Cübbeli Ahmet Hoca Döktürüyor

NikeSteeL

Dekan
Reaksiyon puanı
131
Şakayla Karışık Söylüyor Ama Gerçekten Doğru Yerlere Temas Ediyor!

[SDNTV3]http://video.ak.facebook.com/video-ak-sf2p/v2686/107/69/113969548889_27262.mp4[/SDNTV3]

QaFeİN

Profesör
Reaksiyon puanı
19
Seviyorum Bu Adamı Ya Çok Güzel Konuşuyor

pesimist

Rektör
Emektar
Reaksiyon puanı
2,008
Amcan komedi yaa.. Bir gün muhabbet etmek lazım :D

TazzzY

Dekan
Emektar
Reaksiyon puanı
275
Hem komik anlatıyor hemde iyi yere dokunduruyor :D çenede bol adamda

NikeSteeL

Dekan
Reaksiyon puanı
131
Hem komik anlatıyor hemde iyi yere dokunduruyor :D çenede bol adamda

Bence Çok Akıllıca da Yapıyor . Yokse Antipatik Buluyorlar insanlarımız Bu Tip İnsanları Empati Kazanıyor ! Mesajınıda Veriyor

TazzzY

Dekan
Emektar
Reaksiyon puanı
275
Bence Çok Akıllıca da Yapıyor . Yokse Antipatik Buluyorlar insanlarımız Bu Tip İnsanları Empati Kazanıyor ! Mesajınıda Veriyor

Evet kendiside bunu diyor zaten beni hep anlatılanlarla tanıyorlar 1 kere dinleyince nasıl biri olduğumu anlıyorlar diye :biggrin:

spybot

Guru
Emektar
Reaksiyon puanı
629
Adamlar gülmekten öldüler.:D

desperado64

Rektör
Reaksiyon puanı
104
keşke bir daha çıksa ahmet hoca :D gül gül öldüydüm o gün :D

ZorhaK

Rektör
Reaksiyon puanı
259
Sakalı emanet gibi duruyor..Sakalını kesse şeker bir adam..:)

chemical

Asistan
Reaksiyon puanı
5
Bu adamı ancak 13 yaş altına dini sevdirmek için kullanabilirsin. Yoksa dini bu kadar ağzında komedi malzemesi yapan insana tamah edilmemeli bence... Din stand up değil sonuçta. Ne diyor peygamber efendimiz (SAV) benim bildiklerimi bilseniz çok ağlar az gülersiniz. Bunu hatırlamak bile hüzünlü olmamız için yeterli..

actofgod

Asistan
Reaksiyon puanı
0
Adam süper ya tipten belli olmuyor ama fena patlatıyo bombaları :D

spybot

Guru
Emektar
Reaksiyon puanı
629
Bu adamı ancak 13 yaş altına dini sevdirmek için kullanabilirsin. Yoksa dini bu kadar ağzında komedi malzemesi yapan insana tamah edilmemeli bence... Din stand up değil sonuçta. Ne diyor peygamber efendimiz (SAV) benim bildiklerimi bilseniz çok ağlar az gülersiniz. Bunu hatırlamak bile hüzünlü olmamız için yeterli..

Katılıyorum kardeş..:sleep:

Rapchy

Rektör
Emektar
Reaksiyon puanı
119
Bi hocamız vardı nerdeyse Ahmet hocanın kopyasıydı müthiş muhabbet oluyor böyle insanlarla :)

freewill

Dekan
Reaksiyon puanı
61
bu adamı bu programı izleyinceye kadar farklı tanırdım bu programdan sonra bu adama dair bütün tabularım yıkıldı :D ama hoşuma giden yanı hadisleri göstererek yorum yapması benim daha çok hoşuma gidiyor :)

serdoan

Asistan
Reaksiyon puanı
4
bence de çok güzel bi uslüplen anlatıyor dinimizi eğer başka bi şekilde anlatsa kimse dinlemez bakmaz ve söyledikleri gibide herkes öncesinde hocayı nası tanıyo ve konuştuktan sonra da o düşünceleri nasıl değişiyor...

NikeSteeL

Dekan
Reaksiyon puanı
131

Birde Cevat Hoca Var Kanal 7 de Çıkıyor oda Ehil Aklı Selim bir insan Oda Şakayı Sürekli Yapar .

Şaka Yaparken Asıl Söylemedik İstediğinden Sapma Oluyormu Sen Ona Bak . Yoksa Stand up Cu Gözü ile Bakarsan Varcağın Kanı Budur Zaten!

cynic

Asistan
Reaksiyon puanı
0
Motoru fazla zorlamayın duman attırısınız yakarsınız:thumbup1:

enrooy

Profesör
Reaksiyon puanı
14
90 yıllık kaşarlanmış gavur süper anlatıo

sesa

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
90 yıllık kaşarlanmış gavur süper anlatıo

birader alim bir insan için 90 yıllık kaşarlanmış gavur derken ne anlatmak istediğini bi anlatabilsen çok memnun olacam bilmeden tanımadan konuşmayalım lütfen

kardeş stand up yapıldığı falan yok insanları sohbete bağlamak, dikkati azami ölçüde toplayabilmek için en iyi yöntem budur. suratı bir karış asık hep cehennemden bahseden insanı kaç kişi dinler cübbeli hocam dengeyi her zaman çok iyi tutar.