Efe Rakı bizi Milli yapıyor

Bu konuyu okuyanlar

mila12

Dekan
Emektar
Reaksiyon puanı
255
Efe Rakı'nın ödüllü oyunu "Milli Oluyoruz", futbol ile yatıp futbolla kalktığımız şu günlerde hala Milli olamayanları Milli yapıyor.

Bugünlerde Türk Milli Futbol takımının Avrupa'lı rakiplerine Efelenmesini fırsat bilen Efe Rakı, futbol coşkusunu İnternet'e taşıyan güzel bir web tabanlı oyun/reklam /advergame) uygulamasına imzasını atmış.

http://www.millioluyoruz.com adresinden üyeliğe ihtiyaç duymadan girilip oynanabilen oyununsıralamaya girenlere verdiği ödüllerle (Vespa Scooter, iPod Touch, Nintendo Wii) de oldukça cezbedici.

Oyun, Portekiz, İsviçre ve Çek Cumhuriyeti'nden üç hanım kızımıza penaltı vuruşu yapmak suretiyle oynanıyor, duran toplara iyi vurabiliyorsanız ve hala "Milli" olamadıysanız bir gidip bakın.

hbr_1332_d.jpg

Kaynak

aLTuu

Asistan
Reaksiyon puanı
5
Ben bunlara gol atmaya kıyamam...

RadoN

Dekan
Reaksiyon puanı
3
daha önce ek$i sözlükte görmüştüm..

Kriptograf

Profesör
Reaksiyon puanı
0
İlk tur kolaydı da frikikte 1 tane attım sonra maçı uzattım iki takımda biraz maçtan zevk alsın diye fakat maçın suyu çıkınca hakem tatil verdi bizde evlerimizie dağıldık...
Mila başlıkta bizi demişsin :) Aynı dertten muzdarip olanların bu konuya akın akın koştuklarını görür gibiyim :)

atilgan_han

Asistan
Reaksiyon puanı
0
milli yapıyor derken ister istemez insanın aklına başka şeyler geliyor. :D

Son mesajlar