Casper H36QR PEGTRON ANAKART GÜNCELLEME SONRASI ACILMIYOR

hasanozgul46

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
selamın aleyküm laptobumun anakartını güncelleyeyim dedim uygulamayı düzgün yaptım ama pc kapatıp actıgımda bir daha acılmadı bilgisayarın güç dügmesniew bastıgımda 3 saniye açılıyormus gibi oluyor geri kapanıyor sizce sorunum ne ben yapabilirmiyim ve tahmini olarak fiyat ne çıkabilir ve sorunu oluşturanda benim usb bellegim ıslak oldugundan dolayı kaynaklandı

volkanclk

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
selamın aleyküm laptobumun anakartını güncelleyeyim dedim uygulamayı düzgün yaptım ama pc kapatıp actıgımda bir daha acılmadı bilgisayarın güç dügmesniew bastıgımda 3 saniye açılıyormus gibi oluyor geri kapanıyor sizce sorunum ne ben yapabilirmiyim ve tahmini olarak fiyat ne çıkabilir ve sorunu oluşturanda benim usb bellegim ıslak oldugundan dolayı kaynaklandı
Aleyküm selam biosu güncellediniz mi peki ?

volkanclk

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
evet güncelledim yeniden başlattım ve birdahada açılmadı power tusuna basında 3-5 saniye ügüç geliyormuş gibi oluyor ve kapanıyor
bios güncellemesinden sonra öyle hatalar alınıyor riskli bir iş bios güncelleme biraz .. biosa yazılım atmaları lazım garantisi varsa garantiye verin yoksa güvenilir bir yerde yaptırın pcnizi..

hasanozgul46

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
hmm peki kardeş Bios epromundan mı kesin olarak yoksa başka problemide olabilirmi ondan önce saglamdı Ve tahmini olarak fiyat

volkanclk

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
bence yüzde 80 biostan yinede gösterin belki sorun başka biryerdedir.. kesin birşey söylemek yanlış olur.. 150 liralık bir masraf olabilir bios için ama siz bir gösterin pcnizi ...