Cihaz açılışında siyah ekranda beyaz yazılar var, cihaz açılmıyor

Luneraka

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Bilgisayarıma elektrik sıkıntısız gidiyor ve PC nin monitörle bağlantıdındada sorun yok ancak power tuşuna bastığımda ya monitöre ekran gelmiyor ve üstünde turuncu bir ışık yanıyor yada trap 0000030 excention isimli bir hata veriyor hiçbir şekilde PC açamıyorum recover alamıyorum ve PC windows sistemine girmiyor lütfen acil yardım Resmi sizinle paylaşıyorum :
IMG-20170815-WA0025.jpeg

Dragonboy41

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
kasanın arkasından power kablosunu çıkar. arka tarafta açma kapama varsa onu da kapat .sonra kaployu takıp bilgisayarı açın.. not: ekrana görüntü gelmediği zaman işe yarıyor...

fragger

Dekan
Reaksiyon puanı
3,061
Bilgisayarıma elektrik sıkıntısız gidiyor ve PC nin monitörle bağlantıdındada sorun yok ancak power tuşuna bastığımda ya monitöre ekran gelmiyor ve üstünde turuncu bir ışık yanıyor yada trap 0000030 excention isimli bir hata veriyor hiçbir şekilde PC açamıyorum recover alamıyorum ve PC windows sistemine girmiyor lütfen acil yardım Resmi sizinle paylaşıyorum :Ekli dosyayı görüntüle 26530

• Yeni bir konu açarken başlıkların konuya uygun ve açıklayıcı olması şarttır. "Yardım", "İmdat", "Acil" gibi başlıklar yerine daha anlamlı başlıklar seçilmelidir.
Konu başlığınız düzeltildi.

Forum Kuralları