Dell mi Asus mu

7Fold

Asistan
Reaksiyon puanı
36
Ben olsam Asusu kullanmaya başlamıştım bile.

Sedat78

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Sistemi yorarsan olur ama o nasıl iğrenç bir tasarım? Vatanda Omen diye bir marka gördüm. 128GB SSD feda eder onu alırım daha iyi :D

Şu dellin tasarımını bi biz beğenmiyoz sanırım :D sırf görüntüsü için sıcak bakmıyorum

Sedat78

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Asusunda fanlar altta ve arastırmalarıma göre orta kısım çok ısınıyor çok kararsız kaldım

M

Murat Burç

SDN Okuru
Tasarım için 128GB'dan hem de SSD'den fedakarlık etmek lütfen kusura bakmayın ama bence aptallık.
Dell almalısın.

7Fold

Asistan
Reaksiyon puanı
36
Ya aslında doğru donanımdan zarar gelmez ama ne biliyim ya laptop alan kişi tasarımı da düşünmeli. Kullanma fırsatı buldun mu sen bunları?

M

Murat Burç

SDN Okuru
Ya aslında doğru donanımdan zarar gelmez ama ne biliyim ya laptop alan kişi tasarımı da düşünmeli. Kullanma fırsatı buldun mu sen bunları?
Bunları kullanma fırsatı bulmadım. Şöyle diyeyim ben sana 65'lik GTA 5'i SSD'den basşlatmak var. HDD'den başlatmak var. Eski bir HDD olsa de iki senaryoyu biliyorum işkence HDD'den yüklemek.(HDD baya eski )
O 128 dolacak. 256 almalı. GTX 1050 VS 1050 Tİ farkıda asus ile dell arasında dell'de dell en mantıklı tercih. Ne iş yapacağınza malzeme kalitesine bakın tasarım boş iş. Oyun oynarken iş yaparken tasarım zerre umrunuzda olmayacak.

7Fold

Asistan
Reaksiyon puanı
36
Bunları kullanma fırsatı bulmadım. Şöyle diyeyim ben sana 65'lik GTA 5'i SSD'den basşlatmak var. HDD'den başlatmak var. Eski bir HDD olsa de iki senaryoyu biliyorum işkence HDD'den yüklemek.(HDD baya eski )
O 128 dolacak. 256 almalı. GTX 1050 VS 1050 Tİ farkıda asus ile dell arasında dell'de dell en mantıklı tercih. Ne iş yapacağınza malzeme kalitesine bakın tasarım boş iş. Oyun oynarken iş yaparken tasarım zerre umrunuzda olmayacak.
Ben @Sedat78 e sormuştum hocam. Belki araştırmak için mağaza gezip incelemiştir diye.

Sedat78

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Dell mağzada yoktu ama asusu inceleme fırsatı buldum taşınabilirlik açısında okulda çok kolaylık sağlıycak gibi hem ağırlık hem incelik olsun

7Fold

Asistan
Reaksiyon puanı
36
Dell mağzada yoktu ama asusu inceleme fırsatı buldum taşınabilirlik açısında okulda çok kolaylık sağlıycak gibi hem ağırlık hem incelik olsun
Aslında olayı tasarım vs ekran kartından tn panel vs ips panel olarak da genişletebilirsin. Gerçi dell ips ekran mi tam bilmiyorum ama öyle ise dell'e yaklaşırsın.

mrtlln

Asistan
Reaksiyon puanı
61
bana bu ikisinden birini alacaksın hangisi deseler
tartışmasız dell

cihaz ın hava akışı var

asus kapalı kasa kışın seni ısıtır tek faydası o olur

Sedat78

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Dell almaya karar verdim. Yorumlarınız için teşekkürler

Görkem Say

Guru
Emektar
Reaksiyon puanı
25,254
Ben şuan 7567 den yazıyorum bu yazıyı :D.Tasarım olarak edilen laflara şaştım kaldım açıkcası elinee alınca öyle olmadığının farkına varıcaksın.Oyuncu bilgisayarı olmasına rağmen 25mm kalınlık ve 2.4 kg çok iyi.Ben kullanıyorum emin ol 2 laptop arasından çok fazla performans farkı var.Asus tek fan olduğu için 80 derecelere kadar çıkıyor fakat Dell soğutma,ses ve performans olarak mükemmel.Klavye ve ekran harici geri kalır tek yanı yok Asustan.Doğru bir tercih yapmışsın.

Ekli dosyalar

• Screenshot_20170429-130922.png
    Screenshot_20170429-130922.png
    410.6 KB · Görüntüleme: 792