CS:GO için Mouse Tavsiyesi

Hydra*

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Merhabalar arkadaşlar. Ben CS:GO için bir mouse alacağım. 100TL kadar bir bütçem var. Mouse'ın GAMING modeli olması ve makro olması gerekmektedir. Yanlış anlamayın hile olarak kullanmayacağım. Örnek olarak: 1. Tuşa AWP-DEAGLE-BOMBA kaydeteceğim. Hızlı bir şekilde alınacak. Yanında mouse pad olursa daha iyi olur. Ha çok iyi derseniz 120-130TL ye çıkabilirim. Aklımda Logitech G300S var. Onun yanında bir mouse pad düşünüyorum. Tavsiyeleriniz için şimdiden teşekkür ederim. CS:GO da olacak ancak başka oyunlarda oynıyacağım. Kısaca FPS oyunları için yeterli olsun.

- - - Mesaj Güncellendi - - -

Kimse yazmıyormu :(

Hydra*

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
22 Hit var ve kimse yazmıyor. Off :(

ali.clay

Asistan
Reaksiyon puanı
21
G300s i tavsiye ederim. 4 5 ay önce bende G300s ve blooby b081 medium mousepad aldım. 3 arkadaşımdada aynı ikili var oldukça memnunuz. Çok şık ikili oldular. Mouse un ışıklandırmaları çok iyi makro tuşlarıda öyle. Benim elim büyük, mouse u alırken biraz tereddüte düştüm elime otururmu oturmazmı diye ama gelince baktım bu mouse her ele oturur. Çünkü arka tarafındaki bombe sayesinde avuç içine tam denk geliyor. Mousepadin kaliteside çok iyi iplerinde sökülme felan olmadı şimdiye kadar. Olacak gibide durmuyor. Kısaca 100 liraya alınacak en iyi ikili olduğu için aldık. Tavsiyede ederiz.

Hydra*

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Teşekkürler. Nerden enu ucuza alabilirim. İnternetten falan farketmez.

- - - Mesaj Güncellendi - - -

G300s i tavsiye ederim. 4 5 ay önce bende G300s ve blooby b081 medium mousepad aldım. 3 arkadaşımdada aynı ikili var oldukça memnunuz. Çok şık ikili oldular. Mouse un ışıklandırmaları çok iyi makro tuşlarıda öyle. Benim elim büyük, mouse u alırken biraz tereddüte düştüm elime otururmu oturmazmı diye ama gelince baktım bu mouse her ele oturur. Çünkü arka tarafındaki bombe sayesinde avuç içine tam denk geliyor. Mousepadin kaliteside çok iyi iplerinde sökülme felan olmadı şimdiye kadar. Olacak gibide durmuyor. Kısaca 100 liraya alınacak en iyi ikili olduğu için aldık. Tavsiyede ederiz.
Nerden en ucuza alabilirim?

Hydra*

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Teşekkürler. Vatandan almaya gideceğim. Konu kapanabilir.

Egosiesta

Doçent
Reaksiyon puanı
70
Bloody r8 kullanıyorum şiddetle tavsiye ederim aldığım günden beri hiç pişman olmadım yine şansım olsa yine bunu alırdım.