Casper 27inç oyuncu monitörü mü yoksa asus tuf gaming mi?

Bu konuyu okuyanlar

yusufyaman55

Öğrenci
Cezalı
Reaksiyon puanı
21
Beyler selamlar bilgisayar topluyorum ve topladığım sisteme güzel bi monitör dokunuşu peşindeyim. Bütçem 3-4 Bin TL arası. Uzun araştırmalar sonunda 2 seçeneğe kadar düşürdüm.

Casper 27inç oyuncu monitörü veya asus tuf gaming alıcam. Özellik olarak aralarında çok büyük farklar yok gibi geldi bana ama fiyat olarak Casper 27inç daha uygun geldi bana. Yine de kesin karar vermeden sizlere danışmak istedim.

Sizce hangisi??? Casper 27inç oyuncu monitörü mü yoksa Asus Tuf Gaming mi?<ahref="https://ibb.co/tJ2B7tf">Gaming-monit-rler-kar-la-t-rma

Bilgisayarı bu hafta tamamen toplamış olmam lazım beyler. Cevaplarınızı hızlıca verirseniz çok sevinirim.

İyi forumlar cümleten

Mr.Scout

Asistan
Reaksiyon puanı
238
Beyler selamlar bilgisayar topluyorum ve topladığım sisteme güzel bi monitör dokunuşu peşindeyim. Bütçem 3-4 Bin TL arası. Uzun araştırmalar sonunda 2 seçeneğe kadar düşürdüm.

Casper 27inç oyuncu monitörü veya asus tuf gaming alıcam. Özellik olarak aralarında çok büyük farklar yok gibi geldi bana ama fiyat olarak Casper 27inç daha uygun geldi bana. Yine de kesin karar vermeden sizlere danışmak istedim.

Sizce hangisi??? Casper 27inç oyuncu monitörü mü yoksa Asus Tuf Gaming mi?<ahref="https://ibb.co/tJ2B7tf">Gaming-monit-rler-kar-la-t-rma

Bilgisayarı bu hafta tamamen toplamış olmam lazım beyler. Cevaplarınızı hızlıca verirseniz çok sevinirim.

İyi forumlar cümleten
Bence casper al. Çünkü hem dış görünüş olarak hemde fiyat olarak daha iyi bence. Ha bütçeni sarsmıyorsa eğer asus al. Ama bence bir monitör için 4000 lira çok fazla.

Görkem Say

Guru
Emektar
Reaksiyon puanı
24,996
Sistemdeki ekran kartı ve işlemci nedir?

IDisaster

Profesör
Reaksiyon puanı
1,665

İyi forumlar cümleten
eski wiewsonic monitörümü satıp asus u sipariş vericem yarın . Kesinlikle de pişman olmayacağıma eminim arkadaşımın evinde deneyimledim monitörü . IPS Ekran 165 hz gayet yeterli . 21 Hz yi kim farkedecek deme , fark ediliyor. IPS ekran deneyimlemediysen daha önceden öneririm. Casper asla güvenmeyeceğim bir markadır . 1 Kere alıcam senelerce kullanıcam diyorsan gözün kapalı asus .

Görkem Say

Guru
Emektar
Reaksiyon puanı
24,996
hocam rtx2070super ve

9. Nesil Intel® Core™ i5 9400 İşlemci ve NVIDIA® GeForce® RTX 2060 SUPER 8 GB 256 Bit GDDR6 düşünüyorum. bu arada casper 27inçin linkini yanlış koymuşum şu olacak: https://www.casper.com.tr/excalibur-27-inc-gaming-monitor
i5 9400 ile 2060S ve 2070S darboğaz yapar biraz. Yükü komple ekran kartına vermek için 2K monitör tercih edebilirsiniz. Bu üç üründen birini öneririm.

yusufyaman55

Öğrenci
Cezalı
Reaksiyon puanı
21
arkadaşlar herkese yardımları için teşekkürler son karar olarak excalibur 27inçlik gaming monitörü aldım fiyat performans açısından daha mantıklı geldi. cihazı inceledikten sonra buradada bi inceleme paylaşırız belki

yemre22

Öğrenci
Cezalı
Reaksiyon puanı
7
arkadaşlar herkese yardımları için teşekkürler son karar olarak excalibur 27inçlik gaming monitörü aldım fiyat performans açısından daha mantıklı geldi. cihazı inceledikten sonra buradada bi inceleme paylaşırız belki
hayırlı olsun hocam banada excalibur daha mntıklı geldi özellik fiyat karşılaştırması ypınca