Css kodlama !

TurX

Asistan
Reaksiyon puanı
28
Selam arkadaşlar...

CSS öğrenmeye başladım.CSS kodlamak için hangi programı önerirsiniz?
Macromedia Deramwaver mi yoksa NotPAD Plus mu?

Macromedia Deramwaver ya da NotPAD Plus hangisini önerirseniz download linkini yazabilir misiniz?Ya da tam olarak programın eksiksiz ismini yazın ben ben idiriedebilirim...

kaberdey

Profesör
Reaksiyon puanı
87
notepad yeterlidir
ancak sayfaya bağlı çalışacaksan DW öneririmi direk üzerinde ekleme ve düzenleme yapılabilimektedir.

Ben notepad ya dz frontpage kullanıyorum...

yuci308

Asistan
Reaksiyon puanı
2
en basit notepad++. ben bunu kullanıyorum. ücretsiz ve eklenti desteği var.

mgazi

Asistan
Reaksiyon puanı
5
Eğer css yazmaya yeni başladıysan dreamweaver senin için daha faydalı olacaktır. Çünkü bir çok kodu, sen bir kaç harf yazdıktan sonra sana öneriyor. Bu sana zaman kazandırır ama ilerleyen zamanlarda bilgisayarı yormayan, kodları güzel bir şekilde renklendiren notepad++ kullanabilirsin. Hangisi gözüne güzel gözüküyorsa kullan, çok iyi kod yazıp dw yada notepad++ kullananlar da var yada benim gibi hiçbirşey bilmeyip notepad++ da kastıranlarda var:)

REDFOKS

Rektör
Emektar
Reaksiyon puanı
201
Deramwaver tavsiye ederim css öğrendiğinde DW çözmüş olursun..

TurX

Asistan
Reaksiyon puanı
28
Deramwaver tavsiye ederim css öğrendiğinde DW çözmüş olursun..

Evet katılıyorum.. :) az bucuk bişiler biliyorum. DW download linkini buraya yazsanız?yasakmı acaba ?? :) Her yerde lisanslı..

kobenes

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Dreamweaver çok büyük kolaylık sağlıyor, klavye ile kodları girerken önermeye başlıyor felan.
Ama ücretsiz olması ve kaliteli olması açısından da Notepad++ çok iyidir. Buradan indirebilirsiniz...

sdelta

Profesör
Reaksiyon puanı
140
Yeni başladıysan kesinlikle Dreamweaver kullan. Senin için büyük kolaylıklar sağlayacaktır.