Can Bonomo Eurovision 2012 Şarkımız

Fearlees

Doçent
Reaksiyon puanı
1
Şu adamın dansını gördükçe bela okuyasım geliyor nedense...

shadow2

Profesör
Reaksiyon puanı
23
keşke Pepe iki ekmek aldımla katılsaydı. kesin daha güzel olurdu.

oslun

Dekan
Reaksiyon puanı
33
açıkçası beğendim ama çok daha iyileri çıkacaktır o yüzden pek şans vermiyorum :)

Paramore

Dekan
Reaksiyon puanı
27
Çok beğendim ya :D Oynayasım geldi dinlerken.

snlskrk

Doçent
Reaksiyon puanı
7
şarkı iş yapar ama bu dans nedir ya :D

ethem

Asistan
Reaksiyon puanı
1
şarkı hoşuma gitti. kazansa da olur kazanmasa da zaten çok mühim bir olay değil.

NikeSteeL

Dekan
Reaksiyon puanı
131
Müslüm Gürses Gitsin En Azından Dünyaya Arabesk Gösterirdik Bu nedir yaa Tiksindim bi An Eurovision dan :(

turkpoet

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
3 4 tane eurovision birincisinden toplama uyarlama cakma bir parca gibime geldi .norvecli grubu al keman yerine saz .ritmi az bira z cevir turke .tarz olarak ukraynali birinciden bagirmalar nakaratlar.tamamen cakma sarkilarin birlesimi gibi geldi.3.bile olamayiz.

HRNKC

Profesör
Reaksiyon puanı
20
Giriş iyiydi de sonrası için pek de iyi şeyler söylemem hele ki o dans tarzından sonra mümkün değil...

Reaksiyon puanı
188
Arkadaşlar bu tanıtım :) Bunun üzerine daha koreografi de eklenecek :) Ayrıca şarkı da Sertab Erener'den sonra yapılmış en iyi şarkı bence. Türk müziğini yansıtan avrupai ve eğlenceli bir çalışma olmuş. Bence şansı yüksek :)

SilverMan

Öğrenci
Reaksiyon puanı
2
Dereceye giremese de yıl sonu müsamerelerinde okul müdürleri çağırırlar mutlaka. O ne ya.. Dıttırıdıt dıttırıdıt..

Ben Kenobi

Dekan
Reaksiyon puanı
3,155
hd kalitesinde

[video=youtube;CHyskYOkpno]http://www.youtube.com/watch?v=CHyskYOkpno&hd=1[/video]

annttiigs

Profesör
Reaksiyon puanı
24
3 4 tane eurovision birincisinden toplama uyarlama cakma bir parca gibime geldi .norvecli grubu al keman yerine saz .ritmi az bira z cevir turke .tarz olarak ukraynali birinciden bagirmalar nakaratlar.tamamen cakma sarkilarin birlesimi gibi geldi.3.bile olamayiz.

arkadaş zaten yedi sekiz nota var ( içime serdar ortaç kaçtı ) bence gayet de eğlenceli. ki can oraya giderken eylenmeye gidiyoruz, eylenip geliriz demişti. oyların nasıl dağıldığını bilerek bu kadar kafaya takmalık bir şey olduğunu unutmayın. eylenin.

Dereceye giremese de yıl sonu müsamerelerinde okul müdürleri çağırırlar mutlaka. O ne ya.. Dıttırıdıt dıttırıdıt..
bravo.

VincentVega

Profesör
Reaksiyon puanı
3
arkadaş zaten yedi sekiz nota var ( içime serdar ortaç kaçtı ) bence gayet de eğlenceli. ki can oraya giderken eylenmeye gidiyoruz, eylenip geliriz demişti. oyların nasıl dağıldığını bilerek bu kadar kafaya takmalık bir şey olduğunu unutmayın. eylenin.

bravo.

7-8 nota var demek? :D

HeLLqu4Rd

Asistan
Reaksiyon puanı
1
bence güzel hoş bi şarkı düzenlemeler yapılırsa daha iyi bişeyler olacagına inanıyorum..

SwateR

Rektör
Reaksiyon puanı
662
Sesinden mi anlamadım ama müziğin ritmi filan Meczup şarkısını andırıyor bana :wink:

YellowRed

Rektör
Reaksiyon puanı
27
bence şarkı fena değil. enstrumanlar güzel. eğlenceli bir iş olmuş. buna güzel bir kareografi de eklenirse iş yapar.

http://www.youtube.com/watch?v=sjzHVgJd7t0

eurovision resmi kanalına da yorum yapan yabancılar genelde beğenmiş. en azından bu sene yarı finalde elenmeyiz.

deatmania

Rektör
Reaksiyon puanı
62
Nedendir bilmem ama ülkemizin bu yarışma işini çok abarttığını düşünüyorum.Mesela Can'ın en çok bu yönünü beğendim.Olaya eğlence olarak bakıyor.

Maranello1905

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
ben pek begenmedim , ama zaten önemsedigim bi yarisma degil o yüzden farketmez :D

HRNKC

Profesör
Reaksiyon puanı
20
Yapılan yorumlar ingilizce fakat yorumu yapanların çoğu Türk olduğu için yabancıların yazdıkları yorumlar nasıl acaba diye bakayım derken, kendimi birden "hangi yorumu gerçekten bir yabancı yazmış" diye nickleri irdeler halde buldum... Gördüğüm kadarıyla Bonomo' nun dans tarzındaki anormalliğe sadece bizler değil avrupalı da kanaat getirmiş... Fakat müzik konusunda genel itibariyle beğeni hakim... Bonomo' ya koreografın yanında mutlak suretle bir de lokal anestezi uzmanı tutulması gerektiğini düşünüyorum... ..çı başı bir oynuyor, elin avrupalısı da tutmuş disney movie diye yakıştırma yapıyor...

Enisor

Doçent
Reaksiyon puanı
0
eğlenceli gibi duruyor ama sonuç diğer şarkılara göre değişir ilk beş olabilir

Rapchy

Rektör
Emektar
Reaksiyon puanı
119
Şarkı kötü onu geçtim adamın saçma sapan hareketleri deli ediyor beni dans ettiğini falanmı düşünüyor acaba

snlskrk

Doçent
Reaksiyon puanı
7
pepe daha iddaa lı geldi bana , iki ekmek aldım :D :D