Cooler Master MasterMouse Pro L itopya.com'dan 160 TL'ye Alınır Mı?

olgusen

Öğrenci
Reaksiyon puanı
5
1.5 yıldır kullandığım g300s mousemde çift tıklama sorunu ortaya çıktı ben de mouse araştırırken bu ürüne denk geldim. Normal fiyatına göre çok uygun geldi. Hepsiburada'da da aynı ürünün indirimli fiyatı 224 ve malesef o kadar bütçem yok. Sizce bu mouseyi almalı mıyım yoksa Hepsiburada gibi sitelerden G102 ürününü mü almalıyım?
Cooler Master MasterMouse Pro L RGB LED 12000 DPI Optik Gaming Mouse | ITOPYA

Logitech G102 Prodigy Oyuncu Mouse 910-004939 Fiyatı

ArdaOxygen

Öğrenci
Reaksiyon puanı
2
Şimdi, ben Logitech'i al diyeceğim ama sen de o markada bir problem yaşamışsın Cooler Master hakkında bir fikrim yok ve ucuz ama Logitech'i 6 000 DPI Cooler Master 12 000 DPI gösteriyor. Karar senin!

olgusen

Öğrenci
Reaksiyon puanı
5
Şimdi, ben Logitech'i al diyeceğim ama sen de o markada bir problem yaşamışsın Cooler Master hakkında bir fikrim yok ve ucuz ama Logitech'i 6 000 DPI Cooler Master 12 000 DPI gösteriyor. Karar senin!
Logitech markasına ön yargım oluşmadı G300s de yaşadığım sorundan ötürü. Hatta aynısından bir tane daha almayı bile düşündüm. Siz olsanız hangisini tercih ederdiniz?

ArdaOxygen

Öğrenci
Reaksiyon puanı
2
Logitech markasına ön yargım oluşmadı G300s de yaşadığım sorundan ötürü. Hatta aynısından bir tane daha almayı bile düşündüm. Siz olsanız hangisini tercih ederdiniz?
Ben Logitech alırım kesinlikle ama DPI çok lazımsa bir daha düşünebilirsin.

olgusen

Öğrenci
Reaksiyon puanı
5
Güzel bir ürün.Bu arada bence klavyenin markasıyla aynı al.
Acer laptop kullanıyorum ondan marka çok da önemli değil.

---- Mesajlar birleştirildi ----

Yanıtın için teşekkürler galiba logitech alacağım zaten 6 saat sonra indirimi bitiyor Cooler Master'ın

Peki ya Logitech alma sebebiniz ne olurdu sormayı unuttum da?

Son düzenleme:

ArdaOxygen

Öğrenci
Reaksiyon puanı
2
Acer laptop kullanıyorum ondan marka çok da önemli değil.

Yanıtın için teşekkürler galiba logitech alacağım zaten 6 saat sonra indirimi bitiyor Cooler Master'ın

Peki ya Logitech alma sebebiniz ne olurdu sormayı unuttum da?
Güle güle kullan.

Death Mark

Guru
Emektar
Reaksiyon puanı
15,419
İtopyadan alabilirsiniz. İstanbulda bayileri vardır. :)

olgusen

Öğrenci
Reaksiyon puanı
5
İtopyadan alabilirsiniz. İstanbulda bayileri vardır. :)
İndirim süreli olduğundan ve ben de elektronik mağazasına gidip denemek istediğimden vazgeçtim Cooler Master'dan. Galiba ss110 alacağım 170 liraya sizce o nasıldır? G102 ile arasındaki farklar nedir?

Death Mark

Guru
Emektar
Reaksiyon puanı
15,419
İndirim süreli olduğundan ve ben de elektronik mağazasına gidip denemek istediğimden vazgeçtim Cooler Master'dan. Galiba ss110 alacağım 170 liraya sizce o nasıldır? G102 ile arasındaki farklar nedir?
Bunu alman daha iyi olur. 8 tane tuşu var istediğin gibi fonksiyon atayabilirsin. :)

Logithx

Profesör
Reaksiyon puanı
2,104
Steelseries rival 110 daha iyi bir tercih üzerinde fazla tuş var diye mause alınmaz oyunlarda çok iddan yoksa düşünülebilir..

mttzn

Doçent
Reaksiyon puanı
459
Pro L uzun bir mousedur. PixArt PMW3360 ile seçeneklerin arasında en iyi sensörlü fare ama ergonomi çok daha önemlidir. Logitech G102 kimine çok konforlu kimisi içinde aksi şekilde rahatsız gelir o açıdan denemek kullanmak elzemdir. Rival 110 kullandım hatta BİM'e geldiğinde almıştım fiyatı 150 seviyelerinde sabit durabilse fiyatının en iyisi olabilir.

Logithx

Profesör
Reaksiyon puanı
2,104
Pro L uzun bir mousedur. PixArt PMW3360 ile seçeneklerin arasında en iyi sensörlü fare ama ergonomi çok daha önemlidir. Logitech G102 kimine çok konforlu kimisi içinde aksi şekilde rahatsız gelir o açıdan denemek kullanmak elzemdir. Rival 110 kullandım hatta BİM'e geldiğinde almıştım fiyatı 150 seviyelerinde sabit durabilse fiyatının en iyisi olabilir.
Rival 110 adamdır.. :)

olgusen

Öğrenci
Reaksiyon puanı
5
Arkadaşlar Hepsiburadadan 140 tl'ye Mastermouse Pro L aldım. Sabah elime geçer diye tahmin ediyorum 9 ağustosta sipariş verdim. Almamda 2 sebep vardı 1. makro tuşları g300s ile benzer ve ben de makro tuşlarını browserda ve oyunlarda çok kullanan birisiyim. 2. olarak da indirimi çok cezbetti beni. Amazonda 60 dolar ve ben 140 tl gibi bir fiyatla Türkiye'den aldım. Fikrini belirten ve bana yardımcı olan herkese teşekkür ederim.