Soru Bu sistem alınır mı?

kosi

Doçent
Reaksiyon puanı
401
Komşumuzun ricası üzerine 8.sınıfa giden oğluna bir sistem alacağım,doğumgünü hediyesi olacakmış.Gaming.gen,itopa v.b gezdim en son bu sisteme karar verdim.Çocuk 8 e gidiyor,en az 4-5 yıl kullanır pubg falan oynuyormuş.Bu arada sistemde bir eksik varsa yardım edin.

kasa EFE UYGAC-NEBULA/AMD Ryzen 5 5500/ASUS Radeon RX 6600 DUAL 8GB/16GB DDR4/500GB NVMe M.2 SSD/GAMING BILGISAYAR |ITOPYA.COM

monitör (dahili hoparlörlü) MSI 23.6” PRO MP242C 75Hz 1ms HDMI VGA ANTI-GLARE FHD VA Monitör | ITOPYA

mause ALISVERİŞ ZAMANI X7 Oyun Mouse Kablolu Usb Optik Oyuncu Mause Ergonomik Led Işıklı Gaming 7 Tuş Fonksiyonlu Fiyatı, Yorumları - TRENDYOL

klavye Rampage Kb-rx77 Runner Siyah Usb Rainbow Aydınlatmalı Q Bilek Destekli Gaming Klavye Fiyatı, Yorumları - TRENDYOL

mausepad Life Teknoloji J-tech Pubg 3526 Rgb Işıklı Oyuncu Mouse Pad Kaymaz Taban 30*70cm Fiyatı, Yorumları - TRENDYOL

kulaklık Rampage Rm-k44 Zengibar 7.1 Surround Rgb Siyah Gaming Mikrofonlu Oyuncu Kulaklığı(Rampage Türkiye Garantili) Fiyatı, Yorumları - TRENDYOL

ethernet kablosu internethizmetleri 1, 2, 3, 5, 10, 15, 20, 30, 40 Metre Cat6 Internet Kablosu Ethernet Fiyatı, Yorumları - TRENDYOL

hepsi 15.350tl tuttu. 16.200tl ye kadar çıkabilirim

@EFI Shell
Mesaj otomatik birleştirildi:

Sadece sitede alabilsiğin kasalarda powerboost ya da rampage psu var,bütçe thermaltake gibi güzel bir markaya yetmiyor.Psu konusunda powerboost ya da rampage sorun yaratır mı?

Son düzenleme: