Doğum günü süprizi!

cemkalkan

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
kız arkadasımın dogum gunu 29 aralık ama bızım suan aramız bozuk cok ekstra bı konu dııl ama bılırsınız ıste sarpa saran bısı :) bir süpriz yapmak ıstıyorum ama cok cok cok sasırıcagı bısı olsun ıstıyorum yardımlarınızı beklıyorumm...ha buarada 4 yıldır beraberiz:)

Be5tE

Dekan
Reaksiyon puanı
5
hıııımm yaşınız kaç bilmiyorum ma bence evlenme teklifi et :D

findukfaresi

Dekan
Reaksiyon puanı
73
evlilik teklifi mantıklı ama sırf hoşluk olsun diye kendini hazır hissetmeden teklif edersen de olmaz

kızı oyalama yaniii

Rapchy

Rektör
Emektar
Reaksiyon puanı
119
Al bir tek taş tamamdır

Junas

Doçent
Reaksiyon puanı
7
ona bi program yaz:mrgreen::mrgreen:

findukfaresi

Dekan
Reaksiyon puanı
73
sanırım bugün doğum günü

her ne yaptıysan bize gelince anlat olur mu

kızın tepkisini falan....

cemkalkan

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
72 ekran tv kutusunu pembe kadıfe ıle kapladım iç yuzunu bızım fotolarımızın a4 e sıyahbeyaz basılmıs hallerını yapıstırdım ıcıne hedıelerımı koydun we kutunun ıcını en kucuk boy ucan balonlarla doldurdum kapattım... gayet guzel oldu ztn kutunun buyuklugu bıle ınsanı sasırtmaya yetıo tavsıye ederım ama tek dert tasınması :D

daysleeper

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
ehe süpermiş cemkalkan da hayattan beklentilerimizi yükseltiyosun ahahaha :D

fish

Profesör
Reaksiyon puanı
4
hem romantik hem yaratıcı bir düşünce olmuş....keşke kutuya sen de girebilseydin :D

tebrik ederim...

cemkalkan

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
teşekkürler arkadaslar...:) kötü ornek oldugum ıcın kusura bakmayın hemcınslerım:D:D

Rom.

Rektör
Emektar
Reaksiyon puanı
177
Yhaa Abi Çok Güzel Bir Düşünce yhaa Tebrik ederim valla

Başka hediye düşüncelerin olursa pm atarsın bana :D

myefsane

Dekan
Reaksiyon puanı
49
iş çıkarma yaw bi çiçek al doğumgünün kutlu olsun de tamam Sonra başkalarıda özeniyor olmuyor :D

kutlugun

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
arkadaslar bana da yardım edersenız sevımnırım nısanlıma suprız dogum gunu yapmak ıstıyorum ve guzel bı hedıye almak ıstıyorum ne yaapbılırım ben bayanım yalnız ole tek tas alaamam dımı:)ve 4yıllık bı ılıskı bu sefer faklı ve guzel olsun akılda kalsın sıtıyorum

S

SDN Okuru

SDN Okuru
Abii ne kadar düşünsen de boş aslında o kadar çok seçenek var ki önümüzde sadece kestiremiyoruz hangisini daha çok beğeneceğini... BEnde bir çıkmazın içindeyim şu aralar :D :D :D

nihatxp

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Doğum günü süprizleri anlamında şuradaki önerilerin işinize yarayacağını tahmin ediyorum.
Fridge Book Magnets- Sosyal Medya Magnetleri
fridge_book_magnets_sosyal_medya_magnetleri_500.jpg

Facebook’u buzdolabınıza getiren magnetler

Sosyal medya çılgınlarına sesleniyoruz: Bilgisayarınızdan başınızı kaldırıp buzdolabından buzlu bir kola almaya gittiğinizde bile “Facebook’suz yapamam” diyorsanız Sosyal Medya Magnetleri tam size göre! Like (beğen), Profile (profilim) ve Photos (fotoğraflarım) gibi pek çok ikonu içeren bu magnetlerle buzdolabınızı süsleyebilirsiniz.

The Like Stamps- Beğen Damgaları
the_like_stamps_begen_damgalari_500.jpg

Facebook’tan fırlayıp gelen like/dislike damgaları

Beğenilerinizi kâğıda dökmek hiç bu kadar zevkli olmamıştı! Beğen Damgaları sayesinde ister arkadaşınızın fotoğrafına, isterseniz projesine mavi birer Like (Beğen) ya da Dislike (Beğenme) damgası basmak artık çok kolay. The Like Stamps Beğen Damgaları, beğenilerini dile getirmekten korkanlar için harika bir çözüm!

Hot Massage Stones - Spa Taşları
hot_massage_stones_spa_taslari_500.jpg

9 adet özel spa taşı

Yoğun bir günün ardından Hot Massage Stones ile rahatlamaya kim hayır der ki? 9 adet Spa Taşını sıcak suyun içinde ısıtarak vücudun belirli bölgelerine yerleştirin, kaslarınızın teker teker rahatladığını hissedin. Spa Taşları ile ertesi güne zinde olarak uyanmanın tadını çıkarın!

Yazılı Ödül Kupası
yazili_odul_kupasi_500.jpg

Yüzlerce çeşitte yılın enleri yazılı ödül kupası

Sevdiklerinize Yazılı Ödül Kupası ile en iyi olduğu konularda yılın enleri kupasını verin. Yılın En İyi Annesi, Yılın En Odunu, Yılın Çapkını, Yılın Sevgilisi gibi yüzlerce çeşit yazı çeşitine sahip Ödül Kupası ile sevdiklerinizi mutlu edin.

Crystal Garden - Büyüyen Kristal
crystal_garden_buyuyen_kristal_500.jpg

Gözlerinize inanamayacağınız Feng Shui büyüyen kristal

Bir kristalin, büyümesini ve gelişmesini çıplak gözle görmenizi sağlayacak süper bir buluş. Kavanoz içinde 15 günde büyüyen kristal, renkli LED eşliğinde muhteşem ışık oyunlarıyla 8 farklı mesajı sevdiklerinize iletiyor.

RENK DEĞİŞTİREN SAAT
renk_degistiren_saat_500.jpg

Odanıza gökkuşağını getiren dijital saat

Tarihi ve oda sıcaklığını gösteren alarmlı bir dijital saatiniz olsun istemez misiniz? Üstelik marifetleri bu kadarla sınırlı değil: Sürekli değişen 7 renkli LED ışığıyla, hem bir gece lambası görevi görüyor, hem de terapi etkisi yapıyor...

Fifty Amazing Magic Tricks - 50 Müthiş Sihir Numarası
fifty_amazing_magic_tricks_50_muthis_sihir_numarasi_500.jpg

Usta sihirbazlardan olmanızı sağlayacak 50 müthiş sihirbazlık seti

Tv de ya da gösterilerde görüp de özendiğiniz usta sihirbazlardan olmanızı sağlayan 50 sihirbazlık numarası Fifty Amazing Magic Tricks ile sizlerle! Artık siz de o sihirbazların numaraları nasıl yaptığını öğrenerek, 50 Müthiş Sihir Numarasının içindeki malzemelerle bu harika ilüzyonları yapabileceksiniz!

Gimble Traveler - Seyahat Kitaptutar
gimble_traveler_seyahat_kitaptutar_500.jpg

Ellerinizi kullanmadan kitap okumak artık çok kolay

Gimble Traveler plajda, seyahatte ya da parkta ellerinizle kitabı tutmadan kolaylıkla okuyabileceksiniz. Gimble Seyahat Kitaptutara kitabınızı tutturun, ellerinizle tutmadan rahatlıkla kitabınızı okuyun.

DOLAR CÜZDAN
dolar_cuzdan_500.jpg

İçi boş da olsa zengin gösteren dolar tomarı şeklindeki cüzdan

Hayat zor, malum ekonomik kriz, işsizlik vs derken cüzdanı dolu tutmak da zor. Ancak cüzdanınız tamamen boş olduğu zaman bile dolar tomarı şeklindeki tasarımıyla sizi zengin hissettirecek Dolar Cüzdan artık sizlerle. Bu cüzdan ile parasız hissetmek imkansız.

Secret Keyring - Gizli Anahtarlık
secret_keyring_gizli_anahtarlik_500.jpg

Cüzdanınızı kaybetseniz de yedek paranız artık güvende

Cüzdanınızı kaybetmenin düşüncesi bile insanı strese sokmaya yeter ancak bu kötü durum gerçekleşirse artık eskisi kadar dert etmenize gerek yok. Aç kalmamanıza ve eve geri dönmenize yetecek kadar yedek para her zaman güvende olacak çünkü bu para kimsenin tahmin edemeyeceği kadar küçük ve özel anahtarlığınızda gizli olacak!

Oscar Ödülü - Kişiye Özel Yazılı Büyük Boy
oscar_odulu_kisiye_ozel_yazili_buyuk_boy_500.jpg

Oscarın üzerine istediğiniz yazıyı yazdırarak verin

Tüm sevdiklerinize üzerinde kendi istediğiniz kelimeleri yazdırarak onlara özel Oscar verebilceksiniz! İsterseniz Oscarı hediye vereceğiniz kişinin adını yazdırın isterseniz iltifatınızı yazdırın, ne yazacağınız tamamen sizin elinizde! Sevdiğiniz Oscarını alırken Hollywood yıldızlarının bile kendine özgü Oscarları olmadığını görüp çok mutlu olacak!

Gimme Tunes Speaker - Topuklu Hoparlör
gimme_tunes_speaker_topuklu_hoparlor_500.jpg

Bu hoparlörler kadar şık ve havalısını hiç görmediniz

USB kablosuyla enerjisini bilgisayarınızdan alır... Gelen ek kabloyla da bilgisayar veya mp3 çalarlarınıza bağlayarak müzik dinlemeye başlayabilirsiniz.

Fingerprint - El Kitap Ayracı
fingerprint_el_kitap_ayraci_500.jpg

Son kaldığınız satırdaki kelimeyi bile gösteren en yararlı ayraç

Kitap okurken hepimiz yorgunluktan bir anda uyuyup kalırız, ancak sonra en büyük işkence kitapta nerede kaldığımızı bulmaktır. Diğer kitap ayraçları sadece sayfayı gösterdiği halde bu mükemmel el kitap ayracı en son kaldığınız satırdaki kelimeyi bile gösterecek. Bu ayraç ile kitap okurken uyumaktan korkmayacaksınız!

Touch Screen Stylus - Dokunmatik Ekran Kalemi
touch_screen_stylus_dokunmatik_ekran_kalemi_500.jpg

Tüm dokunmatik ekranları kullanmak bu kalem ile artık çok rahat

Siz de parmağınızın mesaj ya da email yazarken sürekli başka harflere basmasından fenalık geçirenlerden misiniz? Ya da o çok sevdiğiniz Angry Birds ya da Tiny Wings gibi oyunları oynarken sırf yanlış yere basmaktan kırabileceğiniz rekorları kıramıyor musunuz? Bu kalem tüm bu dertlere son verecek!

Clapperboard Coaster - Klaket Bardak Altlığı
clapperboard_coaster_klaket_bardak_altligi_500.jpg

Hollywood filmi klaketi şeklinde cam bardak altlığı

Kendinizi bir Hollywood filmi sahnesinde hissetmek Clapperboard Coaster sayesinde çok zevkli olacak! Fotoğrafınızı Klaket Bardak Altlığı’na yerleştirin, içeceğinizi üstüne koyun ve hayatı film yıldızı gibi yaşayın.

TUVALETTE OTURAN ADAM
tuvalette_oturan_adam_500.jpg

Her ofise lazım bu adam

Bu tuvallette oturan adam ataçlarınızı saklar, kalemlerinizi ve bantınızı tutar; ayrıca sticker ve not kağıtlarınız için de yeri vardır. Ama sakın yanlış anlaşılmasın hepsini temiz tutar.

iPhone 4 Retro Game Cover - iPhone 4 Retro Oyun Kılıfı
iphone_4_retro_game_cover_iphone_4_retro_oyun_kilifi_500.jpg

90’lı yılların atari oyunlarını anımsatan telefon kabı

Gençliğimizin veya çocukluğumuzun en favori oyuncağı olan ateri oyununu iPhone 4 Retro Oyun Kılıfı ile günlük hayatınızın bir parçası haline getiriyoruz. Eskiye özlem duyanlar iPhone 4 Retro Game Cover’a bayılacaklar.

Padintosh - Macintosh Görünümlü iPad Kılıfı
padintosh_macintosh_gorunumlu_ipad_kilifi_500.jpg

80 lere damgasını vuran Macintosh iPad kılıfı olarak karşınızda

Steve Jobs ın müthiş icadı, Apple ın 80 lerde devrim yaratan Macintosh bilgisayarı Padintosh ile yeniden canlanıyor! Macintosh Görünümlü iPad Kılıfı Padintosh ile yüzyılın şuana kadarki en iyi tablet bilgisayarı iPadler, 80 lerin en iyi masaüstü bilgisayarı Macintosh görüntüsünde bir kılıfa sahip olacak.

100 DOLAR TUVALET KAĞIDI
100_dolar_tuvalet_kagidi_500.jpg

Dolar hiç bu kadar değer kaybetmemişti!

Tuvalet kağıdı olarak dolar kullanacak kadar zengin olabilmeyi hayal ediyor ya da "paranın ne önemi var?" diyorsanız 100 Dolarlık banknot tuvalet kağıdı tam size göre! 100 dolarları tuvalet kağıdı olarak kullandığınızı görenlerin şok olmuş bakışlarına hazır olun.

Doğruluk mu Cesaret mi?
dogruluk_mu_cesaret_mi_500.jpg

Şişe çevirmece artık gerçek bir oyun oldu!

Bu oyun ile artık şişe çevirerek oynamaya son vereceksiniz. Artık ben şimdi ne soru soracağım diye düşünmek yok , arkadaşınızın sorduğu soruyu sormak zorunda kalmak yok. Ayıp olur diye soru sormaya utanmaya son. Sadece zarları atın, kendinizi kartlara ve eğlenceye bırakın!