Dell INSPIRON Performans Sorunu Yardım

cyanogenmod17

Asistan
Reaksiyon puanı
27
Merhaba arkadaşlar. Dell Inspiron laptop var. Ozellikleri soyle;
6 GB Ram , Nvidia 525m (1GB) , İntel core i5...

Arkadaşlar sorun şu : FL studio adli programda kasma olmuyor sonra pc yi kapatip acinca kasiyor. Keyfine gore performans sergiliyor yani. Ornek pc yi ilk aldigimda işlemci ye 7.0 ram a 7.4 puan veriyodu. Bir gun yine o program kasinca test yaptim 4.5 ve 5.6 puan verdi. Aksam kapatim pc yi sabah actim bu sefer program kasmadi ve test yaptim yine 7.0 , 7.4 puan aldim.

Yardimci olur musunuz neden hep 7.0 seviyesinde kasmadan kullanamiyorum.

Not: [Pil ayari yuksek performansda ve prize takili (her iki durumda da) ]

Tufra Çakır

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Benim de öyle aynı şekilde bazen kasiyo bazen 12 saat açık kalsa bile sıkıntı olmuyor keyfine göre yani

cyanogenmod17

Asistan
Reaksiyon puanı
27
Benim de öyle aynı şekilde bazen kasiyo bazen 12 saat açık kalsa bile sıkıntı olmuyor keyfine göre yani
Harddisk degisimi , temiz bir format , fan temizligi ve termal macun degisimi sonucunda bakalim ne sonuc elde edecegiz. Pazartesi elime gececek pc. Gorucez

pillibebek_

Profesör
Reaksiyon puanı
145
HP Pavilion. kafasına göre fps düşürmeler. lag spikeler. yan odadan interneti çekmemeler. neler neler.

cyanogenmod17

Asistan
Reaksiyon puanı
27
Arkadaşlar dedigim gibi format , fan temizligi ve termal macun degisiminden sonra kasma sorunu ortadan kalktı. Kasarak 1 saat oynayabildigim oyunu simdi kasmadan 3-4 saat oynayabiliyorum.
FL Studio artik kasmiyor.
Fan temizligi baya onemliymis meger