kalırım ) mail : tribalkinq@gmail.com