Çiz Bul

topalsolucan

Rektör
Reaksiyon puanı
555
Çok güzel bir online oyun arkadaşlar. arkadaşlarla bugün buluştuğumda tüm muhabbet bundan dönüyordu. o neymiş diye telefona bir kurdum, tam manasıyla müptela oldum. :)

arkadaşlarınla veya rastgele birileriyle, verilen kelimelere göre elinizden geldiği kadar resimler karalayıp karşı taraftaki kişinin tahmin etmesine çabalıyorsunuz. tahmin ettikten sonra aynı şeyi sizin için o yapıyor.

buyrun buradan indirin;

https://play.google.com/store/apps/details?id=net.peakgames.cizbul

elmalisoda

Profesör
Reaksiyon puanı
23
tam benlik oyun amaaaaa android telefonum yok. :mad:

sdn46

Asistan
Reaksiyon puanı
1
peak games oyunları fena değildir

muratal

Doçent
Reaksiyon puanı
1
Bir indirip oynayayım bakalım.

michuozawa

Guru
Emektar
Reaksiyon puanı
493
şimdi gördüm hocam indiriyorum bakalım bu aralar çizmeye aşinayım :D

iptal

Doçent
Reaksiyon puanı
0
Ben bugün indirdim ama çözemedim nasıl oynanıyor. Ben çiziyorum ama nasıl oraya ulaşıyor karşı taraf ne yazıp tahmin ediyor onu anlamadım :D

topalsolucan

Rektör
Reaksiyon puanı
555
Ben bugün indirdim ama çözemedim nasıl oynanıyor. Ben çiziyorum ama nasıl oraya ulaşıyor karşı taraf ne yazıp tahmin ediyor onu anlamadım :D

"yeni oyun" diyip "rastgele" seçeneğini seçince karşına birisini atıyor. o kişinin adının yanındaki oyna tuşuna basınca sana 3 tane kelime veriyor ve o 3 kelimeden çizerek anlatabileceğin birini seçiyorsun. sonra tamam diyip gönderiyorsun. biraz bekledikten sonra o kişi dönüş yapıyor ve tahminini görüyorsun. ardından da sana tahmin etmen için gönderdiği şekli görüyorsun. Bu kadar basit :)

karşı tarafın yaptığı tahmin ve senin için tahmin etmen için çizdiği ekran telefona bildirim olarak geliyor zaten. oyna" seçeneğine tıkladığında yaptığı tahminin doğru olup olmadığını görüyorsun.

mennes

Asistan
Reaksiyon puanı
1
draw it in türkçe versiyonu ingilizceyken çizimi anlıyodum kelimeyi bilmiyodum şimdi iyi oldu sağol

muratal

Doçent
Reaksiyon puanı
1
Yapamadım bağlantı hatası diyip duruyor.