Chrome "Shockwave Flash Eklentisi Bozuldu" Hatası

S

SDN Okuru

SDN Okuru
Teşekkürler kardeş. Sonunda çözüm bulundu. Allah razı olsun :)

S

SDN Okuru

SDN Okuru
bende de aynen şimdi oldu bu durum. Aslında arada bir hep oluyor. Bunu durdurmam için ne yapabilirim? sıkıldım artık şunun çökmesinden doğru düzgün vido, oyun bile oynayamıyorum şu çökme yüzünden. Gerçekten sıkıcı bir durum.

AMR

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
ya hacı abi zaten bu flash ı bitirmeyecekler miydi? bende alıyom aynı hatayı. ne hikmetse formattan sonra bile düzelmedi deyyus.

S

SDN Okuru

SDN Okuru
yaw bende yandexdede oluyo nasıl düzelticem demin oldu :(((

S

SDN Okuru

SDN Okuru
shockwave has crashed dior ya her şeyde bu çıkıor bi video izleyemiom .facebook a giremiorum format attım ne yaptıysam olmuyor bilenler vrsa yardım edebilir mi? :(

S

SDN Okuru

SDN Okuru
yaptım bakalım,en mantıklısı bu geldi okuduklarım arasında(daha doğrusu tek anladığım diyelim)...eğer olursa dişimi kırıcam...bilgisayar engellisi dişinin biri :))))

S

SDN Okuru

SDN Okuru
hiçbir uzantı olmamasına rağmen bu hatayı alıyorum yok mu çaresi :glare: yardımcı olursanız çok çok çok sevinirim..?

S

SDN Okuru

SDN Okuru
hile yapacam cheat engine ile hemen "shockwave çöktü" napcam bilmiom

S

SDN Okuru

SDN Okuru
arkadaşlar bende google crhome adobe shockwave flash adlı eklenti yklenemedi diye bir hata çıkıyor ne yatıysam gideremedim ltfen çare bulunn

S

SDN Okuru

SDN Okuru
olmuyor senin dediğinde olmuyor neyapacağımı bilemiyom istediğim oyunları bile açamıyom artık sinir oldumya kesin çözümü kim söyleyecek

S

SDN Okuru

SDN Okuru
bendede aynı sorun vardı google chrome yi silip operayı kurdum şimdi hiç bir sorunum yok sizede tavsiye ederim :D

S

SDN Okuru

SDN Okuru
Google Chrome Tarayıcısını Aç.
URL Yerine Chrome://plugins Yazıp Git.
Daha sonra Çıkan Pencerede Shockwave Eklentilerini Etkinleştir Ki kesin Devre dışıdır.
Daha Sonra Bilgisayarını Yeniden Başlat Ve Hayırlı Uğurlu olsun .
Toplasan en Fazla 13 Saniyelik İş Ama 3 Yıldır Yapamayanlar Var.

S

SDN Okuru

SDN Okuru
facebook da oyun oynarken shockwave eklentisi yüklenemedi yazıyo ne yapmalıyım ??

S

SDN Okuru

SDN Okuru
:yes::yes:eek:h be yaptım dinlenmiodu videolar shockwave flash adlı eklenti yüklenemedi. yazıodu chrome:plugins yazdım googleye adobe flash player i devre dışı bıraktım yeniden yükledm oldu valla sizede böle ypmanızı tvsiye ederm....

yattarali

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Bir Google Chrome sayfası açın. Sağ üst kısımdaki Google Chrome ürününü özelleştirin ve kontrol edin kısmına tıklayın(sağ üstteki 3 çizgili simge) Sonra "Ayarlar" seçeneğine gelin ve tıklayın. Ayarlar kısmında en alta inin orada Gelişmiş ayarları göster yazısını göreceksiniz. O yazıya tıklayın Alt kısma ayarların tamamı çıkacaktır. Bu açılan kısımda Gizlilik bölümüne gelin. İçerik Ayarları'na tıklayın. Şimdi yapmanız gereken Eklentiler başlığı altındaki Eklentileri ayrı ayrı devre dışı bırak seçeneğine tıklamak. Açılan pencerede iki tane Shockware flash eklentisi göreceksiniz. Bunlardan bir tanesini devre dışı bırak diyerek yaşadığınız sorundan tamamen kurtulabilirsiniz.

- - - Mesaj Güncellendi - - -

​Buna kesin olarak çözüm bulmak mümkün mü?

Bir Google Chrome sayfası açın. Sağ üst kısımdaki Google Chrome ürününü özelleştirin ve kontrol edin kısmına tıklayın(sağ üstteki 3 çizgili simge) Sonra "Ayarlar" seçeneğine gelin ve tıklayın. Ayarlar kısmında en alta inin orada Gelişmiş ayarları göster yazısını göreceksiniz. O yazıya tıklayın Alt kısma ayarların tamamı çıkacaktır. Bu açılan kısımda Gizlilik bölümüne gelin. İçerik Ayarları'na tıklayın. Şimdi yapmanız gereken Eklentiler başlığı altındaki Eklentileri ayrı ayrı devre dışı bırak seçeneğine tıklamak. Açılan pencerede iki tane Shockware flash eklentisi göreceksiniz. Bunlardan bir tanesini devre dışı bırak diyerek yaşadığınız sorundan tamamen kurtulabilirsiniz.

S

SDN Okuru

SDN Okuru
olum kimde minecraft var gel istedigin sürümleri oynarız adım Herobrine162345987

S

SDN Okuru

SDN Okuru
bu sorunu yaşayan kişilerde Mozilla Firefox yüklüyse eğer silmenizi öneririm çünki Firefox Shockwave gibi programları kendi kafasına göre yönetiyor sizle hiçbir alakası yok kendi düzenliyor yani Mozilla Firefox`u silmenizi öneririm :)

S

SDN Okuru

SDN Okuru
Arkadaşlar bende de aynı sorun oluyordu eklentiyi yüklemek yetmiyor ben çözümü şöyle buldum. crome kullanıyorum ona göre anlatayım ayarlara giriyorum ordan gelişmiş ayarlar kısmına giriyorum ordan eklentiler kısmına giriyorum orda eklentileri ayrı ayrı devre dışı bırak var. ordan girdiğimde adobe flash player ın iki tane sürümü olduğunu gördüm ordan sağ üstteki artıya tıkladım ve bu iki dosyadan birini devre dışı bıraktım. sonra tekrar daha önce hata aldığım sitelere yeniden girdim bu sefer hata almadım. sizde deneyin bence

S

SDN Okuru

SDN Okuru
arkadaşlar ne yaptıysam olmadı flash sildim yükledim yine olmadı devre dışı bıraktım bu seferde flash olmadan açılmaz yazısı çıtı

S

SDN Okuru

SDN Okuru
olmuyor kardeşim kaç defa denedim ben onu ol mu yooo

S

SDN Okuru

SDN Okuru
ben en çok çıktı alacagı zaman oluyor hatta her seferinde hala bi çözüm bulamadım :(

S

SDN Okuru

SDN Okuru
Şu anda bile reklamlardaki Shockwave çöküp duruyo arkadaşım ya... :(

S

SDN Okuru

SDN Okuru
adblock plus ı yükleyin reklamları engellediğinden dolayı ağırlaştırmıyor.

S

SDN Okuru

SDN Okuru
Ya ARKADAŞLAR Ben Dragon City Oynarken Shockwhace cevap vermiyo ne yapmalıyım ? :( :crying: :cursing: :mad: