Buds pro almayi düşünüyorum

stinghardyzz

Profesör
Reaksiyon puanı
747
Compack cebime koyup unutucagim bir cihaz istiyordum buds proda iyi diyorlar s10plus cihazim var sizce iyi cihazmidir.

grbzz

Dekan
Emektar
Reaksiyon puanı
9,768
Gayet güzel bir cihaz ama şahsen ben çok ısınamadım bu Buds serisine. O kadar para verceksem AirPods alırdım.

Ananim

Profesör
Reaksiyon puanı
2,398
grbzz e katılıyorum o fiyata airpods alınmalı

stinghardyzz

Profesör
Reaksiyon puanı
747
Gayet güzel bir cihaz ama şahsen ben çok ısınamadım bu Buds serisine. O kadar para verceksem AirPods alırdım.
Bugün cihazi aldim 1 saatir falan kullaniyorum test ediyorum
Mesaj otomatik birleştirildi:

Hocam yabanci YouTube kanallarinda incelemelerini izledim şu 3 gündür airpods prodan daha iyi ses kalitesi olduğunu söylüyorlar. Ama anc gerisindeymiş

Beritankorkusuz

Asistan
Reaksiyon puanı
45
Compack cebime koyup unutucagim bir cihaz istiyordum buds proda iyi diyorlar s10plus cihazim var sizce iyi cihazmidir.
Bugün s10+ ‘ı bırakıp 7 sene sonra iPhone a geçtim , sana tavsiyem AirPods alman , telefon gelmeden önce AirPods gelmişti , S10+ ile kullandım , çok iyi. Benim iPhone a geçme nedenlerimden birisidir AirPods

grbzz

Dekan
Emektar
Reaksiyon puanı
9,768
O zaman hayırlısı olsun diyelim. Evet, ses kalitesi olarak daha iyi deniliyor ama ben tasarıma ve pile de çok önem veriyorum. Buds'ın bütün kulak için kaplaması hoşuma gitmedi mesela. Ama yine de güzel cihazdır güle güle kullanın.

stinghardyzz

Profesör
Reaksiyon puanı
747
O zaman hayırlısı olsun diyelim. Evet, ses kalitesi olarak daha iyi deniliyor ama ben tasarıma ve pile de çok önem veriyorum. Buds'ın bütün kulak için kaplaması hoşuma gitmedi mesela. Ama yine de güzel cihazdır güle güle kullanın.
teşekkürler. ses kalitesi harika bende powerbeats proda var. normalde onu kullanıyordum ama taşımak onu illahlah ettiriyor ses kalitesinin powerbeats prodan daha iyi oldugunu söyleyebilirim taktıgım dinlemeye başladıgım an farkı hissetim bu arada kullaklık kulagımdan düşecek gibi bir hissiyat veriyor cok uyuz bir hissiyat bian kulagımdan kayıp gıdıcekmiş gibi ama düşmüyor ne yaptırsam düşüremedim sanırım bu degişik düşme hissine alışmam gerekicek

grbzz

Dekan
Emektar
Reaksiyon puanı
9,768
teşekkürler. ses kalitesi harika bende powerbeats proda var. normalde onu kullanıyordum ama taşımak onu illahlah ettiriyor ses kalitesinin powerbeats prodan daha iyi oldugunu söyleyebilirim taktıgım dinlemeye başladıgım an farkı hissetim bu arada kullaklık kulagımdan düşecek gibi bir hissiyat veriyor cok uyuz bir hissiyat bian kulagımdan kayıp gıdıcekmiş gibi ama düşmüyor ne yaptırsam düşüremedim sanırım bu degişik düşme hissine alışmam gerekicek
Beats'e artık gerekli önemi verilmediği için çoğu ürün ondan artık daha iyi. Pro modelde düz olana göre kulak içi kısmı sanırım daha kısa o yüzden öyle hissetmeniz normaldir ama zamanla alışırsınız.

stinghardyzz

Profesör
Reaksiyon puanı
747
Beats'e artık gerekli önemi verilmediği için çoğu ürün ondan artık daha iyi. Pro modelde düz olana göre kulak içi kısmı sanırım daha kısa o yüzden öyle hissetmeniz normaldir ama zamanla alışırsınız.
evet daha kısa alışırım diye düşünüyorum düşmedigi için evet bende katiliyorum beats deger vermiyorlar artık

stinghardyzz

Profesör
Reaksiyon puanı
747
arkadaşlar bir sorum olucak bende normal buds şarj kablosu var. beyaz renkte buds prodakide siyah renkte kablolar birbirlerine benziyor. ama kulaklık gümüş renkte oldugu için buds dan cıkan beyaz kabloyu kullansam cihazımda sıkıntı yaratırmı şarj süresi veya arıza gibi yoksa kutudan cıkan sıyah kabloylamı şarj etmeliyim