Derbi öncesi Kadiköyde karnaval var !

k4y4

Profesör
Reaksiyon puanı
34
Hüseyin göçek vederson ve ibrahim toramana kırmızı gösterdi Allah akıl fikir versin diyecek bişey yok.

---------- saat 21:00 eklendi ---------- önceki mesaj saat 20:57 eklenmişti ----------

Ve derbide gülen taraf FENERBAHÇEM :)
Puanımız 64

mazruf

Guru
Emektar
Reaksiyon puanı
1,117
Ligin en centilmen takımı Beşiktaş'ı çıldırtan şrfsz hakem üçlüsüne sevgilerimi yollarken, Fenerbahçe'yi de galibiyetinden ötürü tebrik ederim. Penaltının gol olmayacağı çok belliydi. Zira Beşiktaş'ı bildim bileli penaltı özürlüsüdür. Tello kullansa farklı olur muydu bilemiyorum. Neyse sağlık olsun.

k4y4

Profesör
Reaksiyon puanı
34
Maçın adamı Volkan Demirel :D

ufukcoskun

Dekan
Reaksiyon puanı
104
Oha lig tv kafayı yedi golün olduğu kaleyi kale direklerini falan gösteriyo :D

CALIYAKALI

Doçent
Reaksiyon puanı
4
BElli bir sonuç ! birde bjkliler erkek adam renkli takım tutmaz derler :DD:D:D:D

Vendetta_

Profesör
Reaksiyon puanı
75
Oha lig tv kafayı yedi golün olduğu kaleyi kale direklerini falan gösteriyo :D
heralde o skoru yazan adama şöyle diyodur

o direkler varya

(ee)

sana .... :D:D:D

---------- saat 21:08 eklendi ---------- önceki mesaj saat 21:06 eklenmişti ----------

Blicanın kazdığı çukuru arıyordur.
şimdide buna mı laf ediyosunuz :D:D
Millet gol olmasın diye kale direklerini küçültür bizim adam gayet doğal bi şekilde gol olmasını engellemek için bi takım girişimlerde bulunuyo
:D:D
Ayıp ya :D
Bi de şike yaptılar diyen var onlar tam komedi :D

Blackout

Dekan
Reaksiyon puanı
383
Şu hayatımda gördüğüm en çirkef, en provokatif Fb kadrosu budur herhalde.
O değil adam bildiğimiz Alex bile psikopata bağlamış, boyuna posuna bakmadan millete dalacakmış gibi geliyor. Lugona zaten bilinen bir çirkefti, Bilica dallaması ondan da betermiş, Emre yüzyılın şirreti olma yolunda. Bunların bir tarafı neden kalkmış böyle? İlle Pascal gibi birinin gelip ağızlarının üstüne çakıp oturtması mı gerekiyor! Lanet olsun nefret ettirdiler futboldan yahu!

Neyse içimdekileri yazsam bir daha foruma giremeyeceğim. Penaltı kaçtığı an, maç bitmişti zaten Beşiktaş için. Şampiyonluk yolunda Bursa ve Galatasaray'a sonsuz başarılar diliyorum! Ve ilk defa bir derbide yenen takımı tebrik etmiyorum!

mazruf

Guru
Emektar
Reaksiyon puanı
1,117

şimdide buna mı laf ediyosunuz :D:D
Millet gol olmasın diye kale direklerini küçültür bizim adam gayet doğal bi şekilde gol olmasını engellemek için bi takım girişimlerde bulunuyo
:D:D

Pişmiş kelle gibi böyle sırıtın işte. Oyun dışı bir hareket yapıyor ve "KÖR" hakem, Beşiktaş düşmanı hakem bunu es geçiyor. O an Bilica 2. sarıyı görse, fb 10 kişi kalsa durum çok farklı olacak. Hakemin yanlış kararları yüzünden oyuncularımız çıldırdı.
Bu sezon 4 kırmızı kart görmüşüz hepsi de bu adi hakemden. Maç öncesi korkuların tamamı doğruymuş.
Hüseyin Göçek= ...

penaltı noktasını çukurlaştırma hakkında futbol kuralları usül kitapçığının
17. maddesinin c bendinin 3. fıkrasında net olarak şu ifade yer almakta:
"bir futbolcu oyun kuralları haricinde rakip takıma dezavantaj
sağlayacak şekilde 'oyun alanının, kale direklerinin, korner
bayraklarının veya topun' herhangi bir kısmında değişiklik yaparsa ve
hakem bu futbolcuyu gerektiği anda cezalandıramamış ve futbolcunun
yaptığı değişiklik onarılmamışsa, bu futbolcunun takımı hükmen yenik
sayılır.

Vendetta_

Profesör
Reaksiyon puanı
75
Pişmiş kelle gibi böyle sırıtın işte. Oyun dışı bir hareket yapıyor ve "KÖR" hakem, Beşiktaş düşmanı hakem bunu es geçiyor. O an Bilica 2. sarıyı görse, fb 10 kişi kalsa durum çok farklı olacak. Hakemin yanlış kararları yüzünden oyuncularımız çıldırdı.
Bu sezon 4 kırmızı kart görmüşüz hepsi de bu adi hakemden. Maç öncesi korkuların tamamı doğruymuş.
Hüseyin Göçek= ...
PENALTIYI KAÇIRIYOSUNUZZZ
daha ötesi var mı ya??
2. dakikada gol yiyosunuz daha sonra maçı bırakıyosunuz ilk yarı pozisyonunuz dahi
Allah aşkına çamur atcam diye küçülmeyin ya
adamınız uçarak dirsek atar kırmızı kart görür suçlu hakem olur
Vedersona dizi çıkararak dalar hakem suçlu olur
Sizin adamlarda 1 gram oynama isteği varsa ben adam değilim!

Golün etkisini üzerinizden atmanız 88 dk mı sürdü????

ufukcoskun

Dekan
Reaksiyon puanı
104
PENALTIYI KAÇIRIYOSUNUZZZ
daha ötesi var mı ya??
2. dakikada gol yiyosunuz daha sonra maçı bırakıyosunuz ilk yarı pozisyonunuz dahi
Allah aşkına çamur atcam diye küçülmeyin ya
adamınız uçarak dirsek atar kırmızı kart görür suçlu hakem olur
Vedersona dizi çıkararak dalar hakem suçlu olur
Sizin adamlarda 1 gram oynama isteği varsa ben adam değilim!

Golün etkisini üzerinizden atmanız 88 dk mı sürdü????

Boşver yahu boşver sen sevinmene bak. :) Her maç sonrası olur böyle konuşmalar.

CALIYAKALI

Doçent
Reaksiyon puanı
4
Şu hayatımda gördüğüm en çirkef, en provokatif Fb kadrosu budur herhalde.
O değil adam bildiğimiz Alex bile psikopata bağlamış, boyuna posuna bakmadan millete dalacakmış gibi geliyor. Lugona zaten bilinen bir çirkefti, Bilica dallaması ondan da betermiş, Emre yüzyılın şirreti olma yolunda. Bunların bir tarafı neden kalkmış böyle? İlle Pascal gibi birinin gelip ağızlarının üstüne çakıp oturtması mı gerekiyor! Lanet olsun nefret ettirdiler futboldan yahu!

Neyse içimdekileri yazsam bir daha foruma giremeyeceğim. Penaltı kaçtığı an, maç bitmişti zaten Beşiktaş için. Şampiyonluk yolunda Bursa ve Galatasaray'a sonsuz başarılar diliyorum! Ve ilk defa bir derbide yenen takımı tebrik etmiyorum!

Sizin taraftarlarınızın maç öncesi yaptıkları neler ??

fogu78

Doçent
Reaksiyon puanı
8
fb_girgiriye.jpg

Çekemeyen anten taksın :D :D :D

erdcan

Doçent
Reaksiyon puanı
14
beşiktaşa geçmiş olsun. bu kadar beklemiyordum. bizimkiler biraz daha istekli olsalar ilk yarı fark 3-4 olurdu. kontrollü oynayacam diye atak yapamadık yaptıklarımızı gole çeviremedik. tanjunun bir sözü vardı, golü atacak adam direk kaleye gider golünü atar sağa sola gidip oyunu soğutmaz. alex üstüne düşeni yaptı 2 kupayıda alacaz inşallah