Bu özelliklere uygun fiyat farketmeksizin telefon

Bu konuyu okuyanlar

Lustaly

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
brWRA0.jpg
brWRA0.jpg

Bunlar dışında ki özelliklere pek önem vermiyorum, en son altta yazanlar dışında diğerlerinin olması çok iyi olur arkadaşlar​
--- Gönderi Güncellendi ---
Çok araştırma yaptım ancak tam olarak bunlara uygun telefon bulamadım maalesef, diğerleri tutsa biri tutmuyor

Halktan Biri

Dekan
Emektar
Reaksiyon puanı
9,163
Samsun Galaxy S7 veya Samsung Galaxy S7 Edge.

F1kan

Profesör
Reaksiyon puanı
1,882
brWRA0.jpg
brWRA0.jpg

Bunlar dışında ki özelliklere pek önem vermiyorum, en son altta yazanlar dışında diğerlerinin olması çok iyi olur arkadaşlar​
Çok araştırma yaptım ancak tam olarak bunlara uygun telefon bulamadım maalesef, diğerleri tutsa biri tutmuyor
Xiaomi Mi5 S'e bakabilirsiniz.
Xiaomi Mi 5S 64GB (İthalatçı Garantili) - Hepsiburada.com
@F1kan Siz hangi telefonu önerirsiniz?
Amoled olmaz demişsin direk Samsungu eledim zaten. P10 dicektim 5.1 inc. P10 plus tr satılmıyor fakat bulunabilir ama Huawei garantisi olmadan alınması saçma olur.
Yani şuan saydıkların İp7 plusı gösteriyor. 5.5 inc, 1080p, ıps lcd, 3gb ram, 2900 mah batarya. Arka kamera 12mp ama kaç mp olduğunun bir önemi yok lensler önemli burda. İos tarafı böyle
Andorid tarafında Sony Xz pre var beklersen tabi
Yani 5.5 inc sayacagım şuan gideri olan telefon bu
Samsun Galaxy S7 veya Samsung Galaxy S7 Edge.
Amoled olmasın dedikten sonra önereceğim telefon sayısı baya düştü benimde. Aklıma ilk S7 edge gelmişti :D

Durmuşkandemir

Profesör
Reaksiyon puanı
1,098
Amoled takıntın niye var önemli değilse renkler biraz gerçek dışına kaçıyor ama görüntü kalitesi çok güzel özellikle siyah renkte ben gayet başarılı buluyorum
brWRA0.jpg
brWRA0.jpg

sana tek Öner'im madem amoled olmasın diyorsun iPhone 7 Plus al bak keyfine para sıkıntısı da yoksa. Mate 9 da öneririm kamera 12 mp ama başarılı düşük Işık'ta biraz zayıf ama yine bile güzel bir kamerası var ekran 5.9 ekran kasa oranı gayet başarılı olduğu için onda da bir sıkıntı yaşatırımı bilemem. Hiç olmazsa ara lg yi Sony ya da htc yi bana böyle bir telefon yapın de ;)

F1kan

Profesör
Reaksiyon puanı
1,882

Lustaly

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Mi6 1 ay içinde çıkar mı?

M

Murat Burç

SDN Okuru
Amoled olmasın fikrinden vazgeçersen s8 veya s7
Kamera kalitesinin MP ile alakası yok
Öbür türlü XZ premium bekle

M

Murat Burç

SDN Okuru
Amoled olmasın fikrinden vazgeçersen s8 veya s7
Kamera kalitesinin MP ile alakası yok
Öbür türlü XZ premium bekle

...Görkem...

Profesör
Reaksiyon puanı
779
brWRA0.jpg
brWRA0.jpg

Huawei p10 veya p10 plus aradiginiz kriterlerinize uyuyor.

Ama tabi bi tavsiye cihaz listesinde samsung s8 gibi bir modeli de degerlendirin derim.

Ama kriterler icin huawei p10 veya p10 plus size gore.

Lustaly

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Arkadaşlar son sorum olarak HTC10 ve Xiaomi Mi 5 arasında kaldım. Hangisini seçmeliyim? Fiyat sorun değil fakat ona vereceğim parayla başka şeyler de alabilirim düşüncesindeyim. Pek bir şeyde takılı kalamıyorum zaten maks kullanacağım 2 yıl.

KeremEnginar

Asistan
Reaksiyon puanı
189
Arkadaşlar son sorum olarak HTC10 ve Xiaomi Mi 5 arasında kaldım. Hangisini seçmeliyim? Fiyat sorun değil fakat ona vereceğim parayla başka şeyler de alabilirim düşüncesindeyim. Pek bir şeyde takılı kalamıyorum zaten maks kullanacağım 2 yıl.

Valla her yerde mi 5 tavsiye ediyorum bilen bilir ama HTC 10'un karizması kullanım deneyimi de şimdi bir başka ya. Fiyat farkı önemli değilse HTC 10, yok önemliyse mi 5.

M

Murat Burç

SDN Okuru
htc 10

...Görkem...

Profesör
Reaksiyon puanı
779
Fiyat farki cok var. Yani bir htc10 parasina iki adet mi5 alirsin ardindan cebine para bile kalir.

Kamera kriteri sizin icin onemli ve muzik dinlemeyi seven bir kullaniciysaniz htc10 almanizi tavsiye ederim. Htc10 on kamera ve ses performansi konusunda piyasanin en iyilerinden.

Paraniz varsa htc10 alin. Elimde bir miktar para var telefon alicam kalirsada baska almak istedigim seyler var diyorsaniz hic kendinizi maddi olarak zorlamayin xiaomi mi5 1150 tl'lik fiyati ile ust seviyeyi ozellikleri orta segment urun fiyatina veren bir urun.

Lustaly

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Bu arada hort gibi olucak ama Huawei P10 Plus aldım. (Tabi şimdi değil :D ) Herşeyinden memnunum tavsiye ederim harika bir telefon

Son mesajlar