Chp'nin iktidara gelince kılık-kıyafete yapacakları

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

M3ric

Asistan
Reaksiyon puanı
109
Montaj olmadigi nereden belli? Malum siz ve eski ortaginiz fetoculer pek iyi bilirsiniz bu antin kuntin isleri. Ordunun yarisini icerip atip davalarin savcisi oldugunuzda cok kullandiniz bu sahte delilleri. Gerci hala bittigine emin degilim bu iliskinin, cunku akpnin icinde fetoyu oven tiplerin hepsi hala yerlerinde duruyor.

Reaksiyon puanı
10,560
Montajmıdır nedir bilmem ancak. Laiklik dinle devlet işinin birbirinden ayrılmasıdır. Bir kadının saçının açılması istenebilir oda yüzü gözü gözüküp teşhis edilebilme amacıyla. Sürekli açık durulması istenemez. İstenirse oda laikliğe uymaz. İdrak etmemiz gereken nokta budur.
Bu konuşma gerçek ise o telefondaki şahsın kendi fikirlerini söylediği aşikar. Eğer bu adamın söylediği referans alınıp iş görülebiliyorsa. Türkiye'de desteklenebilecek parti yoktur. Hatta oy verebileceğimiz.
Örnekler;
Geçmiş yıllarda uluyanı gördük.
Eşime sundaklarımı başkanıma sunarım diyeni gördük.
Kılıyım diyeni gördük.
Bu videoyuda gerçek kabul ettiğimizi baz alalım.

Şimdi ödeşmiş olunmuş sanırım :D
Bu tarz videolara/telefondaki şahsa itibar etmek ne kadar doğrudur ?

Şahsi fikrime gelincede yukarıda dediğim örneklerdeki ve videoda telefondaki şahıslar özellikle akıl ve ahlak yoksunu kişilerdir.

Reaksiyon puanı
16,118
montaj kurgu video kimse kimsenin kılığına karışmıyor ...
isterse palyaço kıyafeti ile gezsinler şimdi katolik rahibe kılığıyla geziyorlar bol bol iğne yutuyor acılar çekiyorlar güvenli iğne yapsalar keşke...

by efsane

Rektör
Cezalı
Emektar
Reaksiyon puanı
2,135
Ben anlayamadım videoda ters olan ne var?

Adam diyor ki çoğunluk bizde değil, biz eğitim vereceğiz, eğitim seviyesini yükselteceğiz, sonrasında isteyen açılır isteyen açılmaz?

CHP iktidar olup gelip başörtülerini başımızdan mı sökecek? Bu kadar siyasi körlük yakışmıyor hiç kimseye.

tiriviriap

Asistan
Reaksiyon puanı
308
Ben anlayamadım videoda ters olan ne var?

Adam diyor ki çoğunluk bizde değil, biz eğitim vereceğiz, eğitim seviyesini yükselteceğiz, sonrasında isteyen açılır isteyen açılmaz?

CHP iktidar olup gelip başörtülerini başımızdan mı sökecek? Bu kadar siyasi körlük yakışmıyor hiç kimseye.

Bu adamların cemaziyel evvelini biliyoruz. Elinden kitabını da alır, başından örtünü de söker. Müneccim olmaya gerek yok.

by efsane

Rektör
Cezalı
Emektar
Reaksiyon puanı
2,135
Bu adamların cemaziyel evvelini biliyoruz. Elinden kitabını da alır, başından örtünü de söker. Müneccim olmaya gerek yok.

Siyaset topuna girmem, asla girmek de istemem ancak;

16 senelik AKP hükümeti böyle bir duruma karşı önlem almadıysa, CHP'den ve bunu yapacak olanlardan daha çok suçludur.

Seksen senedir CHP hiç değişmedi tamam da, sen de mi hiç değişip gelişmedin demezler mi?

Blue Stack

Doçent
Reaksiyon puanı
253
Olaya değişik yönlerden bakmalısınız. Artık gençlerde eski kafatasçı zihniyet kalmadı. %90'ında böyle bir şey yok. Biz üniversitelerde küpelisi, baş örtülüsü, içeni, içmeyeni, namaz kılanı, kılmayanı hep beraber okumayı, yaşamayı öğrendik ama bazı kesimler yada büyükler bu tarz söylemlerle ayrıştırma politikasını sürdürüyor. CHP gelirse baş örtüsünü alır vs gibi yalanlara hala inanmayı tercih edenlere bir şey diyemiyorum. Gelecek biz gençlerin olacak. Biz dediğim gibi iç içe beraber aynı masalarda aynı oyunlarda güzelce vakit geçirirken aklımıza karşımızdakinin küpesi, türbanı gelmezken siz bu sığ görüşlerinizle insanlara bunu aşılayarak bunu baltalamayı mı yoksa biraz olsun kafanızı değiştirip katkıda bulunmayı mı seçeceksiniz?

Reaksiyon puanı
16,118
hayatları yalan dolan CHP kimsenin kılığına,kıyafetine karışmıyor çin değil burası Türkiye.

cheleby

Profesör
Reaksiyon puanı
227
hayatları yalan dolan CHP kimsenin kılığına,kıyafetine karışmıyor çin değil burası Türkiye.
Çok komiksiniz.Şapka takmayanlar asıldı.Muharrem İnce'nin başörtüsü demeçleri,TBMM'ye verdiği dilekçeler ortada.Üniversiteye gidemeyen öğrenciler ortada.Ufak kızlarımız başörtüsü nedeniyle ödüllerini vermedikleri ortada.Adam telefonda resmen diyor ki öyle bir eğitim vereceğiz ki kapalı giyinemeyecekler.Kimsenin içmesine karışmam kendi günahı ama ramazanda içip şimdi camilerden,türbelerden çıkmayan,yediği domuz etini paylaşıp şimdi el açıp dua edenler inandırıcı olamaz.
Video kurgu montaj diyorsunuz.Ayrıştırma yapıyorsunuz diyorsunuz.Buyurun İzmir.

Blue Stack

Doçent
Reaksiyon puanı
253
Çok komiksiniz.Şapka takmayanlar asıldı.Muharrem İnce'nin başörtüsü demeçleri,TBMM'ye verdiği dilekçeler ortada.Üniversiteye gidemeyen öğrenciler ortada.Ufak kızlarımız başörtüsü nedeniyle ödüllerini vermedikleri ortada.Adam telefonda resmen diyor ki öyle bir eğitim vereceğiz ki kapalı giyinemeyecekler.Kimsenin içmesine karışmam kendi günahı ama ramazanda içip şimdi camilerden,türbelerden çıkmayan,yediği domuz etini paylaşıp şimdi el açıp dua edenler inandırıcı olamaz.
Video kurgu montaj diyorsunuz.Ayrıştırma yapıyorsunuz diyorsunuz.Buyurun İzmir.
Sen bu videoda o şahsın ne yaptığını biliyor musun? Sakallı, sarıklı olduğu için mi böyle yapıldığını sanıyorsun? Yanılıyorsun, öyleyse. Videoda farkındaysanız insanlar rahatsız olmadıklarını söylüyor adama karşı. Bir diğeride haklı olarak çifti ne hakla çektiğini soruyor adama. Rahatsız olmadıkları şeyde bahsettiğim çift, tabi ki rahatsız olmayacaklar doğal olanda bu. Bu videodaki şahıs ise sevgili çifti gizlice çekiyor ve tehditler savuruyor, Türkiye'de böyle birşey olmayacağını söyleyip bağırıp çağırıyor. İşin sonucunda ise ortada bir ayıp olmadığı için bu şekilde bir tepki alıyor. Malum sayfalarda adam %100 suçlu olmasına rağmen adamı mağdur göstermeyi başarmış. Bu tip zihniyette kim varsa, kralı olsa bende istemiyorum, bu tip zihniyetleri toplumdan elimden geldiğince de ayrıştırırım var mı şimdi bir diyeceğiniz?

Son düzenleme:

fragger

Dekan
Reaksiyon puanı
3,061
A Haber : En iyi haber kanalı bence
Fox Haber: Algı haberleri denince akla ilk gelen.

indir (1).png

honline

Profesör
Reaksiyon puanı
296
Sahi siz hangi ülkede yaşıyorsunuz, akp değilmi en fazla başörtülü kadını hapse atan, akp değilmi hadis kitaplarını Kur'anı Kerimleri örgüt delili diye toplayıp götüren. İslami sadece kendileri temsil ettiğini zannedip, ne kadar islama ters düşen şeyler yapan kendilerinden olmayanı müslüman bile görmeyen kim yemezler artık.

mapavrili

Profesör
Reaksiyon puanı
1,444
Sahi siz hangi ülkede yaşıyorsunuz, akp değilmi en fazla başörtülü kadını hapse atan, akp değilmi hadis kitaplarını Kur'anı Kerimleri örgüt delili diye toplayıp götüren. İslami sadece kendileri temsil ettiğini zannedip, ne kadar islama ters düşen şeyler yapan kendilerinden olmayanı müslüman bile görmeyen kim yemezler artık.
Sen fetöcüleri kast ediyorsun anlaşılan, onlar hem islam dinine hemde ülkemize büyük bir ihanet içindedirler.

tiriviriap

Asistan
Reaksiyon puanı
308
Adam fetö yü aklamaya çalışıyor göz göre göre. İçeri atılan hain kadın imamları masum göstermeye çalışıyor.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...