CHP Metalci lere de Sahip Çıktı

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

tmpuser

Profesör
Reaksiyon puanı
1
Muhalefet dediğin bu parmağa sahip çıkar

Metalci gençleri Meclis'e taşıyan CHP, Doğan Ay'ın kopan parmağının hesabını da sorsana..
28 Temmuz 2009 / 13:25

184836.jpg

ENSONHABER.com / HABER ANALİZ Sultangazi'de, evlerinin çatısından merdiven boşluğuna düşen 12 yaşındaki Doğan Ay'ın serçe parmağı koptu. Kopan parmağı bir poşete koyan aile, çocuklarını hemen hastaneye götürdü. Ancak gidilen 5 hastane de parmağı dikemeyince küçük Doğan parmağını kaybetti. Çapa Tıp 'Ameliyathane bakımda', Vakıf Gureba 'Teknoloji yok' Özel hastane 'Para peşin' dedi. Şimdi devlet Doğan'a bir parmak borçlu..

CHP'Lİ METALCİLERE SAHİP ÇIKAN CHP
Son günlerde CHP'de de bir parmak muhabbetidir gidiyor Başbakan Erdoğan'ın konvoyunun geçişi sırasında İstanbul'daki rock konserine katılan 5 gencin, metalci selamı vermelerinden dolayı Erdoğan'ın talimatıyla gözaltına alınması muhalefetin gündeminde.. Neden mi gündeminde.. Çünkü gözaltına alınan gençler ifadelerinde CHP'ye oy verdik demişti. CHP metalci selamına da o gençlere de sahip çıktı. İstanbul il başkanı Gürsel Tekin gençlerle çıkıp metalci selamı verdi.

184833.jpg

MECLİSE TAŞIDI
CHP İstanbul Milletvekili Mehmet Sevigen, "metalci selamı" verdikleri gerekçesiyle 5 kişinin gözaltına alınması olayını soru önergesiyle
Meclis gündemine taşıdı.

184834.jpg

DOĞAN'A KİM SAHİP ÇIKACAK

Elbette CHP muhalefet olarak gençlere sahip çıkacaktı. Peki Doğan'ın kopan parmağına kim sahip çıkacak. Oy verme yaşında değil. Ailesi kime oy verdi kimse bilmiyor. "Sormak mı lazım Siz oyunuzu kime verdiniz" diye. Bir ülkede muhalefet 5 hastane de parmağı dikilemeyen bir çocuğun hesabını sormuyorsa, sahiplenmiyorsa tuz da kokmaya başlamıştır. Ve artık yapılacak bir şey kalmamıştır. Metalci gençlere sanat müziği dinletilmesini sorgulayan, bu konuyu Meclis'e taşıyan CHP, Doğan Ay'ın kopan parmağının hesabını da sorsana..

BU İKTİDARI KİM DENETLEYECEK
Muhalefetin görevi iktidarı denetlemek değil midir? Başbakan Erdoğan'ın her fırsatta dillendirdiği sağlık alanında yaptıklarını, "Benim vatandaşım artık hastane kapılarından dönmeyecek" sözünü çıkıp birileri hatırlatmayacak mı? "Bak sayın Başbakanım Doğan hastane kapılarından döndü. Parmaksız kaldı" demiyecek mi?

KAYNAK

twilight_flame

Doçent
Reaksiyon puanı
20
Cok sacma bir yazi olmus neden oldugunu da soyleyeyim. Chp'nin metalcilere sahip cikmasi birilerinin zoruna gidiyor galiba. Tayyip Erdogan yüzünden mersinli ciftci Tayyip Erdogan ne zaman mersine gelecekse goz altina aliniyor. Bir hukuk devletinde boyle birsey olmasi sacma geliyor bana.

Elbette CHP muhalefet olarak gençlere sahip çıkacaktı. Peki Doğan'ın kopan parmağına kim sahip çıkacak.

Bu soruya cevap vereyim. Yaziyi yazanda hakli iktidar olarak halkina sahip cikamayan bir basbakan olduktan sonra bütün genclere sahip cikabilecek kisiler araniyor.

"Artik millet olarak iktidarin yapmasi gereken ama yapmadigi gorevleride ne yazik ki muhalefet partilerine yikmaya basladik. Muhalefet de gorevini yapip kendisine gore yanlis olan yasalari anayasa mahkemesine goturuyor ancak bu seferde denetledigi ve anayasa mahkemesine sikayet edildi diye parti yandaslari adamlara laf soyluyor. Yapsa suclaniyorlar yapmasa suclaniyorlar cozemedim gitti."

respector

Asistan
Reaksiyon puanı
2
Haberin son kısmını kesmeyi unutmuşsun! :)

"BU İKTİDARI KİM DENETLEYECEK
Muhalefetin görevi iktidarı denetlemek değil midir? Başbakan Erdoğan'ın her fırsatta dillendirdiği sağlık alanında yaptıklarını, "Benim vatandaşım artık hastane kapılarından dönmeyecek" sözünü çıkıp birileri hatırlatmayacak mı? "Bak sayın Başbakanım Doğan hastane kapılarından döndü. Parmaksız kaldı" demiyecek mi?"

Sağlık sistemini bu kadar tüccarlaştıran kimse o kopan parmak yüzünden azarlanacak olan da o dur. Sağından solundan dolaşıp muhalefete yüklenmek niye? Adamlar hangi biriyle uğraşacaklar?

AyazWeb

Asistan
Reaksiyon puanı
0
Bu CHP Tam Bir Boş İşler Partisi..

adas12

Doçent
Reaksiyon puanı
4
desene artık metal müzik te dinleyemeyeceğiz...

twilight_flame

Doçent
Reaksiyon puanı
20
desene artık metal müzik te dinleyemeyeceğiz...

Yakinda soylerler metal müzikte dinlemeyin :) Tipki bir ara o gazeteleri okumayin dedigi gibi. Ben asil seyden korkuyorum basbakan ya reklam almaya baslarsa :D Sonucta para bu insanlara neler yaptiracagi belli olmaz. Dusunsene bir dis macunu firmasinin reklamini almis dislerinizi onunla degil bununla fircalayin diyor :lol:

hta1905

Profesör
Reaksiyon puanı
1
Alakasız iki konu ve saçma bir habercilik.

suphi

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Oy versekte vermesekte haklarımızın mevcut iktidar tarafından korunması ve kollanması gerekmiyor mu?
Ee o halde neden parmağı kopan çocuğun haklarını korumayan mevcut iktidar değil de muhalefet eleştiriliyor anlayabilmiş değilim.Nasıl bir mantıksızlıktır bu?
Haa derler ki zaten Akp'den umudu kestik.Böyle icraatlar yapabileceğine inanmıyoruz,onun için Chp'den bekliyoruz icraatları.Ancak o zaman onlara hak verebilirim.

mehmet

Profesör
Emektar
Reaksiyon puanı
47
Değerli arkadaşlarım;

Şu siyasi konular olunca hissiyatlarımıza hakim bir şekilde mesajlarımızı paylaşsak, inanın daha fazla kişiye doğruları öğretebilir ve anlatabiliriz.

Lütfen kırıcı olmamaya azami gayret gösterin.

Saygılar

Not:Tartışmaya neden olan mesaj ve akabindekiler silinmiştir.
Bilginize

Handikap

Profesör
Reaksiyon puanı
90
Sağlık bakanı nerde acaba?
Sağlık reformu tıkır tıkır işliyor desene...
5 hastane CHP'ye bağlı çalışıyor sanırım.

İnsanın insanı sömürdüğü bir dünyada sömürülmeye devam.
Muhalefet kötü duruma düşürülerek iktidara pay çıkarmak ne güzel kaleme alınmış ve buraya alıntılanmış.

Bir parmak nedir helal olsun sağlık sistemimize.

braveheart.fb

Profesör
Reaksiyon puanı
92
Oy versekte vermesekte haklarımızın mevcut iktidar tarafından korunması ve kollanması gerekmiyor mu?
Ee o halde neden parmağı kopan çocuğun haklarını korumayan mevcut iktidar değil de muhalefet eleştiriliyor anlayabilmiş değilim.Nasıl bir mantıksızlıktır bu?
Haa derler ki zaten Akp'den umudu kestik.Böyle icraatlar yapabileceğine inanmıyoruz,onun için Chp'den bekliyoruz icraatları.Ancak o zaman onlara hak verebilirim.

Sanırım haberi Dikkatli okumamışsın.Zira haberde CHP'nin metal geçlere kıyasla daha önemli olan bir soruna yani "kopan barmağa" neden ilgi göstermedikleri eleştiriliyor. Ve Suçlu Olan AKP iktidarından neden hesap sorulmadığı sorusu yöneltiliyor. Kısaca AKP'nin Dışladğı metalere sahip çıkacağına ondan daha önemli olan bir sağlık sorunuyla ilgilen ve ilgililere hesap sor diyor... AKP Mahsun CHP suçludur diye bir mantık yok kopan parmakla ilgili haberde...

respector

Asistan
Reaksiyon puanı
2
AKP söz verdi: "Kimse hastane kapısında kalmayacak!"
Tabi bu kitleleri kandırmak için söylenmiş bir şeydi ve geri planda AKP Tüccar hastane sistemini oturtmak için vargücüyle çalıştı. İşkembeden sallamayıp Tıp kurumunun raporuna bakalım:
Tıp Kurumu’nun hazırladığı rapor, AKP hükümetinin Sağlıkta Dönüşüm Programı adı altında uyguladığı politikalarla sağlık hizmetini özelleştirdiğini ortaya koydu. Türkiye’deki hastanelerin yüzde 28.5’ini oluşturan özel hastanelere ayrılan kaynak AKP döneminde 6 yıl içerisinde 14 kat arttı. 1 Ekim’de yürürlüğe giren Sosyal Güvenlik Yasası’yla birlikte kimi özel hastaneler de Sosyal Güvenlik Kurumu’na (SGK) bağlı hastaları kabul etmemeye başladı.

Tıp Kurumu’nun özel hastanelere ilişkin raporu AKP döneminde sağlığın paralı hale getirildiğini gözler önüne serdi. Sosyal Güvenlik ve Genel Sağlık Sigortası’nın 1 Ekim’den itibaren yürürlüğe girmesiyle yüzde 30 katkı payını kabul etmeyen özel hastaneler SGK’ye bağlı hastaların tedavi masraflarını karşılamamaya başladı. AKP’nin iktidarda olduğu dönemde sayıları sürekli artan özel hastaneler yeni yürürlüğe giren düzenlemeyle yalnızca parası olan hastayı tedavi edecek. Türkiye’deki tüm hastanelerin yüzde 28.5’ini oluşturan ve yüzde 30 katkı payını kabul etmeyen özel hastaneler böylece tam anlamıyla bir ticarethaneye dönüşecek.

Tıp Kurumu’nun raporunda, Türkiye’de 2007 yılında toplam 1276 hastane bulunduğuna ve özel hastanelerin tüm hastanelere oranının yüzde 28.5 olduğuna dikkat çekildi. Raporda Türkiye’deki toplam yatak sayısının 184 bin 983 olduğu ve bu yatakların 17 bin 995’inin özel hastanelere ait olduğu kaydedildi. Özel hastanelerin illere göre dağılımında sırasıyla İstanbul, Ankara ve İzmir’in önde olduğu belirtilen raporda, İstanbul’da 2007 yılında 139 özel hastane olduğu kaydedildi. İstanbul’da faaliyet gösteren özel hastanelerin tüm Türkiye’deki özel hastanelere oranının yüzde 38’i bulduğu ifade edilen raporda, “İstanbul, Ankara ve İzmir’deki toplam özel hastane sayısı 177 (Türkiye’deki özel hastanelerin % 48.5’i). Üç büyük ildeki özel hastane yatak sayısı 10 bin 156. Tüm Türkiye’deki toplam özel hastane yataklarının % 56,5’i üç büyük ilde” denildi. İstanbul’un nüfus oranıyla özel hastane oranı arasındaki farklılığa dikkat çekilen raporda, İstanbul’un Türkiye’nin toplam nüfusunun yüzde 17.8’inin oluşturduğu, İstanbul’daki özel hastane sayısının yüzde 38, özel hastane yatak sayısının ise yüzde 43.7 oranlarında olduğu bildirildi. Özel hastanelerin sosyoekonomik açıdan gelişmiş ve büyük illerde yoğunlaştığına işaret edilerek özel hastanelerin alım gücünün yüksek olduğu toplumsal sınıf ve katmanlara daha yüksek oranda ve yoğunlukta hizmet sunduğu kaydedildi.

Raporda, SGK hastane ödemeleri içerisinde özel hastanelerde çok hızlı bir artışın göze çarptığı belirtildi. Raporda, 2002 yılında 0.4 milyar YTL olan SGK özel hastane ödemelerinin 2007 yılında 2.35 milyar YTL’ye yükseldiği belirtilirken 2008 yılında ise ödemelerin 5.5 milyar YTL’ye yükselmesinin tahmin edildiği ifade edildi.

Söz konusu artışın AKP hükümetinin Sağlıkta Dönüşüm Programı’nın kaçınılmaz bir sonucu olduğuna vurgu yapılan raporda, AKP döneminde SGK’nin özel hastanelere aktardığı kaynağın 14 kat arttığına dikkat çekildi. Özel hastanelere ayrılan kaynağın sağlık harcamalarının yüzde 20’sini geçtiği belirtilerek, “Sosyal Güvenlik Kurumu sağlık harcamaları içerisinde özel hastane harcamaları ilaç harcamaları gibi başat bir konuma yükseldi” denildi.

Arap sermayesi

AKP’nin uyguladığı Sağlıkta Dönüşüm Programı’nın desteğiyle 2008 yılında Türkiye’deki özel hastane sayısının 375’i geçtiği belirtilen raporda, şöyle denildi:

“Ethem Sancak/Muharrem Usta ortaklığındaki Medikal Park Grubu hastanelerinin yanı sıra Medicana hastanelerinde de hızlı bir büyüme göze çarpıyor. Acıbadem Sağlık Grubu’nun da Arap sermayeli Abraaj Capital tarafından satın alınması dikkat çekici. Sağlıkta Dönüşüm Programı’nın bugün geldiği noktada sürdürülebilmesi güç. Dengelerin sağlanabilmesi için yurttaşların temel bir hak olan sağlık hakkını aşama aşama yitirmesi söz konusu. Tıpkı ABD’de olduğu gibi müşteri ilişkileri çerçevesinde sağlık hizmetlerinin bireyin parası ölçüsünde satın aldığı yani metalaştırıldığı bir küresel piyasalaştırma operasyonu adım adım gerçekleştiriliyor.”
Kaynak:AKP özel hastanelere çalıştı - Siyaset Haberleri - haberi

Bu konuyu açan arkadaşın dahi şunlardan haberi olduğunu sanmıyorum. Gözlere nasıl bir mil çekildiyse artık!

Bu ülkenin Sağlık bakanının medikal bir geçmişi yok! Orada niye oturduğu kimlerin çıkarını kolladığı çok belli...

AKP'nin icraatleri yüzünden parmağı kopan çocuk üzerinden de CHP'yi pataklamaya uğraşmak saçmalığın son perdesidir!

eray045

Rektör
Reaksiyon puanı
250
Haberin son kısmını kesmeyi unutmuşsun! :)

"BU İKTİDARI KİM DENETLEYECEK
Muhalefetin görevi iktidarı denetlemek değil midir? Başbakan Erdoğan'ın her fırsatta dillendirdiği sağlık alanında yaptıklarını, "Benim vatandaşım artık hastane kapılarından dönmeyecek" sözünü çıkıp birileri hatırlatmayacak mı? "Bak sayın Başbakanım Doğan hastane kapılarından döndü. Parmaksız kaldı" demiyecek mi?"

Sağlık sistemini bu kadar tüccarlaştıran kimse o kopan parmak yüzünden azarlanacak olan da o dur. Sağından solundan dolaşıp muhalefete yüklenmek niye? Adamlar hangi biriyle uğraşacaklar?

aynen :)
adamlar hem diyo iktidarı denetliceksin
denetleyincede
onu bunu bıktırdı oluyo..

ATmaCA53

Profesör
Reaksiyon puanı
35
benimde hiç gülesim yokdu metalcilere sahip çıkıyor, sigara tiryakilerine sahip çıkıyor, sıra kime destek çıkılacak acaba satanistleremi sahip çıkılacak, yoksa eroin kullanan tiryakileremi :D

MdbK

Doçent
Reaksiyon puanı
5
En iyisi metal müzik türünü bu ülkede yasaklayalım. Dükkanlardan bu albümleri toplatalım, metal müzik dinleyen ve bunu görüntüsüne yansıtan insanları da mevcut sistemi müzik ile yıkmaya ve hükümeti ortadan kaldırmaya teşebbüs suçlarından ve Ergenekon Terör Örgütü mensubu olma suçlamalarıyla göz altına alınıp daha sonra da cezaevine konup en az 666 gün sonra hakim karşısına çıkarmak gerekir. :lol:

leomessi

Doçent
Reaksiyon puanı
3
Ne kadar saçma göz altına alınMALLARI(ROCK-METAL FOREVER:mrgreen:)

twilight_flame

Doçent
Reaksiyon puanı
20
benimde hiç gülesim yokdu metalcilere sahip çıkıyor, sigara tiryakilerine sahip çıkıyor, sıra kime destek çıkılacak acaba satanistleremi sahip çıkılacak, yoksa eroin kullanan tiryakileremi :D

Satanistler veya eroinmanlara destek vermeyecek rahat ol. Ama akp gibide ha deyince gomlek degistiren karakterde yok cok sukur. Ufak tefek degisiklikler olsada icinde bir insanin tüm düsüncesini bir cirpida degistirebilecek kadar karaktersizde degiller.

Ayrica eroinmanlar falan ile duygu somurusu yapma. Yorumlarina cevap veriyoruz konu aciyorsun cevap veriyoruz. Adam olun falan tarzi mesajlar atiyorsun. O gun soyleyemedim buradan soyleyeyim adamligimi senden ogrenecek degilim. Utanmasini yanlis yapinca ozur dilemesinide bilirim. Ama yuzsuz gibi gelip direk konuya dalip hala yanlislarimi savunmam. Sigaramdan veya metal müziklerimden sanane. Ben bunlari dinliyorum. Eroinmanlara veya satanistlere baglama her olayi. Daha oncede sigara icenlerin %20 si bagimli demistin.

Kafadan birseyler soylemek ve konu acip acilan konuda elestiri yapilinca forumda millete adam ol falan dememek gerek. Once adam olmak gerek. Anlayisin bu kadar ise uyusturucu bagimlisi hastalarida kurtarmaya calismak yerine pislik gozuyle bakarsin.

ATmaCA53

Profesör
Reaksiyon puanı
35
rock metali kimse yasaklamıyor yasaklanan şey rock metalın aşırıya kaçması gençlere kötü örnek olunacak bir takım karakterler, dille yüzlere prinskler, aşırı dövmeler, garip garip şeytanı sesler çıkartarak gençlere satanisti sevgisi aşılandırılıyor.

leomessi

Doçent
Reaksiyon puanı
3
Bu arada yukarıda alınmaları yazacağıma alınmalları yazmışım yanlış anlaşılmaya:)

ugur.capar

Asistan
Reaksiyon puanı
0
Sağlık bakanı nerde acaba?
Sağlık reformu tıkır tıkır işliyor desene...
5 hastane CHP'ye bağlı çalışıyor sanırım.

İnsanın insanı sömürdüğü bir dünyada sömürülmeye devam.
Muhalefet kötü duruma düşürülerek iktidara pay çıkarmak ne güzel kaleme alınmış ve buraya alıntılanmış.

Bir parmak nedir helal olsun sağlık sistemimize.

Doğru söze ne denir.

Suçlanacak bir kişi varsa o da sağlık bakanıdır bence , o da chp'li değil.

twilight_flame

Doçent
Reaksiyon puanı
20
rock metali kimse yasaklamıyor yasaklanan şey rock metalın aşırıya kaçması gençlere kötü örnek olunacak bir takım karakterler, dille yüzlere prinskler, aşırı dövmeler, garip garip şeytanı sesler çıkartarak gençlere satanisti sevgisi aşılandırılıyor.

Bu sekilde yorum yapmak yanlis. Sana gore dogru olmayan sey belki bana gore dogrudur. Dilde yüzlerde piercingler demek istemissiniz galiba size takmadiklari surece sizi ilgilendirdigini sanmiyorum. Seytani sesler cikarmasi veya Allah sevgisi olup olmadigida sizi ilgilendirmiyor. En son denizfeneri konusunda bence siz yeterince foruma kotu ornek oldunuz. O nedenle once cuvaldizi kendinize batirin.

Eger elestirileri kaldiramiyorsaniz elestirilerde bulunmayin. Sayet konuyu elestirdik diye (ki sizi bile elestirmedik) Bize "adam olun L**"" tarzi laflar etmemeliydiniz. Adamligi buradaki kimse sizden ogrenecek degildir bilginize. Bu arada forumda senin olmadigina gore seninle ayni fikirde olmadiklari icin kimseyi kovamazsin kimseye laf soyleyemezsin.

PRoMeTuS

Profesör
Reaksiyon puanı
5
En iyisi metal müzik türünü bu ülkede yasaklayalım. Dükkanlardan bu albümleri toplatalım, metal müzik dinleyen ve bunu görüntüsüne yansıtan insanları da mevcut sistemi müzik ile yıkmaya ve hükümeti ortadan kaldırmaya teşebbüs suçlarından ve Ergenekon Terör Örgütü mensubu olma suçlamalarıyla göz altına alınıp daha sonra da cezaevine konup en az 666 gün sonra hakim karşısına çıkarmak gerekir. :lol:

666 :w00t::w00t: ahaha ışıksızları kim koruyacak olm ozman :lol:
şaka bi yana kendini gazate yazarı sayan provakatörlerin sayısı gitgide artmakta..
bunu sürekli yapıyorlar artık.. çok biliyorya gazate yazarı kaç tane soru önergesi verilmiş hükümete sağlık konusuyla ilgili onuda yazsın..

ATmaCA53

Profesör
Reaksiyon puanı
35
Bu sekilde yorum yapmak yanlis. Sana gore dogru olmayan sey belki bana gore dogrudur. Dilde yüzlerde piercingler demek istemissiniz galiba size takmadiklari surece sizi ilgilendirdigini sanmiyorum. Seytani sesler cikarmasi veya Allah sevgisi olup olmadigida sizi ilgilendirmiyor. En son denizfeneri konusunda bence siz yeterince foruma kotu ornek oldunuz. O nedenle once cuvaldizi kendinize batirin.

Eger elestirileri kaldiramiyorsaniz elestirilerde bulunmayin. Sayet konuyu elestirdik diye (ki sizi bile elestirmedik) Bize "adam olun L**"" tarzi laflar etmemeliydiniz. Adamligi buradaki kimse sizden ogrenecek degildir bilginize. Bu arada forumda senin olmadigina gore seninle ayni fikirde olmadiklari icin kimseyi kovamazsin kimseye laf soyleyemezsin.
bak kardeşim bu benim görüşüm sizi hiç alakadar etmez, bu benim görüşümdür milleti uyarmak bana düşer yarın benim ve bir başkasının çocuğu bu durumlara düşmemesi için de bir takım uyarılarda bulunurum bu sizi hiç alakader etmez siz zaten kötülüğe merak sarmışsınız benim sizi tutacak gibi bir halim yok nasil biliyorsanız öyle yaşayın hayatınızı.

twilight_flame

Doçent
Reaksiyon puanı
20
bak kardeşim bu benim görüşüm sizi hiç alakadar etmez, bu benim görüşümdür milleti uyarmak bana düşer yarın benim ve bir başkasının çocuğu bu durumlara düşmemesi için de bir takım uyarılarda bulunurum bu sizi hiç alakader etmez siz zaten kötülüğe merak sarmışsınız benim sizi tutacak gibi bir halim yok nasil biliyorsanız öyle yaşayın hayatınızı.

O zaman milleti yanlis yonlendirme. Milletin cocugu metal müzik dinleyerek cigrindan cikmaz. Satanist olmaz. Sadece bunlarla satanist olunuyorsa ohhoo hic yasama zaten. Bir baskasinin cocugunun bu hallere dusmemesi icin once egitimi desteklersin. Piercing takan herkes satanist olacak diye birsey yok. Senin iyilik dediklerin sadece sana gore iyiliktir. Seni ilgilendirmez nasil yasayip yasamayacagim. Milletinde tabiki. O nedenle bos bos konusma. Bir parti sempazitanligi tutturmus gidiyorsun. Parti goruslerine gore ne olacaksa o olsun diyip gidiyorsun. Neymis efendim sigara ve alkol kullananlarin % bilmem kaci uyusturucu bagimlisiymis. Boyle sacma bir iddiayi nereden buluyorsun anlamiyorum ki. Bende soyle bir iddia atiyorum bu sekilde kendini cok duzgun gostermek icin kasan ve sirf bir partinin goruslerini savunacam diye saga sola iddia atan sonra da "adam olun l**" diye yazi yazabilecek ve daha sonra hicbirsey olmamis gibi gelebilenlerin %99 u kisiliksizdir. (Anladin sen ne demek istedigimi)

sakallıoğlu

Profesör
Reaksiyon puanı
1
Bu haberi tv den izleyince içim sızladı vallahi. İllede Fatih Terim mi olmalı?

zukan

Asistan
Reaksiyon puanı
0

Çıkmışın piyasaya iyi istediğin görüşü savunabilrsin istediğin partiyi destekleyebilirsin ama futbol takımı tutar gibi parti tutma git bi araştır bakalım deniz feneri adı altında toplanan paralarla neler döndüğünü ondan sonra gel küfürsüz hakaretsiz yazabiliyorsan yaz
Konuya gelince çocuğun ailesi yanlış yapmış niye 5 hastane dolaştırıyosun onların işimi bu önce bi değişimlerini tamamlasınlar sonra yaparlar işlerini baştan tutup elinden götürcektin o kardeşimi chp merkezlerine

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...