Domain ve host satın alma

doctor

Asistan
Reaksiyon puanı
3
Güvenli yollardan (Banka havalesi v.b.) web sitesi satın alabileceğim domain ve host servisleri biliyor musunuz?

Ayrıca aldığım web sitesini de tasarlama hizmeti de sunar mı?

buraqq

Profesör
Reaksiyon puanı
6
isimtescil.net çok güzel hizmet sunuyor fakar sunucular asp yi genelde desteklemiyor. destekliyor fakat scriptler diğer hosting şirketlerinden aldığım gibi çalışmıyo. üstelik isimtescil türkiyelokasyonlu ıcann a domain kaydetme yetkisi var diyim: türkiyedeki 3 şirketten biri...

ilgicekici

Asistan
Reaksiyon puanı
3
www.natro.com

2 yıldır müşterisiyim, bir sürü hosting ve domain aldım hiç bir sorun yaşamadım. Şiddetle tavsiye ederim. Hem güvenlik açısından hemde hizmet açısından çok iyi bir firma.

Ücretsiz olarak site yapma aracıda var. Daha gelişmiş paketleri alırsan ücretsiz forum, joomla, wordpress kurulumuda yapıyorlar.

doctor

Asistan
Reaksiyon puanı
3
Teşekkürler. Ama ödeme seçenekleri bakımından ne gibi özellikler sunuyorlar?

Platon

Asistan
Reaksiyon puanı
2
www.phpserver.biz
Yaklaşık 2 yıldır forum sitem burada. Daha önceden site saldırılarıyla başım dertteydi. Fakan bu servere geçtiğimden beri çok rahat ettim. Ufacık bir sorunda bile anında destek sağlıyorlar. Gayet hızlı ve güvenli. ödemelelerde de hiç bir sorun yaşamadım şu ana kadar.

Abdurahman

Profesör
Reaksiyon puanı
8
www.datafon.net.tr | 0216 344 30 40 | Datafon Ümraniye <--- Tavsiye Ederim Yaklaşık 1.5 Yıldır Kullanıyorum.. 4 - 5 tane Hosting Domain Aldım Hiç Bi Sorun Yaşamadım Ödemelerdede Sorun Yok Her Konuda Yardımcı Oluyorlar.. ;)

bjk_fatih

Asistan
Reaksiyon puanı
0
Bende Bir Yer Tafsiye Edim www.aysima.com.tr Kaliteli Güvenli Yerdir Benimde Ordan 7 tane domain 5 / 6 Hostum Var Hic Birinde de Sorun Yaşamadım

Working

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
http://www.webevin.com/ Tavsiye Ederim...Destek 7/24 Güvenin..Çok Hızlı Ve Güvenli.Sunucu Ankara'dadır.. İstersen O DC nin Üstünde Kurulu Olan Müşterilerime Ve Kişisel Sitelerimi Gösterebilirim... Toplam 14'e Yakın Sitelerim Var.(Müşterilerimle Birlikte) Hiçbir Sorun Yaşamadım..7/24...

Bagcivan

Doçent
Reaksiyon puanı
5
herkes farklı farklı şeyler söylemiş.Hangisine bakacak ki alıcı :S

malware_17

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Güvenli yollardan (Banka havalesi v.b.) web sitesi satın alabileceğim domain ve host servisleri biliyor musunuz?

Ayrıca aldığım web sitesini de tasarlama hizmeti de sunar mı?

destek@sanalbanka.net

ben bu arkadaştan aldım türkiye lokasyonlu oldukça hızlı serverleri var 3 tane sitemi barındırıyorum bi sorun olursa da ayruıyetten bana sorabilirsin

bence dene :) hayırlı olsun...

toprak_53

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Bu konuda en iyilerden olan istanbulhostu tavsiye ediyorum..

dadaist

Profesör
Reaksiyon puanı
8
joomla için turkhost düşündüm ama natro ilk yıl alan adını ücretsiz veriyor. toplamda 33 tl. sizce hangisi?

kral2003

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
natroyu tavsiye ederim yaklaşık 1,5 yıldır kullanıyorum 5 alışveriş gerçekleştirdim sorun yaşamadım artı olarakta geçenler cloud sunuculara geçtiler ister php ister asp olarak kullanabilirsiniz.Yani tek pakette hem linux hem windows tabanlı site barındırabiliyorsunuz.

sdelta

Profesör
Reaksiyon puanı
140
taa 2008 yılının konusu...

ahmetcim

Öğrenci
Cezalı
Reaksiyon puanı
3
Şimdi hocam bu yukardaki hiç bir firmada 7/24 online destek yok...
Hiç birinde sınırsız alan sınırsız trafik yok...
Benim tavsiyem yabancı hosting alman. Bunun içindede 8.000.000 domain barındıran hostgator'u tavsiye ederim.

Hostgator'un en büyük 2. avantajı Hostgator kupon kodu kullanmanıza izin vermesi.

Bu sitedeki www.hostgatorkuponkodu.com kuponlar her ay güncellenen kuponlardır.
Tavsiye ederim...

Stizz

Asistan
Reaksiyon puanı
4
Genelde hep Vital (www.vit.com.tr) bir sıkıntı çekmedim, tek sevmediğim tarafları msn üzerinden desteklerinin bulunmaması. Şimdi Hostgator'dan aldın deneyeceğim.

kozaklı

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Bu işe yeni başlayanlar için kaçırılmayacak fırsat bende aldım ve kullanıyorum. Üstelik canlı destek hattı da var alışveriş esnasında sorun yaşarsanız hemen yardımcı oluyorlar.