Döviz çılgınlığı

özgür165

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
İnsanoğlu ekmek ve su ile yetinse bize ne dolardan. Barındığımız evin kolonlarının demirinden tutup, hayatımızı kolaylaştıran en büyük şeyler aynı zamanda en büyük gereksinimiz olan şeyleri dolar euro ile ithal ediyoruz. Kendimiz en ufak şey üretince buna tapıyoruz. Sözüm sana casper! En ufak şeyi kullanıcı hatası deyip bilgisayar tamirinden bilgisayar parası kadar para istersen kimse yerli malı almaz.

HOCALPER

Asistan
Reaksiyon puanı
83
Sanırım casper ile bir sorun yaşadınız ?

Düşükİnsan

Asistan
Reaksiyon puanı
27
Casper'dan hiçbirşey almayın Arkadaşımın Casper VİA'sı vardı 8 kez garantiye verdi kullanıcı hatası diye geri dönüş yaptılar.

HOCALPER

Asistan
Reaksiyon puanı
83
Casper'dan hiçbirşey almayın Arkadaşımın Casper VİA'sı vardı 8 kez garantiye verdi kullanıcı hatası diye geri dönüş yaptılar.
Casper çok değişik bir firma bazen cidden ne yaptıklarını ve amaçlarının ne olduğunu hiç anlamıyorum.

özgür165

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Şu ana kadar bunun tam tersini düşünürken bilgisayrım casper televizyonum vestel ikisini de ilgisiz yetkili servisin ilgisizliği yüzünden arızalı kullanmak zorundayım. İpadimde apple ın yardımları sayesinde sorunsuz kullanıyorum. Yenisini almak istersem 5.18 dolar kuru ile artı anlamsız vergileri ödemek zorundayım.

Düşükİnsan

Asistan
Reaksiyon puanı
27
Bende Vestel Venüs V3 5510 Vardı sanırsam Türk Malı Katkımız Olsun Diye Satın Almıştım.Aradan 3-4 hafta geçti neyse baktım telefon şakrj olmuyor Şaşırdım.Söket bozuktur diye söket değiştirdim söketdede sıkıntı yok.Batarya değiştirdim sonunda oldu yetkili servis kullanıcı hatası diyip yolladı telefon tamircisinde yaptırdım ve sattım Casper , vestel çöp.

HOCALPER

Asistan
Reaksiyon puanı
83
Vestel venüs bende kardeşime almıştım bizimde katkımız olsun diye vestel gerçekten çöp bir telefon ortaya çıkarmış yeni sürümlerini bilmiyorum ama kardeşime aldığım telefon kadar hayatımda hiç bu kadar kötü birşey kullanmadım.

Düşükİnsan

Asistan
Reaksiyon puanı
27
Z10 Arkadaşımda gördüm pek değişen birşey yok Samsung çerçevesine benziyor bir yandan Z10

KNMX

Dekan
Reaksiyon puanı
3,747
yerli malı diye maalesef tepemize çıkıyorlar.