Dizüstü oyun bilgisayarı tavsiyesi

Y.emrek

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Öncelikle herkese merhabalar arkadaşlar
İnşaat mühendisliği öğrencisiyim ve dizüstü bilgisayar almak istiyorum hem oyun için hem de autocad , sap2000 , rewit tarzı çizim programları için . Şu sıralar laptop fiyatları oldukça yüksek ( kaliteli cihazlar ) . dell gaming laptopları iyi midir satış sonrası teknik destek/ servis nasıldır,yetkili servis noktası nerelerde var , kullanıcı yorumlarını bekliyorum ve ayrıca 4000-5000 Tl arası laptop önerilerini bekliyorum ( acilen )
Teşekkürler ...

Son düzenleme:

Hakkı Alkan

Rektör
Admin
Reaksiyon puanı
2,155
Monster öneririm. Emin kullanıyor.

Y.emrek

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Monster öneririm. Emin kullanıyor.
Peki hakkı bey bir sorum olacak ; kötü anlamda değil tabii ki yanlış anlaşılmak istemem neden monster öneriyorsunuz peki , niye örneğin asus veya bir başkası değil o yüzden soruyorum ?

Y.emrek

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Önerileriniz için teşekkür ederim ufak tefek kendimce yorumlamak gerekirse hp ye güvenemiyorum açıkçası genelde kötü yorumlar var , asus gl552 vw özellikleri iyi bir bilgisayar fiyatı da iyi ancak ben onu yakından görme şansım olmuştu bilgisayar sanki biraz çelimsiz gibi yani dağınık gibi mi desem bilemiyorum sağlam olmadığını hissediyorum, msi gp62 m adlı biligisayarı i5 işlemci olmasa direk alırdım , monsterı bilmiyorum vs.
Önerileriniz için çok teşekkür ederim dikkate alacağım