Soru Chopper/Cruiser soru cevap

kaçakelektrik

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Selamlar

Chopper/cruiser tarzı bir motosiklet ararken; Pilder 125 ve Daytona 250V isimli 2 modele rastladım. Önceden hiçbir motor tecrübem olmadığından ötürü hangisi iyidir bilemedim. 150Bin TL 0 model bir motosiklet baktığımda bulabildiğim bu iki model oldu. Ama 125cc mi 250cc mi ideal olur ve hangisi daha uzun ömürlü ve avantajlı olur bilemedim. Bu konuda beni aydınlatabilirseniz sevinirim. ( başka model önerilerine açığım mümkünse sebebiyle) :)
Mesaj otomatik birleştirildi:

Selamlar

Chopper/cruiser tarzı bir motosiklet ararken; Pilder 125 ve Daytona 250V isimli 2 modele rastladım. Önceden hiçbir motor tecrübem olmadığından ötürü hangisi iyidir bilemedim. 150Bin TL 0 model bir motosiklet baktığımda bulabildiğim bu iki model oldu. Ama 125cc mi 250cc mi ideal olur ve hangisi daha uzun ömürlü ve avantajlı olur bilemedim. Bu konuda beni aydınlatabilirseniz sevinirim. ( başka model önerilerine açığım mümkünse sebebiyle) :)
Ek olarak 2 model arasında kalmamın başlıca sebepleri; Daytona 250v de hem yakıt hem vites göstergesi yok diye duydum. Ek olarak hava soğutmalı dendi. Pilder ise hem yakıt hem vites göstergesi ve fren performansı olarak daha iyiymiş.

! Tella

Asistan
Reaksiyon puanı
38
Pilder başlangıç için iyi, 125cc ideal olur. Fren performansı şahane cidden..

Açıkçası Pilder 125 öneriyorum.