Ehliyet Hakkında

yucesezar

Profesör
Cezalı
Reaksiyon puanı
557
belki bazılarınız biliyordur ben direksiyon sınavından kaldım. çevremde ki herkes yeniden sınava girmemi söylüyor bende ehliyet almayı çok istesemde yine sınavdan geçemeyeceğimden korkuyorum açıkçası, hatta korkmuyorum sınavdan yine kalacağımdan neredeyse adım gibi eminim her neyse sizce ne yapmalıyım? ikinci kez sınava girsem kurul bana tolerans gösterir mi?

deatmania

Rektör
Reaksiyon puanı
62
Çevrendekiler doğru söylüyor. Tekrar gir tabii ki.

Bende direksiyon sınavını 2. seferde geçmiştim. Hem 2. sınavda stres vs daha az oluyor, ilk sınavdaki tecrübe insana rahatlık veriyor.

EsBer

Doçent
Reaksiyon puanı
272
Kalicam diyosan kalirsin ben ilk seferde aldım

EsBer

Doçent
Reaksiyon puanı
272
Tamam derslerde de heycan yapiyomuydun

bayadrastos

Öğrenci
Reaksiyon puanı
5
Bana kalırsa pes etmek bu dünyada ki en çok pişman olunulan şey,deneme hakkınız var ise sonuna kadar savaşmak sizi başarıya ulaştıracaktır.Bırakın Puk kodu istesin siz ginede uğraşın.Taa ki sim kart kilitlenene kadar. :)

Creative

Kör Cerrah
Emektar
Reaksiyon puanı
17,323
Sabırlı olmak şart, heyecanını yenmen gerekiyor kardeşim. Heyecan yaparsan zaten olmaz o iş. Rahat ol, araç kullanırken rahat olman gerekiyor. O zaman her şeyi yapabilirsin..

tengribizmenemen

Profesör
Reaksiyon puanı
485
Arabanız varsa onunla ehliyet Sınavına çalışın.Çok faydasını görürsünüz.

Bepob

Profesör
Reaksiyon puanı
302
Zaten belli bir sayıya kadar hakkın var fakat sen yolun başında kaybetmişsin kardeş

Alecont

Profesör
Reaksiyon puanı
509
Heyecanlanmak nedir ya KPSS falan mı bu? Rahat ol kendine güven ve en önemlisi aç biraz çalış sınava rahat geçersin.

yucesezar

Profesör
Cezalı
Reaksiyon puanı
557
Heyecanlanmak nedir ya KPSS falan mı bu? Rahat ol kendine güven ve en önemlisi aç biraz çalış sınava rahat geçersin.
Kardeş sanırım tam anlamadın sen. Direksiyon sınavından kaldım diyorum, araba yok diyorum neyi açıp çalışayım?!

kmurat

Dekan
Reaksiyon puanı
3,711
16 saat direksiyon eğitimi bence çok az. Ben daha fazla görmüştüm sanıyorum ve az bulmuştum. Arabası olan bir arkadaşından rica et, seni biraz tenha yerlerde direksiyona oturtsun. Araba tehlikelidir. Hakim olamazsan, bir silah gibidir.

Bepob

Profesör
Reaksiyon puanı
302
Zaten belli bir sayıya kadar hakkın var onun haricidne 8 saate kadar araba kullanma hakkın var bunu aldın mı?

Kalenderadam

Doçent
Reaksiyon puanı
205
Arkadaşım @yucesezar ehliyet sınavına tekrar girmelisin ki tekrar kazanma şansın olsun. Güreşmeden pes demez hiçbir pehlivan sen ise pes mi diyeceksin? Unutma "Yenildiğin zaman değil, vaz geçtiğin zaman yenilirsin."

=SOH=GarezZz

Asistan
Reaksiyon puanı
70
belki bazılarınız biliyordur ben direksiyon sınavından kaldım. çevremde ki herkes yeniden sınava girmemi söylüyor bende ehliyet almayı çok istesemde yine sınavdan geçemeyeceğimden korkuyorum açıkçası, hatta korkmuyorum sınavdan yine kalacağımdan neredeyse adım gibi eminim her neyse sizce ne yapmalıyım? ikinci kez sınava girsem kurul bana tolerans gösterir mi?
Kardesim dunyanin en iyi soforude olsan gine kalirsin cunku o serefsizler senden fazla para almak icin bilerek birakiyor. Sen gir sinava seni 3. Yada 4. Sinavda mecbur gecirmek zorundalar yoksa ehliyet kursu sene gereksiz yere 4 kere sinava soktu diye para cezasi yer. O mufettis sandigin sahtekarlarla ehliyet kursu anlasmalidir herkesi bilerek birakirlar ya 3 de yada 4. Sinavda gecirirler

Bepob

Profesör
Reaksiyon puanı
302
Kardesim dunyanin en iyi soforude olsan gine kalirsin cunku o serefsizler senden fazla para almak icin bilerek birakiyor. Sen gir sinava seni 3. Yada 4. Sinavda mecbur gecirmek zorundalar yoksa ehliyet kursu sene gereksiz yere 4 kere sinava soktu diye para cezasi yer. O mufettis sandigin sahtekarlarla ehliyet kursu anlasmalidir herkesi bilerek birakirlar ya 3 de yada 4. Sinavda gecirirler

Ben bizim burda tanıdık kursa gittim 100 lira indirimle gittim cahilim bilmiyorum fiyatı gene iyiydi gireyim dedim normal sınavı geçtim direksoyn sınavında ilkinde kaldım nasıl kaldım anlamadım hiç bariz hata yapmadım 2. de adam kesin geçersin dedi geçtim sonra muhabbet falan kurdum bazı kişilere inadına bıraktığım oluyor diyor ki adamlar zaten herkesi hepsini tanıyor ayrıca çok uyanık adamlar a derken b kast edebilirler banada mı yaptın dedim valla yok dedi çoğu böyle ama %60 70

Alecont

Profesör
Reaksiyon puanı
509
Uzun zaman oldu da ben ikincide geçmiştim. Kapitalist dünya tabi dediklerin mümkün.

=SOH=GarezZz

Asistan
Reaksiyon puanı
70
Uzun zaman oldu da ben ikincide geçmiştim. Kapitalist dünya tabi dediklerin mümkün.
Ben yeni ehliyet aldim devlet bunlara hak tanimistim iki senedir yonetmenik degisti eskiden ehliyet almak basitti simdi ole degil adam kursiyerlerden fazla para koparmak icin ( yeni bi sinav 270tl) herkesi bilerek birakiyorlar en ufak bi bahaneye bakiyor. Bide milleti bilerek heycanlandiramaya calisiyolar ki hata yapsinlar. Ben bunlarin cigerini bilirim cigerini

cx105lumutcan

Doçent
Reaksiyon puanı
83
rahat ol ben bilmem bu işleri (malum yaşım tutmuyo 13 yaş tutsa) sıkı çalış ben sana nie tavsiye veriyorsam :)

giskur11

Profesör
Reaksiyon puanı
160
Eskisi gibi değil zorlaştırdılar ama benim annem bile 3. seferde geçti direksiyonu.