çok canım yanıyor. çok kırdım istemeden uzun hikaye ama yardımcı olmaz mısınız bana?

mhmmdsvl

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Arkadaşlar, canlar.Bir sevgilim var. onu çok ama çok kırdım.nasıl mı? geçmişini sürekli gündeme getirerek. henüz iyileşmemiş acıları vardı uğradığı güven kırıklıkları mesela.. onlar geçmeden ben o yaraları deştim.Bi an önce geçmesi için çabaladım kendimce ama bu esnada onu kanatmışım..Sonra bu konuyu konuşarak çözelim dedi. geldi konuştuk çözdük mü anlatabildim mi? dedim.bakıcaz dedi. ondan sonra sayfalar dolusu af diledim hatalarım bunlardı dedim, yeminler ettim bir daha olmayacak bu şekilde seni kırmam dedim özetle. sonra o evde bunları okurken; ailesiyle çok büyük problem yaşamış.telefonu ve dışarı çıkmayı yasaklamışlar ona.hatta bundan sonra kontrol edeceklermiş.Kız beni babası hariç diğerlerine anlattı aslında annede biliyor yani, ama şu an bu ilişki olmamalı öyle bi süreç içindeyiz buna rağmen biz sürdürüyorduk.neden mi olmamalı çünkü hala sonuçlanmamış bir boşanma davası içinde sevgilim.bu süreçte benim bilinmem doğru olmazdı.bu arada onun evliliğinden çok çok öncede ben vardım hayatında sevgili olarak kalamadık aile zoru sebebiyle zorla evlendi çünkü.neyse şimdi ayrılıyor çok şükür.bunu söylemekteki amacım beni sevip sevmediği ile ilgili şüpheniz olmasın. yaşadıklarımızı ben biliyorum, o biliyor.neyse işte ailesiyle tartıktan hemen sonra kızgınlıkla birlikte bana özetle şunu söylemiş.ben artık sevgili olmayı kaldıramıyorum, sende yıpranıyorsun bende bu şekilde. arkadaşım gibi kalacaksan kal benimle. sık görüşmeyelim, zaten yasak var sık da konuşmayalım dedi, hemen ardına ikna etmeye çalışsam da nafile.. kararlıyım dedi bi süre görüşmeyelim..
şimdi yorumlarınızı almak istiyorum.
nasıl bir yol izlemeliyim?
kırgınlığı geçer mi sizce?
ne kadar süre beklemeliyim bu şekilde ondan uzakta.
siz neler düşündünüz?

Yeşil Okçu

Profesör
Reaksiyon puanı
1,811
Ah dostum,geçmiş olsun ilk önce. Bence o da seni seviyor hala . Ama sen yaralarını deşmişsin . Kırgın olabilir . Konuşmayalım lafını sinirinden söylemiştir. Bence sen o konuşmayalım dese bile gozun kulağın onda olsun. Zor zamanlar geçiriyor şu an belli .

mhmmdsvl

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Ah dostum,geçmiş olsun ilk önce. Bence o da seni seviyor hala . Ama sen yaralarını deşmişsin . Kırgın olabilir . Konuşmayalım lafını sinirinden söylemiştir. Bence sen o konuşmayalım dese bile gozun kulağın onda olsun. Zor zamanlar geçiriyor şu an belli .
gözüm kulağım hep onda..telefonda sürekli bakıyorum çevrimiçi görünce orda olduğunu bilmek bile iyi geliyor bazen. ama ne yapmalıyım sizce şu an 3 gün oldu artık bişeyler yazmalı mıyım yoksa biraz daha öfkesi geçsin diye beklemeli miyim

Reaksiyon puanı
227
Sevgili içerikli yaklaşma. Dost olarak yaklaş dinle önem ver. Onu sor nasılsın filan gibi. Isınır zamanla. Takıntı halinede getirme olmuyorsa olmuyordur. Zaten dediğim gibi yaklaşırsın ısınır sana. Cinsellik içerikli şakada hiç yapma. Yapmıyorsundurda zaten ben diyim. Olgun davran.