Call Of Duty :Modern Warfare 3

serkan94

Emektar
Emektar
Reaksiyon puanı
22
Uzun zamandır heyecan ile beklenen bir çok söylenti yayılıp yalan yanlış haberler ortaya çıktı.Sonunda teaser'ı yayınlandı buda demek oluyor ki gerçekten de MW3 geliyor beyler!! :mrgreen:

[video=youtube;C_7_dYWMsL0]http://www.youtube.com/watch?v=C_7_dYWMsL0&sns=fb[/video]

[video=youtube;7NqwnraL1Pw]http://www.youtube.com/watch?v=7NqwnraL1Pw&feature=player_profilepage[/video]

[video=youtube;GG_JegQ2GhQ]http://www.youtube.com/watch?v=GG_JegQ2GhQ&feature=player_profilepage[/video]

ALMİ

Profesör
Reaksiyon puanı
60
BSC de birkaç tane SS var.Grafikler BO gibi...

serkay1578

Doçent
Reaksiyon puanı
3
BSC de birkaç tane SS var.Grafikler BO gibi...

O grafikler alpha aşaması bile değil, henüz ışıklandırma uygulanmamış düşük çözünürlükte kaplamalarla yapılmış grafikler oyun çıktığında öyle olmayacak her oyun başta böyle dandik grafiklerle yapılıp sonradan geliştiriliyor

ALMİ

Profesör
Reaksiyon puanı
60
Senaryo Modunun Geçeceği Yerler

Dharmasala, Hindistan

New York, ABD

Rusya Devlet Başkanının Uçağıyla ilgili bir bölüm

Sierra Leone'deki bir kasaba

Londra, İngiltere

Mogadishu, Somali

Hamburg, Almanya

Paris, Fransa

Prag, Çek Cumhuriyeti

Berlin, Almanya

Moskova (Kremlin), Russia

Dubai, birleşik Arap Emirlikleri

Washington. DC

Oyun güzel olacak gibi.Ancak ilk 2 MW kadar iyi olabileceğini sakın düşünmeyin...

---------- Post added at 09:25 ---------- Previous post was at 09:23 ----------

O grafikler alpha aşaması bile değil, henüz ışıklandırma uygulanmamış düşük çözünürlükte kaplamalarla yapılmış grafikler oyun çıktığında öyle olmayacak her oyun başta böyle dandik grafiklerle yapılıp sonradan geliştiriliyor

COD oyunlarından alpha ile final grafikleri arasında pek fark olmaz....

nicknametr

Asistan
Reaksiyon puanı
6
benim orda dikkatimi çeken amerikanın üstüne füzeler düşmesi demekki savaş öyle başlıcak ...

aruchan.blog

Profesör
Reaksiyon puanı
56
Senaryo Modunun Geçeceği Yerler

Dharmasala, Hindistan

New York, ABD

Rusya Devlet Başkanının Uçağıyla ilgili bir bölüm

Sierra Leone'deki bir kasaba

Londra, İngiltere

Mogadishu, Somali

Hamburg, Almanya

Paris, Fransa

Prag, Çek Cumhuriyeti

Berlin, Almanya

Moskova (Kremlin), Russia

Dubai, birleşik Arap Emirlikleri

Washington. DC

Oyun güzel olacak gibi.Ancak ilk 2 MW kadar iyi olabileceğini sakın düşünmeyin...

---------- Post added at 09:25 ---------- Previous post was at 09:23 ----------

COD oyunlarından alpha ile final grafikleri arasında pek fark olmaz....

Bu kadar ülke var bi de Türkiye olsa ne olacak sanki?

3d-enjoy

Asistan
Reaksiyon puanı
2
Call of duty nin grafik motoru çok eski bi halta yaramaz O yüzden mw 3 ten grafik anlamında pek bişi beklemeyin:)Ayrıca mw 2 den pek farklı olacağını sanmam:)

new_cont

Asistan
Reaksiyon puanı
6
mw2 de oldugu gibi oyunu alacak olanlar (bende dahil) kesinlikle multiplayer için alacaktir o yuzden mw2 den biraz daha iyi grafik olsada yeter diye düşünüyorum umarım black ops'taki gibi server olayi değilde lobby tarzi oyuna giriş olur ve bekleme sorunları hile vs. düzeltilir.

ExCeLLeNT

Dekan
Reaksiyon puanı
17
İlk MW MULTİ oynadığım zamanı hatırlıyorum.Eh be ne kadar zaman geçmiş.Hem ayrıca ben Mactavish olmadan oyun falan oynamam.İnfinity Ward bu diğer firmalarla beraber yapmıyor mu oyunu?Benim bildiğim her Modern Warfare trailerinde İnfinity Ward gözükür.Burada göremedim ?Bende ilk iki oyun gibi hatta MW2 gibi olacağını zannetmem.Bana göre dünyanın en iyi 3 oyunu arasındadır Modern Warfare 2 hatta birincisidir bile.